Skocz do zawartości

PlayStation Move


Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem w ultimie ten bundle. Opiszę wrażenia od razu gdy dostanę ten zestaw.

 

Poza tym miałem tak samo jako kolega wyżej. Kilka miesięcy temu zakup tego uznałbym za idiotyczny pomysł, ale teraz jestem zachwycony możliwościami tego urządzenia.

No obowiązkowo opisz, nagraj filmik ;] Właśnie na coś takiego liczę, że ktoś z forum pokusi się o fan test.

 

Co do tego idiotycznego pomysłu dokładnie tak samo mam/miałem.

 

@rkBrain

 

Ja jestem w stanie zrozumieć fenomen Halo (którego nie trawię) ale zainteresowanie Kinectem na chwilę obecną nie jest w stanie. To jest dla mnie jakiś fail, nie wierzę w to. Pewnie sfałszowane te pre ordery.

 

Kurde no też bym wziął na premierę tylko w co tu grać w demka !? ;/ LBP2 listopad, K3 luty, Dead Space Extraction styczeń (w zasadzie to już prawie luty), SOCOM mnie nie interesuje. Szkoda, że Sony nie zdecydowało się albo nie inaczej szkoda, że premiera Move nie zbiega się akurat z jakąś konkret grą.

 

No nic przecież nie ucieknie ;]

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 667
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

http://gameinformer.com/b/news/archive/2010/06/30/sony-details-move-launch-software.aspx'>http://gameinformer.com/b/news/archive/2010/06/30/sony-details-move-launch-software.aspx http://gameinformer.com/b/news/archive/2010/06/30/sony-details-move-launch-software.aspx Sony Details Move Launch Software

 

Tylko utwierdza mnie to, że nie ma co brać na premierę Move. Chociaż mogli dać obsługę HR od razu ;/

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Kolejna gra (a raczej gry) warte zakupu PS Move oczywiście imo.

 

http://www.ppe.pl/news-1676-Podwojna_dawka_malp_na_PS3.html

 

"Japan Studio nie zdradza jeszcze w jaki sposób gra wykorzystuje nowy kontroler, ale podobno pod wrażeniem są sami twórcy PSM, twierdząc, że to jedna z najlepszych gier dla tego sprzętu. Jednocześnie Ape Escape 4 ma być tajemniczą bronią Sony przekonującą ludzi do nowej opcji kontroli, bo korzystać będzie wyłącznie z PSM."

 

Tak swoją drogą co jakiś czas przewija się temat nowego AE (myślałem, że na E3 coś pokażą), premiera podobno w tym roku a w sumie nic konkretnego nie wiemy. Uwielbiam/uwielbiałem Ajpy Eskejpy szczególnie dwójkę, jestem ciekaw co pokaże czwórka. A PS Move w AE to świetny pomysł wręcz bym powiedział, że to gra stworzona z myślą o PS Move.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

sama kamera nie zadziala jesli gra jest na move

 

ale co do wczesniejszego pytania - jesli gra wymaga jednej świecącej kulki i navigation cotrolera (ktorego nie ma w zestawie) to zamiast niego mozesz w drugiej rece trzymać zwyklego pada

 

ale pewnie beda gry ktore wymagają 2 "kulek" wtedy trzeba dokupić (ale majac 2 kulki w wiekszosc gier mozna grac na 2 graczy)

Odnośnik do komentarza

Chcem kupić trzeciego pada do takich gier jak na TRINE, ale zastanawiam się czy aby nie można by grać w takie gry na PSMove, wiem że muszą być jakoś kompatybilne, ale czy przypadkiem by to nie zadziałało bez jakiś patchów ?? tzn żeby nie rozróżniało tego że rękę jest raz bliżej a raz dalej itp, a by tylko łapało podstawowe funkcje jak ruch w prawo, lewo, góra, dół ??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...