Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Wszelkiego rodzaju boxy kupujesz raz i mozesz sprzet naprawiac przy ognisku jak u kowala ( za dusze )

Po ubiciu Capra Demona idziesz w prawo ( przed drzwiami prowadzacymi do demona ) i tam bedziesz mial na dole zejscie do Depths a na gorze skrot do nie pamietam juz nawet czego xD

Odnośnik do komentarza

dobra, mam dość. robię przerwę, żeby doczytac o co chodzi w tej grze; mam humanity na poziomie 7, boję się iść do depth głębiej niż za pierwszy smark, który spadł mi na głowę żeby go nie stracić, chciałbym go na coś wydać. nie wiem skąd humanity się bierze, ale chyba już wiem jak podnieść lvl ogniska, choc tylko o poziom. żeby dalej potrzeba mi jakiegoś przedmiotu; kurfa mac! ludzie, zróbmy tu polskie wiki, bo takich cieci jak ja będzie więcej :/

demons souls było trudne od strony zasad gry. potrzeba było sporo czasu na zlapanie wszystkiego. ale tutaj mam więcej problemów, a w ekwipunku dodatkowo około pół tysiąca przedmiotów, które nie wiem do czego użyć, a żeby było zabawniej twórcy gry uznali, że zamiast napisać do czego służą, napiszą historyjki poglebiajace klimat;

 

a przy okazji: spotkaliscie się "na trasie" z fabułą? :D podobno istnieje, ale Narazie nie zauważyłem ;)

Odnośnik do komentarza

kurde troche sie przytkałem, zrobilem blightown, pajączyce, mackowego god of wara w piekle, niby mam otwartą ta fortece z pułapkami ale nie chce tam isc ;p chcialem pojsc do ruin pod pierwszym ognikiem ale duchy mnie jadą i nie mam czym ich bić, nie wiem co robic.. jeszcze kawalek lasu mi zostal ale nie chce isc do lasu znowu; p

Odnośnik do komentarza

Co ciekawe po zabiciu capry wrocilem na most i czerwony smok rozplynal sie jak banka mydlana, a ja dostalem 10k dusz. Bug?

aaaaaaaaaaaaaaa...

to teraz odkeciłeś moje pokrecone pomysły...

po zabiciu capry patrze na licznik dusz - 4k; polatałem trochę, powalczyłem i patrzę - 14k dusz! WTF?! myslałem, że źle przeczytałem wynik po walce z caprą; a to za smoka... ale dlaczego tak? będzie jeszcze szansa z nim powalczyć?

 

MaZZeo - jest więcej takich filmów? spłakałem się okrutnie :D bombowe :D

Edytowane przez mr_pepeush
Odnośnik do komentarza

Co ciekawe po zabiciu capry wrocilem na most i czerwony smok rozplynal sie jak banka mydlana, a ja dostalem 10k dusz. Bug?

aaaaaaaaaaaaaaa...

to teraz odkeciłeś moje pokrecone pomysły...

po zabiciu capry patrze na licznik dusz - 4k; polatałem trochę, powalczyłem i patrzę - 14k dusz! WTF?! myslałem, że źle przeczytałem wynik po walce z caprą; a to za smoka... ale dlaczego tak? będzie jeszcze szansa z nim powalczyć?

 

MaZZeo - jest więcej takich filmów? spłakałem się okrutnie :D bombowe :D

 

Wpisz Rage Quit w wyszukiwarce youtube :)

Odnośnik do komentarza

gdzie w brightown tam gdzie komary i pijawy jest ognisko bo mnie zaraz ch.. strzeli....

Jak zjedziesz na sam dół tym "diabelskim młynem" to trzymaj się cały czas lewej strony przy ścianie, będzie tam wejście do kanałów z bonfire.

 

A co do tego rage quita to tak samo razi mnie to You Defeated... Co to ma być? Ty pokonać no błagam

 

e: rada dla ludzi chcących się trochę potłuc z innymi graczami, najlepszą miejscówką jaką znalazłem do tej pory to lokacja przed bossem w Anor Londo, zamieniałem się w humana i praktycznie co 10 minut ktoś mnie invadował, dzisiaj zdobywam red eye orba i bedą rape'y z great chaos fireballa szły :D

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

Ty pokonać? Słaby inglisz dude. To jest "Pokonałeś...." no właśnie, co? xD Powinna nazwa bossa się wyświetlać ale neeee.

 

Swoją drogą capnąłem swojego gościa na 50tym i bawie się w pvp, póki co nieźle idzie bo rżne ludzi jak chce, czasem wpadnie jakiś japoniec i albo jest równa walka albo dostaję po tyłku. Tranquil walk of peace jest op, jednakże używam go tylko jak widzę frajera z fog ringiem, z innymi gram normalnie.

Odnośnik do komentarza

curse to status ktory obcina życie o polowe, rzucają go te żaby z wielki oczami w kanałach, jesli bedziesz go mial to bedziesz mogl walczyc z duchami (ale bedziesz mial tylko polowe zycia)

 

ja zrobilem tak (przed chwilą)

użylem tego przedmioty ktory daje na kilka minut status curse i jak najszybciej zabilem kilkanascie duchów (bo mialem tylko kilka min)

i akurat przyfarcilem bo wypadły mi z nich duchowe sztylety ktore potrafią im zadawać obrażenia, wiec teraz już mam czym walczyc z duchami

 

z tego co wiem wadą tego jest to że tarcza nie ejst przeklęta wiec nie ebde mogl blokowac, ale lepsze to niż kupowac co chwila za kilka tysiecy te bzdety do curse albo dawanie sie obsrać zabom i biegac z połową HP

edit nie ejst tak zle, nie da sie blokowac tarcza ale wystarczy trzymac w dwóch rękach ten duchowy mieczyk i mozna nim blokować (średnio ale lepsze to niz nic)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

takie pytanie, zadzwoniłem sobie dwa dzwonki już, SLV 25 (nie ładuje w statsy,zrobiłem sobie Pyro Flame+15, i zaraz ulepsze u babki na te lepsza pyro łapke).

 

Narazie ganiam z Drake Sword(suprise suprise..) i zastanawiam się w co tu popakować kase i resourcy zeby ulepszyć i zdjąc ten miecz bo nudny jest. Jakieś propozycje ?

Iaito? Winged Spear?

statsy:

Vit - 17, Attu-14, End -16, STR -16, Dex -15, Res-12, Int -10, F 8.

 

Shielda bym sobie podpakował Grass Crest bo daje wypasik buffa z tym szybszym odnawianiem Staminy :>

pytam bo nie chce resourców tracic na jakis item który zaraz okaze sie gorszy ;)

Odnośnik do komentarza

mam pytanie odnośnie oficjalnego poradnika.

w opakowaniu z gra był kod na poradnik, mapę, soundtrack. ale poradnik jest niekompletny. na samym początku piszą, że to tylko jego część. brak tam elementarnych informacji dotyczących ekwipunku, na których mi zależy. czy ten poradnik pełen (podobno około 400 stron) jest dostępny gdziekolwiek? wg tego co napisali w tym niepełnym, jest dostepny w wersji kolekcjonerskiej, ja mam limitke. nie wiem tylko czy chodzi o ten poradnik, co miał byc papierowy a go nie dali, czy można pobrać pełną wersję... jak jest?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...