Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

super gra heh jednak mój power i podnieta opadły bo jednak jestem słaby pokazali mi to Smough i Ornstein, nie jestem w stanie ich obu ogarnąć i tak troche mi sie juz odechciewa, iść też nie wiem dokąd w takim razie. Niemniej doceniam pracę włożoną przez twórców i rozumiem dlaczego jest taka szajba na te gry;)

Odnośnik do komentarza

super gra heh jednak mój power i podnieta opadły bo jednak jestem słaby pokazali mi to Smough i Ornstein, nie jestem w stanie ich obu ogarnąć i tak troche mi sie juz odechciewa, iść też nie wiem dokąd w takim razie. Niemniej doceniam pracę włożoną przez twórców i rozumiem dlaczego jest taka szajba na te gry;)

Przyzwij se Solaira. Ja rozwaliłem ich za 1 razem, ale miałem całkiem dopasiony sprzęt - Greatshield of Artorias - mogłem wyłapywać wszystkie ciosy na tarczę tracąc naprawdę mało staminy. Następnie 1-2 ciosy i tak w kółko. Do tego czasem unik do tyłu przed elektrycznym skokiem na dupsko.  

Odnośnik do komentarza

można się też chować za kolumnami - tak żeby kolumna odzielała cie od wroga, wtedy większość jego ataków zostanie przyblokowanych przez kolumne i nawet do ciebie nie dobiegnie bo sie na niej zatrzyma, w takiej sytuacji pomaga też walka dystansowa, czary albo łuk, jak już masz tylko jednego do zabicia to bywa tak że zablokuje sie on na kolumnie dobre kilkanascie sekund, wtedy można w miare bezpiecznie ładować go dystansowo

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

A ja ze wstydem się przyznam że pominąłem tą grę i dopiero ok 15h w Demon Soul's sprawiło że z miejsca zamówiłem wersję kolekcjonerską, takiego wzięcia że grę męczyłem od rana do północy nie miałem od czasów przechodzenia devil may cry na ps2 bez memorki :D

 

Opowiem co mi się przydarzylo na samym początku gry, gram piromantą,i pierwsza lokacja zamkowa (nie pamiętam nazwy) przed wejściem na górę do demona jest duży rycerz pilnujący trupa przy którym jest pierścień (zwiększa def w przypadku małej ilości Hp) myślałem że bydlaka ubiję ale jak widziałem że jednym hitem zbija mi 3/4 Hp zacząłem uciekać .Z 20min gonitwy i wpadłem w przepaść razem z nim i co najciekawsze zgarnąłem jego miecz (Black knight sword?) Dopakowałem Lvl i teraz go używam jednym hitem zbijam ok 260HP :D:D:D

 

Pytanie do was w miejscy gdzie smok wali ogniem na moście jak ruszyć dalej? (Dołem przeszedłem i bramy pozamykane)

Odnośnik do komentarza

Chciałbym usunąć tę grę z pamięci i przechodzić jeszcze raz  na nowo i cieszyć się tak jak ty. Pamiętam tę frajdę jak 

 

nie radziłem sobie z krzakami koło covenantu kota i po prostu przebiegłem przez nie i tuż przed śmiercią zebrałem z ziemi zbroję Shivi, którą nosiłem aż do quelaaga.

 

Odnośnik do komentarza

Yano, wszyscy dobrze wiemy, że nie ukończyłeś Dark Soulsa i że nigdy go nie ukończysz, ale akurat powinieneś wiedzieć, że Dark Knight się nie resetuje przez ognisko, ba, powiem więcej, jak Dark się zbliży do ogniska, to ono "wygasa"

że jak?

to że jeśli wrogowie są zbyt blisko ogniska to nie da się usiąść to wiem (testowałem na szkieletach z cmentarza którym chciałem uciec do ogniska)

 

ale że BK sie nie resetują to naprawe nie wiedziałem, myślałem że wszystko sie resetuje...

czyli jak BK mnie będzie gonił dłuższy kawałek drogi i w końcu mu uciekne i usiąde w ognisku to on będzie tam gdzie go zostawiłem i będzie powolii wracał na swoje miejsce?

Odnośnik do komentarza

no właśnie , i o to mi chodziło najpierw, czyli żeby zwiać do ogniska i spowodować żeby sie pojawił z powrotem w miejscu w jakim stał. a nie o to że ognisko powoduje że BK sie respi jak inni wrogowie, bo bardzo dobrze wiem że sie nie respią (nie licząc tych w jakiejś koncowej lokacji)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...