Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda tylko,że jest tak banalny,że aż przykro się robi :(

Seath the Scaleless jest jeszcze bardzo fajny z wyglądu.W Demonie z kolei Dragon God miażdży mimo zmarnowanego potencjału na satysfakcjonującą walkę.

 

Wróciłem właśnie do wersji konsolowej i Blighttown jest jeszcze gorsze niż zapamiętałem.Kto do cholery dopuścił takiego bubla do wersji finalnej. Glorious 10fps.

 

Co do gry to mam pytanie dotyczące cudów.Kiedy odblokowują się te lepsze dające jakieś boosty ? Idę do drugiego dzwonu i na chwilę obecną ten ziomek w Firelink ma starszny syf na sprzedaż,a zapomniałem kiedy ta babka się pojawia.

Odnośnik do komentarza

Knighty z łukami zabici, było o wiele łatwiej niż ostrzegaliście. Wystarczyło dobiec do tego po lewej, zabic i stamtąd łukiem zabic drugiego (trza miec ze 100 strzał :P). No nic, teraz znalazłem drugi bonfire w Anor Londo i idę dalej. I znów spotkałem cebulaka - najfajniejszy NPC w tej grze ;)

 

Tak w ogóle to w jednym momencie wpadł mi jakiś komunikat, jakby coś się stało, choc nic nie robiłem. Szkoda że już nie pamiętam co pisało :P

Odnośnik do komentarza

ci co są w covenancie gravelord servant mogą infekować światy innych graczy dodatkowymi przeciwnikami, czerwonymi fantomami, które są mocniejszymi wersjami zwykłych przeciwników, spotykanych w danej lokacji. to jest właśnie to disaster. w lokacji pojawi się znak tego gravelord servanta, który przenosi do jego świata i po jego pokonaniu bonusowi przeciwnicy znikają. jak koleś zginie albo się rozłączy, to znikną za 10 minut.

ale infekować można tylko światy ludzi, co są w ng+ albo dalej. to, że komunikat pojawił ci sie w ng jest wynikiem błędu i nie zwracaj uwagi, bo mimo komunikatu, nic sie nie dzieje.
Edytowane przez Kazub
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to też jakiś sposób. Ale wolę swój :P

 

 

ci co są w covenancie gravelord servant mogą infekować światy innych graczy dodatkowymi przeciwnikami, czerwonymi fantomami, które są mocniejszymi wersjami zwykłych przeciwników, spotykanych w danej lokacji. to jest właśnie to disaster. w lokacji pojawi się znak tego gravelord servanta, który przenosi do jego świata i po jego pokonaniu bonusowi przeciwnicy znikają. jak koleś zginie albo się rozłączy, to znikną za 10 minut.

ale infekować można tylko światy ludzi, co są w ng+ albo dalej. to, że komunikat pojawił ci sie w ng jest wynikiem błędu i nie zwracaj uwagi, bo mimo komunikatu, nic sie nie dzieje.

 

 

Dzięki.

 

No nic, właśnie zapoznałem się z pewnymi kolegami o imieniu O oraz S :P Nie jest tak źle z nimi, jutro ich pokonam.

Odnośnik do komentarza

Mi o dziwo do tej pory najwięcej problemu sprawiło bed of chaos(ostatni raz grałem przy premierze i wydawało się nie używać większości ataków wtedy).

S&M padli jak dzieci przed Mariuszem T.Combo great club+10,stone armor,mask of father i havel ring dały mi świetną mobilność połączoną z cholernie dużym dmg i obroną.

Chyba tym setupem popsułem trochę grę,bo na miękko udało mi się zrobić 4 kings przed sen's fortress.BoH jedynie mnie denerwował spychając moją postać notorycznie w przepaść.

 

Z Elite 4 został tylko Seath,którego pewnie pocisnę na lajcie.Do Gwyna mam zamiar podejść fair play i nie używać parry dagger zamiast tarczy,bo ten item psuję znacząco ostateczną konfrontację.

 

Frustrujące są te dropy klatek przy Blightown i momentach z intensywny oświetleniem np.Demon Ruins.

Odnośnik do komentarza

Odpowiadajac ze statusu suteqowi, zabiłem najpierw chudego, a potem łukiem tego grubego popylając po planszy. Emocje były. Gdzie mam teraz isc, he? Pewnie do New Londo. Chociaz poszedłem przez mgłę w Anor Londo,  zabił mnie jakis boss co to zmienia podłogę w lód, a gra mnie wywaliła w jakieś odludzie D:. Genialna gra.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Aha, smok Cie musiał zabić, nie dało się go pokonać. Teraz masz do dyspozycji cały świat, możesz udać się gdzie chcesz, ale aby ukończyć grę musisz zabić 4 bossów: Nito, 4 kings, bed of chaos oraz seth(ten smok) o ile dobrze pamiętam. Na Twoim miejscu poszedłbym do New Londo Ruins bo imo to chyba najłatwiejsza lokacja. No ale musisz mieć pierścień po zabiciu sifa, dzięki któremu dostaniesz się do 4 kings.

Aczkolwiek możesz iść do katakumb, zayebać pinwella, który jest banalny i tym samym zdobyć rytuał rozpalania, który daje Ci maks 20 butelek estusa.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Mam nadzieję, że w ruinach po lewej stronie, zaraz po wejściu do lasu gdzie się farmi znalazłeś jeden z lepszych pancerzy w grze? Taki zielony w skrzynce. Opyla się go wziąć, bo jest dosyć wcześnie w grze i czasem może się przydać. Motylka zabiłeś? Zawsze to dodatkowe dusze.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Nie kojarzę pancerza, a przydałby się nowy. Ale motylka zabiłem. Jakie wy polecacie bronie? Czym głównie graliście w drugiej połowie gry? Bo szukam coś nowego.

 

wyfarm sobie silv. knight straight sword na rycerzach w anor londo.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Black Knight Halberd bardzo, bardzo polecam. Przeszedłem tę grę 3 razy z nią i nie zamieniłbym na nic innego, świetna mobilność, szybka, duży dmg, do tego tarcza w drugiej łapie + z tego co pamiętam można atakować podczas blokowania.

Pancerz jest jak idziesz, są ruiny, schodzisz po schodach i w lewo koło krawędzi pod mostem po którym przed chwilą szedłeś. Warto wziąć. Z tego co wiem jeden z 3 ciężkich i najlepszych (jeśli chodzi o sam czynnik pancerza). Oprócz tego jest jeszcze taki srebrny(nie pamiętam nazwy) i Smouga.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...