Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Lul, Pinwheel padł. Poszedłem dalej i bez pochodni doszedłem do Nito, irytujący boss, szczególnie z tymi swoimi pomocnikami. Tomb of Giants genialna lokacja, w końcu taka w której czujęsię opresywnie i nieprzyjemnie, coś jak Valley w Dsmons. Ale przeciwnicy sku.rwiali, nawet blokując tracę energię. Jak zdobyc pochodnię? Jak żyć?

 

Genialna giera. Nawet powrócił judaszowy NPC z DeS.

Odnośnik do komentarza

Przecież latarnię miałeś obok miejsca gdzie Cie zrzucił. Nie da się nie zauważyć. :P

 

Na moją obronę gram na CRT :P

 

byłeś już po large divine ember? najlepsza miejscówka w ToG hehehe

 

A nie ffiem, nie kojarzę itemu ;p

 

Chlip, po Nito jak mniemam zostaje mi już tylko Gwyn. Smuteczeq. Przed nim jednak poczytam w końcu jak wrócić do tutorialowego miejsca po lalkę i spróbuję sił w Painted World. Mate, kupiłeś to DLC?

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Chlip, po Nito jak mniemam zostaje mi już tylko Gwyn. Smuteczeq. Przed nim jednak poczytam w końcu jak wrócić do tutorialowego miejsca po lalkę i spróbuję sił w Painted World. Mate, kupiłeś to DLC?

Nie, jak masz kartę to wiesz co (regulamin chyba zabrania mi powiedziec co).

Odnośnik do komentarza

 pochodnia jest gwarantowana tam gdzie mówil i jest też rare dropem z necromancerów w katakumbach. przy czym, jeżeli zabijesz wszystkich necro, to ostatni wydropi ją na 100%. trzecim sposobem na świecenie, jest założenie sunlight maggot - helmet zdobywany w izalith. czwarte to odpalenie stosownej magii, której pewnie nie masz

 

 

Ale przeciwnicy sku.rwiali, nawet blokując tracę energię.

 

jak masz tarcze ze 100% phisical def, to nie tracisz nic od ataku fizycznego, chyba że wyczrpie stamine 

 

 

po Nito jak mniemam zostaje mi już tylko Gwyn

 

jeszcze priscilla w painted world oraz gwyndolin w anor londo - opcjonalni bossowie z podstawki, o ile nie zabici. przed gwynem z npc-ami możesz powalczyć

 

 

Podczas walki z Nito miałeś divine weapon czy jesteś nietzscheańskim nadczłowiekiem?

 

przy odpowiedniej taktyce nie jest wcale potrzebna

 

 

 

przypominam, że gra ma dwa możliwe zakończenia oraz drugiego frampta, którego można wybrać za przewodnika zamiast tego w firelink shrine. jest on też szefem covenantu i rzuca światło na historię w  dark souls, niezbędne do jej zrozumienia

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Podczas walki z Nito miałeś divine weapon czy jesteś nietzscheańskim nadczłowiekiem?

 

pokonałem go raw halabardą jak wiekszosc bossów :P

 

jeszcze priscilla w painted world oraz gwyndolin w anor londo - opcjonalni bossowie z podstawki, o ile nie zabici. przed gwynem z npc-ami możesz powalczyć

 

gwyndolin w anor londo jest? myslalem ze gdzies w książecych archiwach, skoro tak to moze ją poszukam

Odnośnik do komentarza

welp, do tej pory wydawało mi się, że jak się komuś wpie.rdolę ina imprezę cracked red orbem to po zgonie nie tracę nic od siebie.

Okazało się, że jednak traci się całe humanity D: W ogóle oszukane gó.wno, wbijam do typa, biegam po tych je.banych duke archives i szukam gdzie się czai typ.

Po chwili dostaję komunikat że przyzwany phantom został jakiś i mi robią gangbanga we dwójkę ; (

Gdzie teraz ładować? Archives może być? Po zjedzeniu Ornsteina z kolegą jestem, katakumby chcę na później zostawić bo covenant ciekawy i nie chcę Neto na razie niszczyć.

Odnośnik do komentarza

Hum i dusze leżą w miejscu gdzie zaczęła sie teleportacja do obcego świata. Pod tym względem nic sie różni od zwykłej śmierci poza tym, że zachowujesz forme cielesną. Zdaża sie też bug, przez który nawet po wygranej i powrocie do siebie, znikają nam wszystkie dusze i hum z okna... Tak mniej wiecej raz na kilkaset inwazji;) Najczesciej znikają dusze a hum w oknie zostają.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...