Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

ukończenie anor lando da ci możliwość teleportacji między niektórymi ogniskami

 

ale w new londo ruins znajdziesz przedmiot pozwalający na ulepszenie broni do +15, jednak lokacja jest wypełniona duchami które są nietykalne jeśli nie masz na sobie "curse" albo broni z tym statusem (a one cie mogą tykać i to mocno)

Odnośnik do komentarza

 lokacja jest wypełniona duchami które są nietykalne jeśli nie masz na sobie "curse" albo broni z tym statusem (a one cie mogą tykać i to mocno)

 

Można też po prostu użyć itemku, który można a) znaleźć bezproblemowo na początku lokacji b) wypada z zabitych duchów c) można kupić u sprzedawców; wtedy duszki stają się tykalne.

Edytowane przez Qjon
Odnośnik do komentarza

New Londo Ruins znam na pamięć bo jak złapałem pierwszą klątwe to się okazało że tylko ten typ w czerwonych ciuchach może mnie uleczyć (pozostali albo martwi albo wrogo nastawieni). W miare szybko można tam wydropić broń do ubijania duchów a jak się odblokuje dolny poziom to są proste do ubijania rycerzyki za które jest sporo dusz (jak na ten etap gry). Tylko do Bossa nie polecam bo jak dla mnie to chyba najtrudniejszy w grze.

Odnośnik do komentarza

Sorry, ze dopiero teraz odpisuję.

 

 

Najpierw zaliczyłem Anor Londo (+Malowany świat), O+S poszliby za trzecim razem do piachu, ale z walsnej głupoty musiałem powtarzać walkę, zdobyłem też Żar do +15, zaciachalem wielkiego wilka z mieczem, w katakumbach pocisnalem pinwheela, no i teraz jestem przy kryształowej jaskini i nie mam ochoty na tego wielkeigo smoka.

 

Czy jak sie teleportuje gdzies z tej lokacji, to wracajac  pozniej pewnie wroce do ogniska nr.1 z Archiwow ? -_-

 

Gdzie teraz? 

Boss w ruinach nowego londo, czy cos innego?

gram w edycje prepare to die, wie cmoze teraz dodatek?

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

zabiłem capra demon, batterfly i przed chwilą smoka w depths, teraz powinienem iść na hydre do basin forest a pozniej blighttown?

da rade jeszcze polatać z drake sword czy może już teraz powininem go zmienić? są jakieś przyzwoite i w miarę szybkie miecze dobrze skalujące z atrybutem siły?

Odnośnik do komentarza

zabiłem capra demon, batterfly i przed chwilą smoka w depths, teraz powinienem iść na hydre do basin forest a pozniej blighttown?

da rade jeszcze polatać z drake sword czy może już teraz powininem go zmienić? są jakieś przyzwoite i w miarę szybkie miecze dobrze skalujące z atrybutem siły?

 

Szybkie to bardziej są te skalujące się z dexem, np. katany. Sprawdź czy nie nie masz w ekwipunku black knight sword, całkiem przyjemna broń, no i jeszcze Claymore jest w miarę szybki, a scaling ma C/C, znajdziesz go na

 

moście w undead burg na którym ląduje czerwony smok

 

 

Ale tak jak mówie, jeżeli chcesz szybkie miecze to raczej trzeba inwestować w dex (ale nie mów o tym nikomu, bo powiedzą że jesteś faggot)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...