Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

kurna... grałem w depths, chodziło się milutko, nawet żaby mnie cursem nie zarazily, boss (wielki zebaty smok) też błyskawicznie poszedl. a teraz brightawn(?) i depresja. już się przebilem na drugi koniec rusztowań, rozbilem roslinke aż tu nagle grruby i chudy wyszli w duelu i mnie pocięli. gdzie tu jest ognisko? :/

Odnośnik do komentarza

pepeush pewnie najechala cie goła baba z tasakiem (maneater mildred) ona zawsze atakuje w blighttown, i mozna wlasnie od niej tasak zgarnąć

 

 

genjuro - te przedmioty ktore mu dałeś pozwalają mu teraz na ulpeszanie broni powyżej +5, gdy dobijesz jakąś broń na +5 to wybież pierwszą opcje w menu kowala i bedziesz mogl ta bron przerobić na divine albo na +6 (i potem dojechac do +10)

divine potrafi skutecznie zabijac szkielety w katakumbach

ale +10 jest wazniejsze bo jest wymagane żeby zrobić sprzęt z dusz bossów (tylko ze to już o innego kowala, ale najpierw u tego brodacza trzeba zrobic +10)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

co polecacie na te pajeczyce? walczę drakiem, walczylem toporem z zakletymi blyskawicami z proszku i zabieram po 50-55hp na cios. mało. schemat walki niby prosty, ale najczęściej gine pod lapami. jak szybciej ściągać jej HP? na YouTube ludzie walczyli różnymi bronmi, nie wiem czy były tam jakieś efekty ekstra, a mimo to brali po 150hp/hit

Odnośnik do komentarza

Potrzebuje pomocy z Gwynem.Nie ogarniam tego parowania(wyszło mi,że 4 razy muszę go skontrować.Raz udało mi się 3 razy go lutnąć to potem dziad spamował mi tą szarżę mieczem co mi stamine na raz zbijało-potem 3-4 combo i leżę).

 

Jakby ktoś mógł pomóc co-op wieczorkiem to byłbym wdzięczny.

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc to te 50-55 HP na strzał jest wystarczające (przynajmniej w moim wypadku tak było). W sumie to chyba kwestia wprawy. Obserwuj jak się zachowuje kobieca część pająka. Gdy zaczyna głaskać (?) pajęczaka po głowie - wiej (kilka razy wyłożyłem się na tym ataku). A tak poza tym? Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość (taaa...) Atakuj oczywiście tylko w momencie wypluwania przez pająka lawy (wiem, odkryłem Amerykę) i to też góra 1-2 strzały. Nie wiem, czy wniosłem cokolwiek nowego. Pozostaje mi życzyć powodzenia.

Odnośnik do komentarza

słuchajcie, pomoże mi ktoś ogarnąć odwiedzzanie światów? nawet w ds1 tego nie robiłem. chciałem przejść pająka z innymi. polozylem znak, za pomocą white sign soapstone, przeniosło mnie do dwóch gości, razem ubilismy pająka, ale po wszystkim on nadal u mnie był. co zrobić, żeby to do mnie przyszli i go ubili? :/i

Odnośnik do komentarza

pepesuh - polozyles znak i wezwało ci do innych, wieć żeby kogoś wezwało do ciebie to oni musza położyc znak a ty na niego klikasz i przyzywasz, znak wyglada podobnie jak napisy na podłodze ale jest jaśniejszy

 

 

 

genjuro - wiekszosc broni ma podobny dmg w swojej klasie, np roznica pomiedzy mace a gargoyle axe to tylko 3 ptk po wymaxowaniu na +15, głowna zmiana polega na tym jakie statsy pakujesz - str, dex czy faith, a moze int - zaleznie od tego oplaca sie robic daną bron, niektore maja lepsze scalowanie z dex (katany itp) a inne z siłą (cieżkie bronie) , a bronie magiczne z INT, a divine z faith własnie

jesli masz mace to pewnie grasz klerykiem, wiec mozesz ulepszyc jakas bron w kierunku divine i bedziesz czerpał korzyści z faith (o ile pakujesz wiare)

zobacz na literki na dole statsów broni, przy ikonkach siły dexa itp, im bliżej A tym lepsze scalowanie, wybierz bron ktora ma najlepsze scalowanie statystyki ktorą rozwijasz albo masz zamiar rozwijać

Odnośnik do komentarza

Inny gracz musi położyć white sign'a. Wtedy Ty go przyzywasz do swojego świata. Tylko nie wiem jak wygląda kwestia dotycząca stanu człowieczeństwa (czy przyzywany musi być w human form, czy też nie). Jak coś, to około 16 powiniem być dostępny. Zostawię znak przed legowiskiem pajęczycy. No chyba, że dasz do tego czasu radę sam. No i oczywiście czy godzina Ci odpowiada?

 

edit: cholera, Yano, uprzedziłeś mnie...

Edytowane przez indy
Odnośnik do komentarza

zaraz po tym jak napisałem post udało mi się prawie skończyć. 3 strzały zostały i mnie ubila. nie byłem w stanie sam... odezwał sie japończyk, któremu wczesniej pomoglem, wytłumaczył jak i w końcu kogoś wezwalem. we dwoje/troje pajeczyca nie stanowi żadnego wyzwania.

 

kolejny boss - ten ognisty z mackami. fajnie wygląda.

Odnośnik do komentarza

yyy... ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z tym piekłem?

 

pierwszy boss przeraził, ale poległ. ale idę dalej i oczom nie wierzę: w jednym przejściu 7x pierwszy boss, w drugim 6x caspa... o co kaman?

 

o nic taka gra a piekło nie jest takie straszne :) FS w niektórych miejscach to pojechał po bandzie np w tomb of giants, takie szkielety pieski samym wzrokiem potrafią cię zabić.

Edytowane przez Xantu
Odnośnik do komentarza

yyy... ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z tym piekłem?

 

pierwszy boss przeraził, ale poległ. ale idę dalej i oczom nie wierzę: w jednym przejściu 7x pierwszy boss, w drugim 6x caspa... o co kaman?

to w ogole dziwne miejsce, boss jest na poczatku a nie na koncu ;p

 

te minotaury sie nie respawnują i mozna je spokoje łukiem wywabić i zabijać pojedynczo, nie do konca wiem o co chodzi z "crap demonem" bo chyba sie respawnuje, w ddoatku nie do konca chcą wspolpracować jesli chce sie je wywabić (gonią do pewnego momentu i wracają)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...