Skocz do zawartości

Trofea


aureliusz

Rekomendowane odpowiedzi

kilka takich akcji juz miałem i co prawda to jest moja wina, ale jakoś tam po krótkim czasie(3h), wszystko sie  normowało.

wyglada na to, ze teraz dałem do pieca :confused:

jak do rana nic sie nie zmieni to zadz. na infolinie(jaki numer?). zapytam sie o co b, ale prawdy im ie powiem, bo może tak nie wolno robić, ale to by byla głupota w tedy.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Polega to na tym, że różne osoby grają w różne gry i wszyscy synchronizują jedno konto konto PSN. W przypadku jednej i tej samej gry, powinno wysłać na serwer tylko te trofiki których tam jeszcze nie ma. Jeżeli tak robił Mevek, to możliwe, że to jest problemem.

 

@Mevek

Nie uważasz, że jak dwie osoby wbijają trofiki w jednej grze i wrzucanie takiego konta do jakichkolwiek rankingów to oszustwo w stosunku do pozostałych uczestników?

Odnośnik do komentarza

ze na jednym koncie mam 98% zdobycznych trofeów, a na drugim pozostałe 2%, czyli jedno trofeum brakujące do platyny.

po synchronizowaniu kont platynka powinna automatycznie wpasc, tymczasem system wariuje Oo

ostatni taki przypadek miałem przy okazji grania w TTT2, całkiem przypadkowo.

 

tym razem postanowiłem podnieść poprzeczkę wbijając w ten sposób az 8 platyn, co jest oczywiście celowe.

po prostu bylem ciekaw eksperymentu, jak widać pojechałem po bandzie :P

 

dla wyjaśnienia powiem wprost - nie chwaląc sie   ;)

moja młoda jest w 3 tyg. ciąży, także platyny które powinny byc na fotce, sa moimi ostatnimi, jakie miałem zaszczyt wbić na tej generacji konsol.

jedyne co mi pozostało to odejść godnie z hukiem, wbijając najlepsze platyny jednocześnie, co miało zaowocować widokiem 8 Platyn w moim głównym profilu. jednakże tak sie nie stalo   :(  poproszę o tel. do przyjaciela!

__________________________________________________________________

edit. oczywiście, ze takie akcje nie sa tolerowane. jednak ta sytuacja jest inna niz powyższa.

mam 2 konsolki na jamie, wiec sobie eksperymentuje na nich. sa moje i ja na nich gram. mogę to potwierdzić!

no i ja nic nie mówiłem o drugiej osobie. jestem sam.

_________________________________________

edit2.

znalazłem rozwiązanie :)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

http://www.truetrophies.com/

 

TrueTrophies oficjalnie ruszyło. Leaderboardy, poradniki do każdego trofeum robione i oceniane przez graczy, platforma do ustawek - stronka przydatna każdej osobie, dla której trofea nie są zupełnie obojętne. Oczywiście nie jestem związany ze stroną i nie robię reklamy, ale polecam, bo z TrueAchievements korzystam od lat i uważam za najlepszą stronę w temacie.

Odnośnik do komentarza

woooooooow

 

[media]http://www.youtube.com/watch?v=JjOzC9cjx38[/media]

 

biorę moje 576 złotych i lecę na zakupy? czy rzecz dotyczy tylko nowych trofeów z ps4? jakby nie było to inicjatywa fajna. Tylko czekać na zniżki albo darmowe dlc dla łowców platyn :) 

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

a dla mnie to raczej nietrafiony pomysł. zaraz znajdą się cheaterzy którzy na pewno znajdą jakiś sposób na zdobywanie trofeów bez wysiłku, albo dzieci z dałnem latające za trophy po multiplayerach, ogólnie wiecie jak jest.

 

dla mnie trofea zawsze były raczej zajęciem hobbystycznym i tak powinno zostać.

Odnośnik do komentarza

"napisz mu że w AC3 przegralem kilkadziesiat godzin i jeden trofik się zgliczowal i szkoda mi zaczynać od nowa,taka sytuacja awaryjna,jaka recydywa? jak Ja od czasu do czasu statusy w drugiej przeglądarce czytam na gościu XD"

 

napisz mi na PW bo to go bardzo boli :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...