Skocz do zawartości

PlayStation Move


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 667
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

TheSixthAxis już się bawi z PSMove:

 

http://www.thesixtha...aystation-move/

 

Edit:

 

No to coś na dokładkę:

 

Unboxing PSMove

 

http://uk.ps3.ign.com/dor/objects/14318622/playstation-motion-controller-e3-demo-series/videos/UNBOXING.html;jsessionid=2asgw8we7c7ru

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Po opadnięciu emocji można stwierdzić, że na tą chwilę nie opłaca się kupować Move. Lepiej poczekać na konkretniejsze gry. Prawdziwi gracze rzucą się najpierw na Dead Space: Extinction a największa sprzedaż będzie podczas premiery Killzone 3. W tej chwili Sony może liczyć na niedzielniaków. RE5 jest mocnym tytułem startowym ale ta gra ma ponad rok i Ci, którzy mieli w nią zagrać to w już to zrobili.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Czyli jak kupię po premierze to urządzenie, to nie jestem prawdziwym graczem i niedzielniakiem ?

 

Dalej mnie kręci idea machania różdżką, gry typu tenis itp., ale również czekam z niecierpliwością na Killzone 3. Sprzęt kupuję po premierze z prostego powodu - Cena jak na premierę jest raczej uczciwa ( gry demo, kamera, navi + różdżka = 279 zł ). Nie wierzę, że ceny do premiery Killzone 3 spadną tak drastycznie, że warto byłoby czekać z kupnem. W międzyczasie sprawdzę jak się sprawuje Heavy Rain, LBP2, RUSE. Zazdrościłem Nintendo Wiilotów, a teraz sam dostanę podobne urządzenie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

;]

 

ostatnio troche gram na wii i teraz jakby entuzjazm opadl...

bo gram sobie w takiego conduit i wszystko fajnie, fajnie, do chwili gdy zaczyna bolec nadgarstek i zaczynam marzyć o normalnym padzie ;]

 

na chwile obecna jestem na tak, jesli chodzi o party games, platformowki, logiczne i inne duperele... do innych gier preferuje zwyklego pada.

Odnośnik do komentarza

Racja, ale dla takiego LBP2, DS: Extraction i K3 glownie mysle o zakupie Move. Moze nie w premiere ale wkrotce po. Zapewne w granicach premiery LBP2.

 

PS Move to bedzie dodatkowy kontroler dla kilku gier, wiec nie ma co sie na niego zbytnio napalac. Bedzie to fajny dodatek do konsoli ale to nic priorytetowego. Ot, fajna zabawka.

Odnośnik do komentarza

Ja to samo kupuje przy LBP2 cały czas liczę na jakieś bundle choć zapewne na pewno nie będzie bundli z edycjami kolekcjonerskimi.

 

Z drugiej strony październik kusi HR z obsługą Move ;]. Sly Collection ma mieć mini-gierki obsługujące MoVe i GT5 ale nie pamiętam co ;p

 

I to tyle na ten rok za to w styczniu DS:Extraction, Killzone3 ;]

 

Aaa i zapomniałem RUSE co prawda gra mnie chyba nie interesuje ale strategia z obsługą MOVE brzmi świetnie.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś kocha golf to move jest dla niego taki Tiger 2011 + move i jesteś w niebie. Szkoda że nie dadzą patcha do Tiger 2010 bo można by było zdobyć używkę i jakoś by się to kalkulowało.

 

Przecież wiadomo że hamburgery (USA) kochają golfa i to będzie dla nich jak wisienka na torcie taki move dodatkowo.

Odnośnik do komentarza

szkoda,że z tego co się orientuje to żaden z polskich sklepów nie oferuje w preorderze zestawów z pełną grą.

 

Zazdroszczę Amerykanom starter packa z PS Eye, Move i Sport Challenges bo podobno ta właśnie pozycja wyprzedza o lata świetlne inne startowe pozycje które są tworzone pod ten kontroler ( czyli nie liczymy gier do których dojdą łatki). Szczególnie ping pong w przeróżnych interview jest wychwalany,że gra się w niego tak jak w prawdziwego :)

Odnośnik do komentarza

Tak tylko musisz wziąć pod uwagę cenę za oceanem 100 dolców z grą nie licząc kontrolera do sterowania a u nas tylko około 60 dolarów plus minus za cały zestaw tylko że z demami więc i tak powinniśmy się cieszyć. Pobawisz się w dema a później kupujesz pełną wersję gier specjalnie przygotowanych pod move

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Bo pewnie jeszcze nie zdążyli zmienić ;] spokojnie zrobią to.

 

Kurde niby to tylko 50-60 zł ale to dużo. Tym bardziej na ten cholerny okres jesienny i potem zaraz styczniowo-marcowy gdzie każdy grosz przyda się ;].

Ja już przykładowo miałem co do złotówki odłożone na Move a tu .... ;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...