Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Punkt niżej za spadek klatek w jednej lokacji powiadasz? To ciekaw jestem, jaką ocenę wystawiłbyś F3 albo Risenowi 2. Ogólnie uskuteczniasz zwykłe pitolenie. Każdy gracz odczuł dyskomfort we wspomnianym miejscu, ale ten sam gracz był rozpieszczany niezwykłym pokładem grywalności przez lwią część gry. Zachowajmy proporcje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W wiecej niz jednej lokacji, o czym napisalem. Nie mowie, ze DS to zla gra, wrecz przeciwnie. Jest prawie tak dobra jak dwojka. Porownanie do F3 nietrafione, bo jako gra to zwykły paździoch jest. O Risen 2 to juz wogole nie ma co pisac, bo to jakby porownac reprezentacje pilkarskie Wysp Owczych np z Chile. Dziwne jest jednak, ze o problemach technicznych czytalem mnostwo ze strony graczy, natomiast zawodowi recenzenci o nich sie nawet nie zajakneli...

Aha...no i w DS nie podoba mi sie przyklejanie sie trucheł pokonanych wrogow do nog mojej postaci. Raz to musialem 50 wirtualnych metrow przebiec w w/w Blighttown, zeby "zgubic" dwa żuki :-D

Odnośnik do komentarza

Zaczyna się. Przychodzą newfagi, których pierwszym dsem był crapiasty DSII i narzekają na dobre odsłony serii.

 

A może, jakimś cudem, niektórzy mają inne gusta od Twoich i wolą pewne aspekty dwójki od jedynki? Przerażająca myśl.

 

Tylko mi nie przeszkadzał spadek fps w Blighttown?? Po prawdzie, prawie w ogóle go nie pamiętam.

 

 

Ja też go nie pamiętam. Ergo w ogóle mi nie przeszkadzał.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

a ja pamiętam spadki w blighttown i były wkurzające ale i tak gra jest świetna, jedynie ta lokacja jest wkurzająca, zresztą jak sie wie co sie robi to można w niej spędzić bardzo mało czasu i ograniczyć to wkurzanie do minimum

 

zarazem zgadzam się że w DS2 jest kilka rzeczy które bardziej mi sie podobały względem jedynki, i cieszy też że ten techniczny minus blighttown nie powtórzył się w Ds2 (w paru miejscach były lekkie spadki ale minimalne i znacznie mniej uciążliwe niż w blighttown)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Sledzac chocby ten watek sporo jest na temat tzw poise, ale bez dokladnego wyjasnienia co to jest i czym sie to je. W opisie w grze stoi napisane: "Ability to recieve attacs without breaking form". Moglby ktos to dokladnie przetlumaczyc? Pytam, bo w Darkroot Garden znalazlem obraczke, ktora zwiekszyla mi ten atrybut o 80 pkt i nie wiem czy mi sie to oplaca...

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Wolf ring zwiększa poise o 40 punktów. Poise należy traktować jak trzeci po hp i staminie pasek, tyle że jest ukryty. Każdy atak w grze (twój, mobków, bossów) zabiera przeciwnikowi odpowiednią ilość poise, jeśli spadnie do 0 to postać wpada w stagger i na chwilę nie może się ruszać. Żeby zrozumieć o co chodzi, załóż najcięższy armour i wejdź do miejsca gdzie jest masa słabych przeciwników, będziesz mógł atakować mimo otrzymania wielu ciosów.

Odnośnik do komentarza

Cezare opisywalem to dokladnie ostatnio. Jak masz duzo poise to ataki wroga nie przerywają twoich czynnosci i mozesz np dokończyć wyprowadzanie ciosu nawet jeali oberwales w jego trakcie. Jak masz malo poise i oberwiesz to nie dokonczysz ataku. Bardzo przydatne to jest zwlaszcza jak uzywasz powolnych broni bo mozesz komuś przywalic nawet jesli on cie walnie pierwszy bo nie przerwie twojej animacji

Odnośnik do komentarza

Nareszcie trafilem na trudnego bossa na miare trzech sentineli z dwojki. To wilczysko z mieczem. Chyba poki co odpuszcze sobie walke z nim do momentu kiedy bede silniejszy i w lapie cos lepszego niz Drake Sword...

 

sif to jeden z najłatwiejszych bossów. prawdopodobnie polazłeś do niego wcześniej i odstajesz levelem sprzętem 

 

nie zwracałem uwagi na zwolnienia w blightown, bo byłem zbyt podniecony i zastraszony, ale podziwiam ludzi, którzy tak bardzo spuszczają się nad tym problemem 

Edytowane przez Kazub
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Problem spowolnienia animacji w Blighttown jest szczegolnie razacy i przykry, dlatego o tym napisalem. Niestety...w innych lokacjach zdarzaja sie moze nie az tak dojmujace spowolnienia, ale sie zdarzaja. Np w Darkroot Garden po wyjsciu via drabina po walce z Hydra na gore tez jest kibel. Moze w tym miejscu jeszcze raz przypomne, ze gram na X360. Byc moze na PS3 anima hula i jest plynnna niczym rozgrzane na patelni maselko. Byc moze...Grajac swego czasu na PS3 w ta gre nie mialem okazji doswiadczyc niedogodnosci, bo zaszedlem zaledwie do Capry Demona...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Powiedzcie mi jak sie wycofac z bonusowej lokacji Painting World Of Ariamis z powrotem do Anor Londo? Po prostu nie chce jej do konca przechodzic, bo okazalo sie, ze tam sa jakies toksyczne zombiaki, a ja nie mam zbyt wiele ziela, ktore leczy toksyczna przypadlosc. Poza tym te kurevskie kruki, ktore siadaja mi okrakiem na ryju tez dzialaja mi na nerwy. Moze kiedys tam zawitam, ale poki co mam dosyc. Jak sie stamtad wydostac? Myslalem, ze tym wiszacym mostem ktorym sie przyszlo, ale na koncu jest w tym moscie dziura...

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...