Skocz do zawartości

PlayStation Move


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 667
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No i ciekawostka nie byle jaka, że PS Move zostało wybrane najlepszym akcesorium hardware na GamesCom 2010 ;].

 

Po dwóch dniach zabawy z Move na gamescom nie jest to dla mnie zaskoczenie - sprzęt w praniu sprawdza się rewelacyjnie, sterowanie w Heavy Rain mną pozamiatało. Naprawdę, aż chciałoby się te śmieszne różdżki zabrać do domu.

 

(by the way, na Kinect grałem na razie tylko w Dance Central, które było nie mniej za(pipi)iste - z opinią wstrzymam się do obczajenia pozostałych tytułów)

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

Kinect został pokazany w panoramie na TVP, o Move zero informacji. :D

Mówili o nim coś w stylu że jest przyszłością gier komputerowych, marketingowe wypowiedzi kilku osób jaki to nie jest świetny + zachwalanie bardzo wymagającego karate. xD

 

Ja z kupnem move zaczekam do świąt, gry trochę potanieją i pewnie będą w jakichś ciekawych paczkach razem z dildosami. Wyobrażam sobie natomiast zastosowanie move w Uncharted 3(chyba nikt nie watpi że takowe będzie? ;) ), do tego 3D... to będzie epickie. :D tpodobnie TES V ( o ile kiedyś wyjdzie ) w połączeniu z move, aż chce się już w to zagrać. :P

Edytowane przez A.L.I
Odnośnik do komentarza

Wyobrażam sobie natomiast zastosowanie move w Uncharted 3(chyba nikt nie watpi że takowe będzie? ;) ), do tego 3D... to będzie epickie. :D

 

O ile dobrze pamiętam, to ND mówiło, że jak już w jakieś grze dadzą obsługę Move to to będzie nowa produkcja, która faktycznie wykorzystuje jego możliwości, a nie na siłę wrzucona minigierka. I dobrze, bo ja jakoś nie wyobrażam sobie Move w U3. A 3D moim zdaniem też jest pewne (w końcu jeśli chcą tworzyć najładniejsze gry ever), mam nadzieję, że tylko "normalna" grafika (bez 3D) na tym nie ucierpi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...