Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi




1. Do katakumb należy mieć broń "diviny" - czy oznacza to każdą zwykłą broń ulepszoną przez kowala w wieży do 6 poziomu przynajmniej?
2. Czy miecz dwuręczny z cmentarza jest warty ulepszania? A może lepiej miecz Astory bo szybszy?
3. Gdzie można farmić tytanit do ulepszania broni?
4. Upiory z New Londo można pokonać albo zaklinając broń "rączką", albo wypadającym z upiorów - rzadko - sztyletem albo podobno czymś jeszcze. Gdzie te "coś" można znaleźć?

1. Broń divine - boską, zrobisz z każdej zwykłej broni na +5 u kowala Andre, potrzebny ember divine po ubiciu Motyla
2. Zweihander to jedna z najlepszych broni dwurecznych, szczególnie cios z R2 który przewraca większość przeciwników na ziemię.
3. Najlepiej kupować u Andre bo jest dość tani.
4. Jak bazyliszek nałoży na Ciebie klątwę, to możesz bić duchy w Londo każdą bronią.
Odnośnik do komentarza

Dzięki za pomoc. Czyli - bo gram PL - Boski Żar który dałem kowalowi pozwoli mi na ulepszenie szerokiego miecza (ew. długiego) na +5 za tytanit po czym Andre doda mi do broni status boski. A następnie wygrinduję siłę na lvl24 i to samo zrobię ze Zweihanderem bo żar się nie zużywa.

 

Po Nowym Londo już chodziłem mając nadzieję na wydropienie sztyletu ale mając 3 Transient Curse w sumie połaziłem 10minut topiąc się dwa razy i trochę się sfrustrowałem :)

Odnośnik do komentarza

Niewidzialne ścieżki? Mam to już za sobą. Pomagały te spadające płatki, ale też plamy krwi innych graczy. Ale ześlizgiwanie się z pochyłych kamieni w przepaść podwyższało mi poziom krwi w mózgu. Tak jak pisałem wcześniej: trujące/toksyczne bagna + ciemność dupy + niewidzialne ścieżki = najgorsze spierdoliny Dark Souls i serii Soulsborne.

Odnośnik do komentarza

Dwie czaszki, urwisko i kobra w Montezumie? :yao: Jakbyś się urodził w latach dwudziestych i nauczył przeskakiwać nad minami przeciwczołgowymi i wymijać pociski niemieckie, to byś dzisiaj nie narzekał.

 

Kurwa, ja wiem, że wasze e-penisy (a może i te bez 'e') się zwiększają poprzez granie w Soulsy, ale ta gra nie jest idealna, po prostu nie jest.

Odnośnik do komentarza

Najgorszy boss? Zdecydowanie Bed of Chaos. Co to miało być XDDD Widać, że te ruiny i Izalith zostały dodane na siłę, słabizna. Wszyscy bossowie rozwaleni, sięgam do poradników i włażę tam gdzie nie byłem, a potem DLC.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co jest ale coś s(pipi)ili z tymi levelami broni. Dziś znalazłem trochę czasu na grę, dołączyłem więc do najlepszego Covenantu i zacząłem najeżdżać graczy w Anal Rondo. Mam broń +15, 52 lvl i jestem pewien, że atakowałem graczy, którzy mieli pierwszą styczność z tą grą. Claymore wchodził w nich jak w masło, ich bronie zadawały liche obrażenia i padali od kilku strzałów. To tyle jeśli chodzi o griefing:isee:

Odnośnik do komentarza

Obleciałem już wszystkie lokacje z podstawki i rozwaliłem Sanctuary Demona (aż się zdziwiłem jak szybko padł). 

 

A te bazyliszki mi nigdy nie sprawiły problemu. Nadziewały się na mojego Claymore'a jak szaszłyki.

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem ognisko w Anor Londo i chciałem sobie pozwiedzać Katakumby. Wszystko fajnie, pięknie aż nie dotarłem do kolejnej miejscówki. Grobowiec gigantów jakoś zmęczyłem aż nie trafiłem na ścianę żółtej mgły. Bulwa... Rozumiem, że muszę jednak wrócić do AL? 

 

Ed.

Rozumiem, że fast travel uaktywnia się po AL?

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...