Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo jak chcesz serowac Hellkite'a to mozna grac tak jak mowi Ornit. Gorzej jezeli chcesz grac normalnie wtedy szybko wychodzi ja jaw ze typ jest po prostu artificial difficulty w (pipi) z tymi ciosami ognistymi. Zabilem go raz przez te X przejsc i wiecej nie zamierzam sie z nim meczyc.

Odnośnik do komentarza

Zagrajcie sobie gravelord swordem w pvp, używając tej broni miałem najładniejsze walki w dark souls. Na przykład raz walczyłem z kolesiem i mieliśmy może po kilkadziesiąt hp, złapał toxica od mojego ostatniego uderzenia, wdusił r1 washing pole'em, ale toxic zabił go dosłownie milisekundy przed połączeniem jego ataku z hitboxem mojej postaci. :) No i zaje.biście wygląda na moim bloodborne'owym cosplayu.

Odnośnik do komentarza

Zagrajcie sobie gravelord swordem w pvp, używając tej broni miałem najładniejsze walki w dark souls. Na przykład raz walczyłem z kolesiem i mieliśmy może po kilkadziesiąt hp, złapał toxica od mojego ostatniego uderzenia, wdusił r1 washing pole'em, ale toxic zabił go dosłownie milisekundy przed połączeniem jego ataku z hitboxem mojej postaci. :) No i zaje.biście wygląda na moim bloodborne'owym cosplayu.

tylko tego miecza uzywalem w pvp, toxic piekna sprawa. Do tego black iron set.
Odnośnik do komentarza

Nie chce mi się czytać całego tematu, więc spytam na szybko. Początek gry, uwaliłem minotaura na moście, zwiedziłem wszystko, gdzie mogę wejść bez szybkiej śmierci (cmentarza i miejsc pilnowanych przez czarnych rycerzy nie tykałem, bo za słaby w uszach jestem), za smokiem uklepałem dzika i nie mam pojęcia gdzie teraz iść, wszystkie drogi mam praktycznie niedostępne, tam gdzie dzik są dwie zamknięte bramy. Łat tu du?

 

Ok, dwie strony wcześniej było wspominane, coś musiałem najwyraźniej przeoczyć.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Nie chce mi się czytać całego tematu, więc spytam na szybko. Początek gry, uwaliłem minotaura na moście, zwiedziłem wszystko, gdzie mogę wejść bez szybkiej śmierci (cmentarza i miejsc pilnowanych przez czarnych rycerzy nie tykałem, bo za słaby w uszach jestem), za smokiem uklepałem dzika i nie mam pojęcia gdzie teraz iść, wszystkie drogi mam praktycznie niedostępne, tam gdzie dzik są dwie zamknięte bramy. Łat tu du?

 

klucz musisz znaleźć, nie pamiętam gdzie jest bo w każdym runie oprócz pierwszego używałem innych dróg.

Odnośnik do komentarza

kurde jak ja kocham tą muzyczke

 

strasznie mnie uspokaja, mimo że jest wstępem do istnego piekła

 

 

przez to że robilem wiele postaci i zwykle dosyć długo bawiłem sie edytorem (mimo że potem i tak ma sie hełm zasłaniający twarz) to calkiem długo jej słuchałem

 

dla mnie ta muzyka jest synonimem klimatu, zawsze jak ją słysze to przypominają mi sie sceny z DS

 

podobnie działa ta muzyczka

https://www.youtube.com/watch?v=NZGZ0KkIsMk

 

ale jednak ta z menu bardziej na mnie działa

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem kolekcjonerkę Dark Souls nową za bodajże 70zł :D a przyjemności z tego tytułu mam więcej niż przy innych tytułach pierwszoligowych

 

Mam pytanie co do samej gry i From Software czy są inne gry na podobnych zasadach?


A i bym zapomniał mam Pyromancer-a na 55lvl i pytanko gdzie kupić czary dla niego oprócz pierwszego obozu?

Odnośnik do komentarza

Making Quelaana Appear

  • She will appear if another player (invader or co-op summon) enters your world while in Blighttown, and they have a +10 Pyromancy Flame or higher
  • She may not appear if you killed The Bed of Chaos before interacting with her at least once. If you intend to use her services, look for her before doing anything to the Bed of Chaos

 

To jest na wikidot, nie ma ani zabicia quelaaga, ani tego co mówi Pikol. Albo my się mylimy albo brakuje kilku triggerów na tej liście.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

aha to sorka. chociaż mildred raczej nie używa pyromacy

 

być może serio są też inne czynniki, mate zarzucił wiki, ale to co ja napisałem też wygooglowałem chwile wcześniej na wiki (być może innej bo DS ma kilka różnych wiki) i tam było napisane że trzeba zabić quelag i pogadać z chaos covenantem

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nie dawno zacząłem przygodę z DS i mam parę pytań, często nie wiedziałem gdzie mam iść, po ubiciu Quelaag to już w ogóle mam pełno opcji:D gdzie kierować się teraz najlepiej, żeby mnie nie prali mocno? Gram Knightem, znalazłem elite armor set > warto go ulepszać czy znajdę coś lepszego? Świetna jest ta gra, myślałem że pogram chwilę i będzie rage quit:D a wciąga strasznie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...