Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

Na samym dole, pod tą kładką warto się wybrać dla minerałów(z tego co pamiętam są jakieś). Są dwa Prowling demons, ale też dusze. Ja tam zawsze łaziłem chociaż walka z nimi w ciasnym pomieszczeniu może sprawić troszkę problemu. No i jak będziesz potem wchodził na górę to z tego co pamiętam jest ukryta ściana i prowadzi jeszcze bardziej na górę, ale to już moje czyste zgadywanie, bo grałem naprawdę dawno więc niech ktoś mnie poprawi jak coś.

 

Boże, wróciłem do gry po jakiś 1,5 roku i (pipi)a jaki ja jestem chvjowy w tę grę. :D Totalnie nic nie ogarniam, mimo, że znam praktycznie na pamięć rozstawienie wrogów, co zaraz wyskoczy itp to czasem mega nie ogarniam. Będzie beka z przechodzenia ponownie. :D

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

no i wkońcu, stało sie - wszystkie achievmenty są moje, ahh czuje sie spełniony w tej grze idealnie w czasie akurat zdąrze odpocząć przed nadejściem prawowitego króla  :sorcerer: 


 

 

A jest coś ważnego na dole w Sen's Fortress? tam gdzie są te skorpiony czy nie muszę się męczyc?

 

Anor Londo jest zdeczka irytujące, te ninja na gzymsach.

Nie ma tam nic ważnego ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Lightning Spear młóci jądra, w Sen's Fortress dorwałem broń i jakoś mi się nie spieszy wymieniać jej na inną, bo pasuje do mojego stylu gry. Szybkie kąsanie włócznią, względnie od święta solidniejszy szlag z doskoku to jest to.

 

BTW - czy w którejś z miejscówek przed zdobyciem Lordvessel da się farmić Titanite Slab?

Odnośnik do komentarza

Lightning Spear młóci jądra, w Sen's Fortress dorwałem broń i jakoś mi się nie spieszy wymieniać jej na inną, bo pasuje do mojego stylu gry. Szybkie kąsanie włócznią, względnie od święta solidniejszy szlag z doskoku to jest to.

 

BTW - czy w którejś z miejscówek przed zdobyciem Lordvessel da się farmić Titanite Slab?

 

Ano, też ją używam na zmianę z crystal halabardą. czasem bawię się zweihenderem, ale za wolne na jednej łapie

Odnośnik do komentarza

Lightning Spear młóci jądra, w Sen's Fortress dorwałem broń i jakoś mi się nie spieszy wymieniać jej na inną, bo pasuje do mojego stylu gry. Szybkie kąsanie włócznią, względnie od święta solidniejszy szlag z doskoku to jest to.

 

BTW - czy w którejś z miejscówek przed zdobyciem Lordvessel da się farmić Titanite Slab?

Bleh. W takim razie powrót do Undead Asylum jest koniecznością.

 

Lightning Spear młóci jądra, w Sen's Fortress dorwałem broń i jakoś mi się nie spieszy wymieniać jej na inną, bo pasuje do mojego stylu gry. Szybkie kąsanie włócznią, względnie od święta solidniejszy szlag z doskoku to jest to.

 

BTW - czy w którejś z miejscówek przed zdobyciem Lordvessel da się farmić Titanite Slab?

 

Ano, też ją używam na zmianę z crystal halabardą. czasem bawię się zweihenderem, ale za wolne na jednej łapie

 

Zweihander na dwóch łapach też jakoś specjalnie szybki nie jest. Chciałem się z nim porwać na Sentineli (te ogromne ryceskie sku.rwisyny w Anor Londo), ale szybko przerzuciłem się na combo Pyromancy Flame + LS właśnie.
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

U kogo można nauczyc się tych sztuk pyromancowych? Bo wiem że kilka jakichś znalazłem, ale jak to się wyuczyc?

 

Musisz mieć wyekwipowane pyromancy flame i attune'ować (głupio to brzmi) konkretny czar. Nauczyciela znajdziesz uwięzionego w beczce w depths, który pójdzie później do firelink, a później do blightown.

Odnośnik do komentarza

Dexterity przyśpiesza szybkość ładowania czarów i tylko w to warto pakować grając pyromancerem.

Pamiętac jednak trzeba, że prędkość zwieksza sie dopiero po 31dex i osiąga max przy wartości 45 (http://www.youtube.com/watch?v=yHfPcu_B0nQ). To przyspieszenie moze nie być widoczne na pierwszy rzut oka ale ma znaczenie w pvp. Np 45dex daje nam gwaranta wejścia Great Combustion/Black Flame po kopnięciu wytrącającym przeciwnika z równowagi.

 

 

 

Co prawda Inteligencja skaluje się z Pyromancy Flame, ale nie ma to jakiegoś większego znaczenia i nie warto na to marnować ciężko zarobionych punktów ;) .

Ten skaling dotyczy tylko i wyłącznie fizycznego ciosu z łapki (L2/R2) wiec zdecydowanie nie powinno sie zwracać na to uwagi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Od gościa z Firelink nic nie kupuj, gdyż nie ma nic godnego uwagi

 

quelana ma lepsze wersje combastion i fireballa, ale on ma flesh sweat i iron flesh, które są godne uwagi, zwłaszcza pierwszy. poza tym, słabsze wersje ofensywnych pyro mają więcej użyć, co przy ulepszonym pyro może być przydatne do kasowania pionków.

 

po koniecznym formacie dysku straciłem wszystkie sejwy. to jakie są teraz sposoby na szybkie zrobienie ludka ? 

Odnośnik do komentarza

W opisie filmu są linki do gotowych save'ów dla każdej wersji gry. W filmie instrukcje do instalacji. To co trzeba wiedzieć:

- save zostanie zamieniony z tym co mamy na konsoli, wiec przepadną dotychczasowe buildy

- nie mamy wpływu na nazwe i wygląd postaci a z tym jest różnie w tym przypadku (warrior... grrr)

- save zawiera 4xbandit, 1 warrior, 2xpyro, 1 cler, 1 wander, 1 sorc

Jak nie chcesz w to sie bawić a masz pomysł na konkretny build, to moge zrobić dowolnego dropa gotowego sprzętu i dusz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...