Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam to w piekle będziesz musiał walczyć tylko z caprami bodajże 6-7 sztuk i 1 taurus(obowiązkowy run).Ulepsz sobie black knight sworda do+4 i capry na 3-4 strzaly beda.

 

Na ng+ bossowie strasznie słabi tylko tych pomniejszych ziutków ulepszyli.Właśnie odkryłem,że w tym małym gnieździe w undead asylum można wymieniać itemy(twinkling titanite bez konieczności szukania jaszczurek :* )

 

Jakby from software popracowało nad fabułą,bugami i co-op'em z prawdziwego zdarzenia to byłaby gra niemal idealna co nie zmienia faktu,że mamy do czynienia z grą roku,bo na próżno w dzisiejszych czasach szukać tytułu tak hardkorowego i kładącego największy nacisk na gameplay i długość gry,a nie tylko na fajerwerki graficzne.

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

Ktoś pytał o ścianę w Chaos covenant. Trzeba oddać pajęczycy 30 humanity i otworzy się skrót do Lost Izalith. Można tą drogą uratować pewną osobę.

Ja wlaśnie skończyłem grę pierwszą postacią i hmmm, czterech lordów i ostatni boss to jakiś żart. Na pewno From Software ich robiło?! W porównaniu z resztą gry to te ludki są leszczami. Niektórzy zwykli przeciwnicy sprawiają więcej problemów.

Teraz poleciałem NG+, zabiłem już w drugi dzwonek i trza ruszać dalej. Teraz będę zostawiał sporo summon signs bo to prosry i przyjemny sposób na farmowanie.

Odnośnik do komentarza

lordvessel... jest w anor lando... dobra... idę tam...

 

to ja może zadam jeszcze głupie pytania, a wy mi tylko wskazcie proszę czego mam szukać:

czy w grze mogę sprzedać przedmioty? podobno miała się pojawić taka możliwość...

skąd mam wziąc ten element (rite of kindling) do ulepszenia ognisk? z wiki jakoś nie mogę tego wyszarpac. wystqrczy mi 1 do ulepszania wszystkich po kolei?

zwiększenie mocy estus flask odbywa się poprzez użycie przedmiotu przypominającego białego glona? (nie pamiętam jak się nazywa). jest inny sposób?

Odnośnik do komentarza

Musisz mieć Fire Keeper Soul i zagadać do jakiegoś Fire Keepera w celu ulepszenia flaszki.

 

Gargulce pokonane, dzwonek bije. Nie było tak źle, za trzecim razem padły. Drake Sword czyni cuda. Teraz spróbuje pojechać Black Knighta z greatswordem przy wejściu do Undead Parish (na wieży). Wcześniej jeden jego zablokowany cios zabierał mi całą staminę i 90% życia, ale teraz zmieniłem tarczę i wbiłem dwa poziomy ;) W ogóle fajnie się walczy wręcz. W Demonie robiłem postać typowo pod maga, ale widzę że było to głupie. Jednak walka wręcz w tej grze to jest to co tygryski lubią najbardziej.

Odnośnik do komentarza

Na ng+ bossowie strasznie słabi tylko tych pomniejszych ziutków ulepszyli.Właśnie odkryłem,że w tym małym gnieździe w undead asylum można wymieniać itemy(twinkling titanite bez konieczności szukania jaszczurek :* )

 

Mozna wymienic 1 item tylko raz, wiec farmienie jaszczurek przykladowo w Great Hollow jest dalej jak najbardziej wskazane.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

czyli jak wszamałem fire keeper soul to dupa? :D

 

znów się dziwię, że podstawowych spraw nie ogarniam, a tak daleko jestem ;)

 

powiedzcie mi jeszcze jedno: z głównego obozowiska można pójść do góry, na zamek i przez wodę. ja chodziłem tylko na górze. ta droga przez wodę też jest tak rozwinięta, czy to mniejsza lokacja?

