Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi Ci o Stone Armor(taki pokryty mchem) ? Ten 3 oprócz Smougha to set Havela. Ogólnie to tych cięzkich pancerzy nie polecam bez havel ringa.Hełm też można wymienić na Mask of Father(dropi z pinwheela i tych jemu podobnych mobów w tomb of giants),który jeszcze obniża ciężar i wtedy będziemy mogli już te medium rolle.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Tak o ten Stone. Właśnie zbroja Havela, coś mi z tym świtało jak widać dobrze. No i pierścień Havela to jest MUS przy takich pancerzach, ale Figaro pewnie już go ma, PRAWDA? :>

 

A właśnie Figaro, próbowałeś ubić smoka?

Odnośnik do komentarza

O właśnie apropos smoka.Da radę ubić tego czerwonego na moście w jakiś inny sposób niż łukiem ? Na ng udało mi się pod nim przebiec do convenantu,ale na ng+ ogień kosi za mocno mimo uber pancerza i wielkiego resista na fire,a potrzebuje miracle z duszy Gwyna.Moja postać jest full STR i DEX mam tyle,że nawet najsłabszego łuku nie mogę założyć :D

 

Kiedyś był bug,że jak walnęło się go z kuszy/łuku stojąc na tej wieży z black knightem przy dziku to ginął na hita.Teraz to naprawili w ten sposób,że smok znika po strzale z tego miejsca,ale jak wrócimy na most to dalej tam siedzi i naprarza ogniem.

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

zabiłem go w pierwszej grze BKS +5, dwuręczny atak RB/R1, często zbiegałem po schodach i wybiegałem siekać go po nodze zza winkla, gdy przeskakiwał na drugą stronę mostu i podchodził, potem chodu po schodach na dół, bo menda podlatuje i zieje z góry na cały most

 

wymagało to łuku, żeby zwabić go na most, chociaż można stać i czekać aż sam podleci

 

na ng+ skurwiel ma więcej wachy, toteż jest to sposób znacznie cięższy niż dragonslayer bow z pełnym kołczanem

Edytowane przez golab
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Pamiętam jak biegałem VoD górnym poziomie, biegnę sobie tym urwiskiem, patrzę coś leży, myślę pewnie martwe, widzę item, podchodzę i "YOU DIED". XD

Okazało się, że to taki sam martwy smok co potem w świecie z obrazem. :D

 

A smoka ja ubiłem chyba najprościej jak się da czyli waląc go po nogach zza winkla jak zacznie łazić po moście.

 

Figaro to idź po pierścień Havela, przyda się. Teraz to Havel powinien być pestką.

Odnośnik do komentarza

O właśnie apropos smoka.Da radę ubić tego czerwonego na moście w jakiś inny sposób niż łukiem ? Na ng udało mi się pod nim przebiec do convenantu,ale na ng+ ogień kosi za mocno mimo uber pancerza i wielkiego resista na fire,a potrzebuje miracle z duszy Gwyna.Moja postać jest full STR i DEX mam tyle,że nawet najsłabszego łuku nie mogę założyć :D

 

Kiedyś był bug,że jak walnęło się go z kuszy/łuku stojąc na tej wieży z black knightem przy dziku to ginął na hita.Teraz to naprawili w ten sposób,że smok znika po strzale z tego miejsca,ale jak wrócimy na most to dalej tam siedzi i naprarza ogniem.

Da radę, choćby w ten sposób (walka właściwa od 1:54):

Edytowane przez Bzdurski
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Black Knight Halberd bardzo, bardzo polecam. Przeszedłem tę grę 3 razy z nią i nie zamieniłbym na nic innego, świetna mobilność, szybka, duży dmg, do tego tarcza w drugiej łapie + z tego co pamiętam można atakować podczas blokowania.

Pancerz jest jak idziesz, są ruiny, schodzisz po schodach i w lewo koło krawędzi pod mostem po którym przed chwilą szedłeś. Warto wziąć. Z tego co wiem jeden z 3 ciężkich i najlepszych (jeśli chodzi o sam czynnik pancerza). Oprócz tego jest jeszcze taki srebrny(nie pamiętam nazwy) i Smouga.

