Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

U kowala kupisz "klucz" do tej bramy (Crest of Artorias).

BK Greatsword zdecydowanie nie jest najlepszym z gs"ów ale fajnie wygląda więc ludzie czesto nim grają. Poza tym jak potrafi sie wsadzić komuś r2 z 2h to satysfakcja gwarantowana:)

 

Co do tarcz. Do min/max buildów najlepsza jest Heather (najlżejsza tarcza 100% fiz obrony) a jak ktos ma miejsce na "trójeczki" to Grass Crest (wiadomo) i w razie napotkania maga podmiana na Crest. W czasach gdy grałem pve najlepsza była Eagle ale wtedy miała 100% obrony wiec była przegięta.

Edytowane przez Lipert
Odnośnik do komentarza

 

Myślałem że black knight greatsword jest właśnie świetny, ulepszyłem ją na maksa i jest dobrze. może teraz podlepszę normalny black knight sword.

 

robaczki, a powiedzcie mi, co zrobić przed wejściem do lasku, jak jest taka brama zablokowana czymś tam? czy to wejście do DLC czy coś tam faktycznie jest?

 

Za tymi drzwiami znajduje się dalszy kawał lasu, kilku upierdliwych przeciwników, Alvina (gadający kocur) oraz boss - Grey Wolf Sif. Całość to jak najbardziej podstawka a nie DLC a drzwi otwieramy za pomocą Crest of Artorias, które kupujemy od Andre - kowala z Undead Parish (cena 20000 dusz).

 

Jeśli chodzi o bronie to moją ulubioną (taką, która przetrwała ze mną dwa przejścia) jest zdecydowanie Black Knight Halberd +5 - większość przeciwników jest na przysłowiowego strzała.

 

W razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości zapraszam tutaj - http://darksouls.wikidot.com/

Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza
Za tymi drzwiami znajduje się dalszy kawał lasu, kilku upierdliwych przeciwników, Alvina (gadający kocur) oraz boss - Grey Wolf Sif. Całość to jak najbardziej podstawka a nie DLC a drzwi otwieramy za pomocą Crest of Artorias, które kupujemy od Andre - kowala z Undead Parish (cena 20000 dusz).

 

 

ciekawe skoro Sifa ubiłem ;p ale rozumiem że to skrót po prostu do niego. dzisiaj luknę

Odnośnik do komentarza
Za tymi drzwiami znajduje się dalszy kawał lasu, kilku upierdliwych przeciwników, Alvina (gadający kocur) oraz boss - Grey Wolf Sif. Całość to jak najbardziej podstawka a nie DLC a drzwi otwieramy za pomocą Crest of Artorias, które kupujemy od Andre - kowala z Undead Parish (cena 20000 dusz).

 

 

woah, dołączyłem do kociego coventantu... to jest ta arena, o której ludzie mówili ;o dobra rzecz, już wiem gdzie spedzac nastepne godziny

Odnośnik do komentarza

Gra jest KA-PI-TA-LNA. Jestem po pokonaniu Gargulców i walnięciu w pierwszy dzwon. Nie pamiętam kiedy ręce mi się tak pociły w trakcie dzierżenia pada. chyba za czasu potyczek w GoW na Gridlocku. Muszę znaleźć kowala, bo mam chyba 8 kawałków tytanitu. Wzmocnie sobie co nieco. Martwi mnie tylko pancerz, bo biegam ciągle z domyślnym i nie mogę nigdzie nic znaleźć mocniejszego. Piękna gra 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

 

Za tymi drzwiami znajduje się dalszy kawał lasu, kilku upierdliwych przeciwników, Alvina (gadający kocur) oraz boss - Grey Wolf Sif. Całość to jak najbardziej podstawka a nie DLC a drzwi otwieramy za pomocą Crest of Artorias, które kupujemy od Andre - kowala z Undead Parish (cena 20000 dusz).

 

 

woah, dołączyłem do kociego coventantu... to jest ta arena, o której ludzie mówili ;o dobra rzecz, już wiem gdzie spedzac nastepne godziny

 

 

Zgadaj teraz do npc obok kota i idź do blightown - najlepszy merchant w grze. No ale sprzedaje głównie bronie pod dexa. W potyczkach w lesie najbardziej lubię te gierki z urwiskiem, kilka razy zdarzyło mi się, że oponent spadł w otchłań.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Lobosjr to po shocku (scena umk 3) mój nowy gierkowy idol:

 

-Dark Souls Challenge runs-

Completed:

 

Dagger Only All Bosses

Fist Weapon Only

Shield Only

Whip Only

Bow Only

Random Stats (roll to dump stats at each bonfire)

'Use What You See'

Deprived Run (using only deprived starting gear)

