Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Szajka napisał:

Obiłem Manusa właśnie, zostali 4 królowie wiem na pewno, resztę raczej mam ubitych, po królach gdzie kroki skierować? to już będzie Gwyn?

3 godziny temu, Szajka napisał:

kurcze w jedynce z 600 h nabilem na kilku postaciach ale offline na xO.

Czy ty te 600h nabiles w Undead Burg?

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

ooo widzisz o tym też zapomniałem, to ubije zaraz 4 króli i lecę pokupować wsio od npc i ich uśmiercić, bronie porobić u kowali i też killym,po pvp mam dusz ponad 2mln 99 czlowieczeństw także ten :) halabarde czarnego rycerza da się jeszcze w klinie wydropić,bo chyba w drodze do gwyna w tej chyba popielnej lokacji kilku ich tam było respiących się ? czy to nie te soulsy hehe

Odnośnik do komentarza

Gwyndolina jeszcze pominąłem :potter:. Jeruna ale ta gra jest wielka,niby znam ją na wylot,a jeszcze potrafi zaskoczyć. Pierniczę nie idę bić Gwyna, bo jeszcze tyle do zrobienia przed NG+ :ninja:, Bronie chce porobić dla trofików, a już miałem bić kowali  . biegam ze Złotą Smugą +5 na przemian z Chaos Zweihanderem +5, Ta smuga mi pasuje mocno bo w DS3 bardzo podobna broń była,ale klasyfikowana jako sztylet,dropiły to chyba jakies ala harpie...Troszku się podnieciłem, ale soulslike dla chłopa w moim wieku są jak ambrozja

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Szajka napisał:

Z ciekawości, jak miałby by być tłumaczony by było si, albo jak Ty tłumaczysz sobie Channeler's Set ?

  Ukryj zawartość

 

 

Zbroja maga/czarodzieja/szamana (pipi)a czegokolwiek co rzuca czary, bo jak widzę zbroję tunelarza to przed oczami mam od razu Tadeusza Norka.

Odnośnik do komentarza

Zabiłem Czterech Królów, polazłem do Grand Archives, a potem pójdę do tych ognistych ruin, do drzewka i jeziorka, potem DLC i kurde będzie mi bardzo smutno jak skończę tę grę :(  Bez wątpienia jest jedną z lepszych w jakie grałem, ale kilka rys na diamencie też jest (kiedyś wrzuciłeś Mejm filmik od Josepha Andersona; podpisuję się pod nim każdą ręką, czyli dwiema). 

Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem, Gwyn padł po kilku razach, podobna sprawa jak ostatni boss w BB, umiesz parować to jest łatwy, nie umiesz masz przesrane.

Wcześniej ktoś pisał, że końcówka jest wyraźnie słabsza i to prawda. Generalnie wiele osób powtarza, że jak wchodzi się do Anor Londo to zaczynają się prawdziwe soulsy, no szkoda że nie dodają, że kończą się razem z wyjściem z tej lokacji. Do tego momentu gra jest wybitna, Anor Londo, Blightown, Sen Fortress, świetnie połączone początkowe lokacje. A później wszystko się psuje z kulminacją chu.jowości w Lost Izalith które chyba developerzy zmontowali w 2h bo ich terminy goniły.

Bossowie przeciętni, dawali radę O&S, Gwyn, Four Kings. Reszta łatwa, dużo więcej się spodziewałem po tych lordach ale chyba przekoksowałem postać bo większość z nich szła na 5 hitów. Jako że najpierw grałem w DS2 to spodziewałem się, że będą bardziej kukłowaci ze wzgędu na prequel ale to po prostu kontynuacja była zje.bana. Druga rzecz której się spodziewałem to chamskie lokacje ale było raczej spoko poza niektórymi momentami jak Tomb of Giants które zwyczajnie przebiegłem. 

Pewnie jakby to były moje pierwsze soulsy to by było 10/10, ale grałem już w pozostałe części i jak dla mnie DS3 > DS1 >> DS2.

Odnośnik do komentarza

Nie chcę korzystać z poradników by nie zepsuć sobie zabawy ale napotkałem na kilka problemów:

 

1. Do katakumb należy mieć broń "diviny" - czy oznacza to każdą zwykłą broń ulepszoną przez kowala w wieży do 6 poziomu przynajmniej?

2. Czy miecz dwuręczny z cmentarza jest warty ulepszania? A może lepiej miecz Astory bo szybszy?

3. Gdzie można farmić tytanit do ulepszania broni?

4. Upiory z New Londo można pokonać albo zaklinając broń "rączką", albo wypadającym z upiorów - rzadko - sztyletem albo podobno czymś jeszcze. Gdzie te "coś" można znaleźć?

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...