 

przeszedłeś gre 3 razy z BKH w rękach i zapamiętałeś, że ma atak z auto guardem ? DA FAQ ? nie ma, halabardy takich nie mają, tylko speary i thrusting swordy.

poza tym myślę, że gdyby wydropił ją z black knighta w darkroot basin (jedyna możliwość na tą broń dla niego póki co), to już dawno by z nią latał i o niej pisał. to samo BKS. jeżeli nie ma dostępu do titanite chunków, to każda broń upgraedowana twinklink będzie dla niego dobra, bo może je kupić. no i zależy ile ładował w str/dex

 

co do stone armor, to ona nadaje się do anor londo, bo potem jest deklasowana przez giant, havel/smough i black iron sety. poza tym wygląda okropnie.

 

havels ring (czyli jeden z najlepszych, murowane top 3) jest dropem z havela, hollow npc siedzącego w wieży w undead burg. do zdobycia na początku gry, jeszcze przed taurus demonem. skoro go nie ma, to nie wybrał master key na gifta i/lub po tym jak havel zabił go jednym strzałem, nie wrócił już do niego. albo najgorsza opcja - nie zgarnął dropa i przepadł

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

@Kazub

Grałem w grę 1,5 roku temu, mogłem się pomylić ze spearem. No i nie wiadomo czy już tego rycerza pokonał skoro nie ma pierścienia Havela, który szczerze chyba każdy kto ekploruje powinien już mieć. Do tego obok jest fajna tarcza zwiększająca regenerację energii.

 

@Figaro

4 głównych bossów + ostatni, ale jest jeszcze MNÓSTWO bossów pobocznych jak Hydry, 4 bossów z DLC w tym jeden dosyć trudny(Artorias), boss w początkowej lokacji + kilka bossów, z którymi się zmierzysz zanim dojdziesz do tych głównych. Spokojnie, tak szybko nie skończysz. ;)

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

:o :o :o :o :o

 

Sprawdziłem teraz na wiki i nawet zdobyłem tę lalkę w undead asylum, ale zapomniałem przed zakończeniem ng znowu spróbować tam (w anor londo) coś zrobić. To mam teraz 2 kolejne powody żeby grać w ng+

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

 

spoko, wiki mi mówi, że jest w miejscu, w którym już byłem, ale poszukam jeszcze :P Bo taki pierścień bardzo by mi się przydał (lubię czuc się lekki). Czyli zostało mi z 4 bossów, przygoda powoli się kończy [*].

Zabiłeś ceaseless dischargera, obie hydry i wszystko z dlc?

 

 

Ceaseless jest chyba obowiązkowy (żeby dojsc do izalith), ale jeszcze nie, irytował mnie to spi.erdoliłem. Jedna hydra już padła, szkoda że jest druga :(. A z DLC nic, gdyż go nie posiadam.

 

 

@Figaro

4 głównych bossów + ostatni, ale jest jeszcze MNÓSTWO bossów pobocznych jak Hydry, 4 bossów z DLC w tym jeden dosyć trudny(Artorias), boss w początkowej lokacji + kilka bossów, z którymi się zmierzysz zanim dojdziesz do tych głównych. Spokojnie, tak szybko nie skończysz. ;)

 

 

Nie no, wiem, że jeszcze daleko do końca. Ciekawe czy któryś boss mnie złamie i przestanę grac na kilka miesięcy (jak przy Demonsach i pewnym bossie, co to wysysa ci SL).

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ceaseless jest przecież banalny. Wystarczy go sprowokować i ukryć się w takim wąskim przejściu, jak będzie walił tam swoją macką to 2 ciosy i chowamy się. Po minucie-dwóch go nie ma bez nerwów i straty życia. ;)

A no i jak go niby obejść skoro po zabiciu go obniża się lawa?

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Ceaseless jest przecież banalny. Wystarczy go sprowokować i ukryć się w takim wąskim przejściu, jak będzie walił tam swoją macką to 2 ciosy i chowamy się. Po minucie-dwóch go nie ma bez nerwów i straty życia. ;)

A no i jak go niby obejść skoro po zabiciu go obniża się lawa?

 

Na speedrunie, który wczoraj widziałem koleś przebiegł przez lawę, no i jest jakas opcja z covenantem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...