Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Ale w jednym mnie ta gra lekko wkuźwia. Ilekroć chcę pojechać bossa jako człowiek, tylekroć zawsze tuż przed wejściem na arenę z nim mam najazd :pechowiec: Żeby jeszcze mnie najeżdżali jacyś równi mojemu poziomowi i wyposażeniu, ale nie, jakieś koksy z trującymi lub krwotocznymi kosami. Nauczyłem się już, że jeśli już odwracam pustkę to mam przy sobie zero dusz (wszystkie wydaje u kowala lub na rozwój) i humanity.

Odnośnik do komentarza
Teraz, KOMARZYSKO napisał:

W soulsy offline... tfuu
Cezary jak na tam macroszicie, dużo ludzi gra? Na ps4 wczoraj wpadła platyna i teraz czas na xo :)

Moim zdaniem bardzo bardzo dużo. Co chwilę widzę przemykające cienie, mnóstwo podpowiedzi na podłodze itp. No właśnie, granie offline mimo wszystko jeszcze słabsze niż najazd. A jest jakiś artefakt, który wyrzuca obcego gracza z mojego świata?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Czezare napisał:

Moim zdaniem bardzo bardzo dużo. Co chwilę widzę przemykające cienie, mnóstwo podpowiedzi na podłodze itp. No właśnie, granie offline mimo wszystko jeszcze słabsze niż najazd. A jest jakiś artefakt, który wyrzuca obcego gracza z mojego świata?

Fuck logic. To po co chcesz wyrzucać graczy skoro granie offline jest takie nie teges?:dunno:

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, blantman napisał:

Może offline nie można wezwać kogoś do pomocy? Bo po co by chciał jako człowiek walczyć. Ja nie chcę najazdow i gram jako nieumarły a hummanity mam już ze 40 nie użytych 

Grając jako człek jesteś mocniejszy, bo masz więcej HP, to po pierwsze, ale zaraz zaraz! Przyszedł mi do głowy pewien pomysł. Z reguły jest tak, że grając człowiekiem na podłodze jest pełno znaków przyzwania od innych graczy. Co więc za problem przywołać takiegoż i spuścić przysłowiowy wpyerdol najeźdźcy dwa do jednego?:D

Odnośnik do komentarza

Drake to lipa bo się nie skaluje, tak samo ulepszanie tego to bezsens.

 

Tak dmg broni jest zależny od statystyk. Każda broń poza drakegównem ma pod statsami takie literki S A B C D E gdzie s to największy bonus do dmg. Oczywiste jest że broń musisz dopasować pod swoją postać jak ją tam do tej pory levelowaleś. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie czy jak położe Lordvessel pod drzwiami tak jak mi ten wąż kazał to będę mógl dalej się teleportować czy muszę to mieć w ekwipunku? Bo jakoś mu nie ufam.

 

A co do broni to podoba mi się tworzenie broni z dusz bossów w takim sensie, że najpierw musisz wykuć +10 jakiejś ogólnej i dopiero połączyć z duszą. Bardzo fajna sprawa i klimatycznie to wygląda a nie jak w następnych częściach, że handlujesz samą duszą u npca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...