Broken Sword Only

No Roll/Shield run

Kirk Armor/Orange Charred Ring run

Community Run (Xbox)

Community Run (PC)

Cursed/Calamity/Dusk Crown/No Shield run

Consumable Only run

Left-handed weapon run

Whip Only All Bosses

No heal/no bonfire run

No HUD (even menus) + Great Scythe Run

Catalyst Melee-Only run

Sorcery-Only run

Punch-Only Challenge: Gwyn, Lord of Cinder

FPS (bow aim mode) challenge

Pike Charge-Only run

Dragon Breath Only Run

Keyboard & Mouse Run (sorcery)

Andre Boxing Challenge (caestus + 0, SL 1)

Miracle Only Run

Cheese All Bosses Run

Not Enough Stats for Weapons Run

Community Pacifist Run (PS3)

Mirror Mod Speedrun

Monk Challenge (Only Caestus damage and Miracle heals)

SL1 NG+7 Fresh Start challenge

Ravelord run (only using Gravelord Sword Dance)

Dragon Weapon R2 Only run

Kirk Armor Roll Only run (minus 4kings :( )

Soul Arrow (regular) only

Dragonbone Fist R2 only

Mimic Head, No Self-Healing run

Perma-Gravelorded run

Aggressive Mod/Miracle Only run

Skull Lantern Only run

Aggressive Mod/Perma-Gravelorded/Magic Only run

Gravelorded All Bosses

Dual Claymore only funrun

Dragon Punch only speedrun

Aggressive NG+7 Fresh Start Fist Weapon Only run

Demon Great Hammer Only run

1 Million Souls challenge run

Weapon Swap Mod challenge run

Crystal Ring Shield only run

Lore% (run through all NPC storylines)

Fat Roll + Overencumbered (on bosses) run

Abyss Greatsword R2 Only run

Free-Aim Bow-Only All Bosses run

Straight Sword Hilt only run

2x speed hack any%

1 HP, Sorcery, No Shield, Gravelorded, Aggressive mod run

1 Stamina, No Spells run

Running Man (always running forward), Great Scythe, All Bosses run

Mildred Cosplay 1/2 HP, No Leveling, No Heal Items

Weapon Swap on Steroids (Swap both hands 5x per second)

Sniper Crossbow, No Lock-On

Bare Fist Only (with Tumblebuff glitch)

Consumables Only, All Bosses

100% Achievements Run

shitshitshitshit

 

 

Tydzień temu straciłem 3h życia, żeby obejrzeć jego "no bonfire, no estus run" i było warto. Polecam jego kanał na yt.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Gravelord zniszczony, teraz wyprawiłem się do Archives i zanim skleiłem o co chodzi ze smokiem, to pobiegłem tam 5 razy tracą zebrane 11 humanity ; /

W Crystal Cave spokój, niestety zachcialo mi się omijać ostrygi przy bossie i właśnie to one mi gangbang zafundowały przy walce ['] 

 

Na dzisiaj styknie.

Odnośnik do komentarza

damn, jakos nad wyraz łatwo idzie teraz gierka.

 

Demon's ruins wyczyszczone, Bed of chaos zjedzonę, Priscilla również, pozostał ostatni boss zdaje się. Ale zanim się na niego wyprawię, wyczyszczę sobie spokojnie poziomy z DLC.

 

 

Urgh, wlasnie spotkałem Artoriasa xd 

> Game is hard

 

Cycata księżniczka z anal londo roz(pipi)ana, Gwyndolin również. Kogoś jeszcze ominąłem czy zostało mi skończenie Oolacile i wyprawa na Gwyna?

Edytowane przez alienator
Odnośnik do komentarza

Zapolowałem na Mrocznych Rycerzy. Chyba miałem szczęście bo jeden mi wydropił Halabardę, a drugi Miecz. Zdobyłem też w lesie Kamienny miecz.. Problem w tym, że muszę mieć 40 poziom siły. Mam 16 ;/ Chyba będę musiał pofarmić dusze, ale wydaje mi się, że warto bo statystyki tych broni prezentują się znakomicie. Mega miodna gra. 

Odnośnik do komentarza

Pewnie chodzi o skoszenie typa 2H, co by reszta królewiczów się nie zdążyła zrespić na polu bitwy.

 

myślałem, że jak ubiłeś Priscillę = masz peculiar doll, a zatem byłeś już w asylum z powrotem i ubiłeś stray demona, cieniaczku

a bujaj się synek, w planszy z prologu byłem zaraz na początku gry coby zdobyć pierścionek ze schodów, do grubasa nawet nie schodziłem.

 

Kur.wa w walce z typem w oolacile township double KO wyszło xd

 ostatnim ciosem rozje.bałem skur.wysyna, ale jednocześnie hp drain z chaos blade mnie pogrążył D:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...