Skocz do zawartości

PlayStation Move


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 667
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Trudno parę browarów mniej się strzeli ;]

Zresztą ja przykładowo biorę dopiero w listopadzie więc może jeszcze znowu stanieje.

 

Widzę, że ktoś tu kupuje Move na początek dla LBP 2 :) , pinpong nie korci ? Ja mam nawet ciśnienie z powodu celowników (eh pociąg do salonów), na szynach (może nawet guna sobie sprawie, ale pierw mam plan osadzić Mova w replice berety metodą chałupniczą, jak się sprawi będę w 7 niebie :) )

Odnośnik do komentarza

Trudno parę browarów mniej się strzeli ;]

Zresztą ja przykładowo biorę dopiero w listopadzie więc może jeszcze znowu stanieje.

 

Widzę, że ktoś tu kupuje Move na początek dla LBP 2 :) , pinpong nie korci ? Ja mam nawet ciśnienie z powodu celowników (eh pociąg do salonów), na szynach (może nawet guna sobie sprawie, ale pierw mam plan osadzić Mova w replice berety metodą chałupniczą, jak się sprawi będę w 7 niebie :) )

 

Dokładnie tak do LBP2 ;].

Nie, nie ping-pong itd. mnie nie kręci ;]. Jedynie nie licząc LBP2 no to Dead Space: Extraction chyba najbardziej no i potem K3.

 

No i oczywiście HR przejdę z Move ;].

 

W replice berety hehe Balon jak się uda zrób koniecznie fotki.

Odnośnik do komentarza

Wkurzyła mnie ta informacja, już złożyłem preordera na cały pakiet za 199zł a tu taki szok. 60zł to moim zdaniem bardzo dużo, liczyłem ze kupie pakiet a za 2-3 miesiące drugie move i navi a teraz będę musiał zrewidować plany co do zakupu w ogóle bo jedno move to trochę aby grac w gry z bratem na jednej konsoli. Wiadomo że dla kogoś kto ma stale dochody to nie jest jakaś straszna różnica ale duża część ich klientów (w tym ja) nie należy do tej grupy. Na + jedynie cena eyepeta.

Odnośnik do komentarza

Największa chujnia, że jeszcze oddzielnie trzeba kupić Navi Controller, bo tak jak wcześniej pisałem, trzymanie pada w jednej ręce na dłuższą metę będzie przeszkadzać.

 

Zwyrol od początku było wiadome, że będzie trzeba dokupywać gruchę ;]

 

Ja podobnie jak Słupek biorę Move w okolicach premiery LBP 2. Będzie ostro :P

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Czytałem ostatnio o tej podwyżce cen w polsce więc poszukałem troche w przerwie i znalazłem na gramer.pl starter pack po starej cenie 199 zł.

Ps. Czy EyePet dostanie patch dodający obsługe pałeczek czy wydadzą nową wersje ?

Edytowane przez Szalona Małpka
Odnośnik do komentarza

wszyscy marudza o cenie, a może by tak pogadac chwile o działaniu?

 

mnie move interesuje prawie tylko jako celownik w FPP, tutaj filmik z killzone3

http://www.gametrailers.com/video/gc-10-killzone-3/703082

 

wyugląda to całkiem nieźle, i jesli sie sprawdzi (precyzja i szybkość) to mysle ze może polubie fpp na konsolach ;)

co prawda na filmiku widać że celownik po ekranie lata bardzo szybko ale juz postac obraca sie dosyc wolno , boje sie jak to rozwiąża, w koncu w szybkich fpp czlowiek biega i rozgląda sie caly czas na wszystkie strony, a tutaj wyglada to na fajny sposob celowania, ale gdy już widzimy kogos na ekranie i nie musimy sie odwracac, tylko precyzyjnie wodzic kursorem po ekranie. ale gdy ktos jest za nami albo minelismy sie widząc go kątem oka to odwrocenie może byc malo wygodne

 

wydaje mi sie że rozwiązaniem tego problemu mogły buy być 2 tryby (dotyczyło by to wszystkich FPP a nie tylko kz3)

- tryb biegania gdzie wychylenia kulki (celownika) tuż poza centrum ekranu powoduje obracanie sie calej kamery na boki , tak by postac mogla sie syzbko i gwałtownie odwracac, bez potrzeby machania ręką zbytnio

- tryb celowania, obecny w wiekszosci gier nowych, czyli to coś pod L1, postać przykłada celownik do oka, i wtedy te same delikatne ruchy ręką powodują jeżdzenie kursorem po ekranie w precyzyjny sposob, i dopiero na brzegach ekranu postać sie zaczyna odwracać

 

a tymczasem w kz3 widać że to co opisalem jako "tryb celowania" jest nomrlanie jak sie biega, a po docisnieciu celownika do oka, robi sie wielki zoom i przy okazji celownik przyczepia sie do wroga (pewnie tylko w singlu), nie do konca mi sie to podoba

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim, chciałem się spytać czy opłaca się kupować dodatkowo 2 kontroler move do zestawu(tzn czydużo gier będzie wymagało "różdżki"). Narazie mam zestaw startowy + navi+move. Nie wiem jak to bedzie ztą podwyżką,gdyż zamówiłem w Pre-Orderze. I druga sprawa czy jak mam CRT-ka 30 calowego tona tym pogram :D:D.

 

Dzięki za informacje.

 

P.S.

 

Z pre-ordera można się wycofać czy to jest wiążące?

Edytowane przez Elninio
Odnośnik do komentarza

a skad my mamy wiedziec? narazie zadna gra nie wyszla, jest tylko kilka zapowiedzi, skad mamy wiedziec co sie bedzie oplacalo a co nie, na razie nie wiaodmo czy w ogole move ejst opłacalny

 

 

co do CTR - telewizor nie ma zadnego znaczenia ani wplywu na działanie move, poprostu tak jak w kazdej innej grze na ctr gry wygladaja slabiej

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...