Odnośnik do komentarza

doszedlem wlasnie do kowala w anor lando i zrobilem tarcze z duszy wilka, i jestem zdziwiony bo mozna ją dalej ulepszać na +1 , a nawet w poradniku to nie jest podane mimo ze wszystkie inne bronie mają pokazaną mozliwosc rozwoju , wtf?!

 

pytanie czy ktoś sprobowal podbic ją wyżej i zobaczyc czy wzrasta blok? bo na pokazówce +1 widac ze wzrasta tylko dmg, ale może na +2 albo +3 wzrośnie też blok? sprawdzal ktos?

Odnośnik do komentarza

doszedlem wlasnie do kowala w anor lando i zrobilem tarcze z duszy wilka, i jestem zdziwiony bo mozna ją dalej ulepszać na +1 , a nawet w poradniku to nie jest podane mimo ze wszystkie inne bronie mają pokazaną mozliwosc rozwoju , wtf?!

 

pytanie czy ktoś sprobowal podbic ją wyżej i zobaczyc czy wzrasta blok? bo na pokazówce +1 widac ze wzrasta tylko dmg, ale może na +2 albo +3 wzrośnie też blok? sprawdzal ktos?

 

 

Wzrastają tylko staty zresztą nie widziałem nawet w tarczach na +10 żeby wzrastała stabilność

 

Odblokowałem drogę do finałowego bosa, za to boss w lost izalith straszliwy fail.

Edytowane przez Xantu
Odnośnik do komentarza

Dobra robię sobie przerwę od Dark Soulsa w oczekiwaniu na patch 1.04, taki o:

 

 

 

Mon, Oct 17, 2011 | 05:33 BST

Dark Souls patch to rectify multiplayer issues

 

From Software has announced a new patch for Dark Souls, to address a handful of issues including some glaring multiplayer problems.

 

The patch details, posted on the developer’s website, have been translated on Neogaf, but apparently list just a few examples of changes planned, with more details to come soon.

 

* Fixes to certain spells and effects:

- Magic Shield, Strong Magic Shield

- Tranquil Walk of Peace

- Ring of Fog, etc.

* Unlimited uses of magic and items

* Regular weapons rebalanced against reinforced weapons

* Adjustments to the player matching conditions

* Loading problems when switching between maps

 

Of particular note is the matchmaking fix, as there have been reports of problems for those trying to find co-op buddies or invade other players, and a change to the Ring of Fog, which has rapidly become notorious for its overpowered use in PvP situations.

 

No date on the patch yet, which is listed only for PlayStation 3 at present, and will bring the game to version 1.04. From apologises for the inconvenience and promises an update soon.

 

This is at least the third patch the PS3 version has seen so far; online functions were disabled completely shortly after Japanese launch to fix multiplayer problems, and a second patch resolved a number of system freeze problems.

 

Thanks, John.

 

 

 

Pvp jest zyebane, pve po raz czwarty nudne, do zobaczenie za niewiadomo ile.

 

A-podziele się tajemną wiedzą, great magic shield, sprawia,że,jesteś,nieśmiertelny. Ot, takie niedopatrzenie programistów hihi. Do zobaczenia po patchu panowie.

Odnośnik do komentarza

wiekszosc tarcz zyskuje na stabilnośći podczas ulepszania, np ta tarcza ktora na poczatku mają włócznicy (hollow sold shield) gdy dojcie do +15 do ma 85 stabilnosci a zaczyna z 60

 

inne tarcze tez mogą zyskac, ale tarcza z wilka jest jedną z lepszych, przebija ją tylko kryształowa tower shield ale ona sie pewnie rozpada po 2 ciosach ;p

Odnośnik do komentarza

tym wyciągiem do góry (na prawo od ogniska) dojedziesz do przejścia, za nim przełęcz do anor lando.

przed chwilą wracałem na zamek, potem cisne do lando, żeby już móc podróżować pomiędzy ogniskami. Tobie radzę to samo, jeśli jeszcze nie masz tej opcji ;)

A moglbys jasniej wytlumaczyc? po prawej od ognista ( w tej lokacji co walczymy z ognistym demonem) nie ma zadnej windy. Mam zbiec na sam dol?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...