Skocz do zawartości

PlayStation Move


Rekomendowane odpowiedzi

Cena wysokie strasznie, żeby pograć trzeba kupić Ps Move za 150, navigator za 100 i kamerkę za jakieś 100. Już nie mówiąc o tym że chętnie bym pogrywał we dwójkę na tym czymś ale to już wydatek prawie 5 stów. Choć pewni po jakimś czasie pojawią się używki za trochę mniej kasy

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 667
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Cena wysokie strasznie, żeby pograć trzeba kupić Ps Move za 150, navigator za 100 i kamerkę za jakieś 100. Już nie mówiąc o tym że chętnie bym pogrywał we dwójkę na tym czymś ale to już wydatek prawie 5 stów. Choć pewni po jakimś czasie pojawią się używki za trochę mniej kasy

Żeby pograć to trzeba kupić starter pack za 220 i opcjonalnie(bo możesz zamiast naigatora używać DS3) navigatora za 100. Razem wychodzi 320zł. Nie jest źle, ale rewelacji nie ma.

Odnośnik do komentarza

Nie jestem pewny ale chyba można grać w te gry na jednym Move. Po prostu gdy masz drugiego, to jest lepiej.(jednak nie mam 100% pewności)

 

Najważniejsze, że do normalnych gier(np. Socom czy Sorcery) wystarczy zestaw za 220 i navigator.

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Żeby pograć to trzeba kupić starter pack za 220 i opcjonalnie(bo możesz zamiast naigatora używać DS3) navigatora za 100. Razem wychodzi 320zł. Nie jest źle, ale rewelacji nie ma.

No właśnie. Move + nav controller powinny być natywnie sprzedawane za 220zł. Za 320zł zaczyna to lekko nie opłacać. W końcu pad kosztuje max 180zł. Dołożenie 40zł za posiadanie "pada" z czujnikiem ruchu jest jeszcze w miarę opłacalne. Dołożenie 140zł już nie bardzo.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Nie jestem pewny ale chyba można grać w te gry na jednym Move. Po prostu gdy masz drugiego, to jest lepiej.(jednak nie mam 100% pewności)

 

Najważniejsze, że do normalnych gier(np. Socom czy Sorcery) wystarczy zestaw za 220 i navigator.

To w której ręce miałbym trzymać dwa Move i navigator :blink:

 

Nie no chyba zestaw za 320 zł to już wszystko jeżeli chodzi o jednego gracza.

 

To jest niby zła cena? Za takie cudeńko.

Szajzowate kierowncie czy inne h.uje muje kosztują tyle co ta "rewolucja".

Odnośnik do komentarza

Nie jestem pewny ale chyba można grać w te gry na jednym Move. Po prostu gdy masz drugiego, to jest lepiej.(jednak nie mam 100% pewności)

 

Najważniejsze, że do normalnych gier(np. Socom czy Sorcery) wystarczy zestaw za 220 i navigator.

To w której ręce miałbym trzymać dwa Move i navigator :blink:

 

Nie no chyba zestaw za 320 zł to już wszystko jeżeli chodzi o jednego gracza.

 

To jest niby zła cena? Za takie cudeńko.

Szajzowate kierowncie czy inne h.uje muje kosztują tyle co ta "rewolucja".

Dla normalnych gier jak Sorcery czy Socom wystarczy zestaw za 320. Ale jak chcesz mieć "realistyczne" strzelanie z łuku to:

Odnośnik do komentarza

Aaaaaaaa o to się rozchodzi. To wtedy navigatora nie używamy, yhy.

 

To jeszcze raz (bo widzę, że wiesz o co chodzi :)). Do grania w Socoma, K3, DS: E nie będę potrzebował dwóch move ?

 

Takie gierki jak łuk to będę omijał szerokim łukiem ;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Aaaaaaaa o to się rozchodzi. To wtedy navigatora nie używamy, yhy.

 

To jeszcze raz (bo widzę, że wiesz o co chodzi :)). Do grania w Socoma, K3, DS: E nie będę potrzebował dwóch move ?

 

Takie gierki jak łuk to będę omijał szerokim łukiem ;p

Do grania w shootery używasz move i navigation controllera.

I o to mi chodziło. Dziękuje.

Odnośnik do komentarza

Aaaaaaaa o to się rozchodzi. To wtedy navigatora nie używamy, yhy.

 

To jeszcze raz (bo widzę, że wiesz o co chodzi :)). Do grania w Socoma, K3, DS: E nie będę potrzebował dwóch move ?

 

Takie gierki jak łuk to będę omijał szerokim łukiem ;p

Tak na pewno w Socoma, K3 czy cokolwiek innego co wymaga chodzenia postacią nie będziesz potrzebował 2 move.

Zresztą gameplay Socoma 4(jak jeszcze nie widziałeś): http://www.youtube.com/watch?v=FqDEAzQCcZg&feature=player_embedded#!

 

Edit bo pomysliłem linki..

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Sony to raczej nie MS by ścigać za pady po sądach, no ale kto wie. Też na to liczę, że inne firmy będą mogły w spokoju tworzyć produkty zastępcze.

 

Nie jest źle, za dwie stówki mam zestaw. Za nowość na rynku. No jeszcze suba będzie trzeba dokupić (jednak stówa to przesada) jednak mam nadzieję, że allegro i inne będą sprzedawać po niższej cenie.

Odnośnik do komentarza

pierwsza nakładka

 

timecrisis.jpg

 

wyglada jak zabawka na dzieci , chociaż szczerze mówiąc mogło by sie fajnie na tym grać w FPP , tylko nie bedzie dostępu do guzików geometrycznych :/ (zdn jest dostep ale strasznie niewygodnie by to sie obslugiwalo drugą ręką (w ktorej powinno sie trzymac tego drugiego dziada)

 

 

Navi różni się od Move tylko przyciskami i brakiem Sfery

czyli ma też czujniki ruchu itp?

mysalem że to tylko gałka i guziki, bez kulki (to oczywiste) ale też bez czujników ruchu

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

hmm te ceny nie sa tragiczne jesli patrzyc na nie z osobna...

 

dildos - 149zl

'navi' - 99zl

dildo + kamera + BD z demkami - 219zl

 

318zl... komplet dla jednego gracza.

 

w sumie przez jakis czas w ramach oszczednosci mozna grac DS3 i dildostem ;] przy czym preoredery juz sa tansze srednio o 20zl [sklep gram.pl]

 

ale najpierw to ja chce zobaczyc zapowiedzi conajmniej 5 gier, dla ktorych bedzie sie oplacac zakup tego ustrojstwa.

Odnośnik do komentarza

pamietajcie ze niektorzy maja juz kamere od eyepeta, no i ze serio pewnie jedna reka na padzie to nie taka tragedia, wiec pojscie po najmniejszej linii oporu to calkiem niezła cena , chociaz osobiscie to nie cena mnie powstrzymuje tylko niechęć do machania rękami, jesli bym kupowal to z myslą o precyzyjnym celowaniu w FPP , ale musze poczekac co z tego wyjdzie

 

 

edit - co do tej przystawki to może debilne kolory wynikają z obawy przed tragedią ktora sie juz kiedys stała

niedawno pisali o tym ze dziecko czesto bawilo sie pistoletami do konsoli (jak guncon itp) ktore mialy kształt i kolor prawdziwego pistoletu, i ktoregos razu przypadkiem znalazło prawdziwą splowe ojca i myslalo ze to zabawka i zastrzeliło kogoś

mozliwe ze dlatego tak glupie kolory i kształty proddukują..

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.