Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem sobie chaos blade u skoksowanego giganta kowala - jak mniemam nie można zrobić downgrade'u bez straty duszy (quelaag zdaje się)?

Bo kur.wa zjada mi 20hapsów za każde uderzenie, plus wzrósł wymóg do 16STR i muszę 2h trzymać :D 

W sumie 2 lvl zaraz wyfarmię w Anor Londo, ale to zjadanie hp będzie bolało bo za dużo VIT nie mam

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Boooże, ta kryształowa jaskinia z niewidzialną ściężką, jaki wy macie problem z głową, FROM. I oczywiście na końcu jest boss, który wydaje się, że sprawi mi sporo kłopotów. Nie lubię tak daleko isc do bossa, i to jeszcze taką irytującą drogą :(

Wcale nie jest daleko, a droga jest prosta.

Odnośnik do komentarza

Boooże, ta kryształowa jaskinia z niewidzialną ściężką, jaki wy macie problem z głową, FROM. I oczywiście na końcu jest boss, który wydaje się, że sprawi mi sporo kłopotów. Nie lubię tak daleko isc do bossa, i to jeszcze taką irytującą drogą :(

 

blue titanite slaba zebrałeś?

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem sobie chaos blade u skoksowanego giganta kowala - jak mniemam nie można zrobić downgrade'u bez straty duszy (quelaag zdaje się)?

Bo kur.wa zjada mi 20hapsów za każde uderzenie, plus wzrósł wymóg do 16STR i muszę 2h trzymać :D

W sumie 2 lvl zaraz wyfarmię w Anor Londo, ale to zjadanie hp będzie bolało bo za dużo VIT nie mam

Gratulacje, właśnie zrobiłeś jedną z najlepszych (jeśli nie najlepszą) broń do pvp. To 20hp to pikuś w porównaniu do dmg, szybkosci i zasięgu tej katany. 10 hum w okno, 40dex, dark wood grain ring, poise min 31 (opt 61) i masz najpopularniejszy build w tej grze. No ale racja, w pve, po dłuższej wyprawie, można odczyć ubytek w hp. Drugi mieczyk z duszy quelaag też jest świetny.

Odnośnik do komentarza

Nie pisze o gustach a o skuteczności i czestotliwości wybierania danej broni przez najlepszych graczy pvp. Katany rządzą a wśród nich CB. Oczywiście każdy może lubic grać czym chce.

Furysword ma wiekszy zasięg niz to sie wydaje. Ma masakryczny phantom range. Przez to, że trzymany w 2h zamiata szeroko, łatwiej jest trafić szybszego gracza w przypadku laga. Poza tym jest to świetna broń przeciw fisherom back stabów. Stackujemy poise i spamujemy wokół siebie bez locka.

Odnośnik do komentarza

 

Boooże, ta kryształowa jaskinia z niewidzialną ściężką, jaki wy macie problem z głową, FROM. I oczywiście na końcu jest boss, który wydaje się, że sprawi mi sporo kłopotów. Nie lubię tak daleko isc do bossa, i to jeszcze taką irytującą drogą :(

Wcale nie jest daleko, a droga jest prosta.

 

 

Skończył grę, to się może w końcu wymądrzac.

 

blue titanite slaba zebrałeś?

 

Hym, not sure.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Skończył grę, to się może w końcu wymądrzac.

 

No ale porównaj sobie tę drogę, gdzie można bez problemu ominąć wszystkich przeciwników, do tych gdzie walczysz z gargulcami, sifem czy capra demonem (choć ten akurat jest prostym bossem więc raczej to nie stanowi problemu).

Odnośnik do komentarza

 

Skończył grę, to się może w końcu wymądrzac.

 

No ale porównaj sobie tę drogę, gdzie można bez problemu ominąć wszystkich przeciwników, do tych gdzie walczysz z gargulcami, sifem czy capra demonem (choć ten akurat jest prostym bossem więc raczej to nie stanowi problemu).

 

 

Przynajmniej w żadnej z tamtych nie ma niewidzialnych ścieżek. Ale dobra, nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

DkS lubi karać w(pipi)ionego gracza lecącego na pałe. Za to kochamy tę gre:)

Racja, pamiętam że jak walczyłem z hydrą w darkroot garden to jednego dnia próbowałem jakieś 20 razy, a dzień później pokonałem za pierwszym razem. ;0

Odnośnik do komentarza

Jasne, ale po paru próbach wku.rwiony lecisz już na pałę i robisz głupie błędy, byle najszybciej dojsc. No nieważne.

 

ale droga do bossa jest prosta i nie ma żadnych zakrętów. obie ścieżki biegną na wprost, do tego są podpowiedzi i padający śnieg. raz poznasz prawidłowy kierunek i potem lecisz na pałe 

droga do ukrytego blue slaba jest pokręcona i tu najlepiej sprawdzać droge strzałami z łuku 

 

chaos blade do pvp ma bezużyteczne R2 (za wolne), a bić samym R1 - nudy

Odnośnik do komentarza

 

chaos blade do pvp ma bezużyteczne R2 (za wolne), a bić samym R1 - nudy

 

Jasne, że nudy. Jak i wiekszość OP sprzetu który zakłada sie nie po to by byc cool tylko po to by mordować. Ja do CB wracam juz tylko wtedy gdy mnie ktoś w(pipi)i.

 

 

Na wysokim dexie Iaito czy Uchi mocniej bije?

Uchi bije mocniej ale Iaito ma fajniejszy moveset (za(pipi)isty dla buildu ninja)

Edytowane przez Lipert
Odnośnik do komentarza

Ależ dziś jestem na fali, wpierw zabiłem Seatha, potem za pierwszym razem te Wyładowanie w ruinach, a teraz strzelam że wybieram się do Izalith [*] A i jeszcze dragona zabiłem, tego obok blighttown. Apropo BT, jak dostac sie do tego popielnego jeziora?

 

 

god i love this game

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Tam gdzie jest druga hydra?

 

Idziesz do BT, od ogniska w lewo i prosto. Bedziesz miał taki konar po którym będziesz mógł wejść. Idziesz nim i dojdziesz. Będziesz miał dwie niewidzialne ściany jakby co po drodze.

Odnośnik do komentarza

ok, luknę. teraz zabiłem kolejnego bossa! :o demona firesage. Teraz jednak natrafiłem się na jakąś stonogę, syfny boss ;/

 

stonoga zabita, jak i bed of chaos [*] z 5 bossów dziś utukłem, masakra. Zostały mi katakumby i i zapewne ostatni boss. Uff. Niezła przejażdżka.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...