Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Gravelord sword ma coś ok. 388dmg po wszystkich upgrade'ach i możliwość zatrucia. Nie wiem jak to zatrucie ma się w PvE ale mieczyk całkiem ok. Fire i lightning bronie nadal mają większy dmg chyba ale jest to jakaś alternatywa.

Zbieram teraz unikalne bronie i widzę na wiki że trochę teraz to utrudnili. Trzeba będzie farmić trochę. Większość już mam, zastał m.in. Channeler's trident. Mam nadzieję że szybko wypadnie bo nienawidzę tych typków. :P

Odnośnik do komentarza

Kolejny bug! Farmienie titanite? Co to farmienie?

 

 

Go to Snuggly

Drop Purple Moss

Exit

Load

Drop Purple Moss

Pick up Twinkling Titanite

Exit

Load

Drop Purple Moss

Pick up Twinkling Titanite

 

Repeat

 

Działa z każdym itemem jaki dajesz.

 

edit: do czasu, 3 razy mi przeszło, za 4tym siadło, meh

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

a czy to nie jest tak że różne rodzje moss można wymienic (czerowny, fiolet i zarosniety) moze to tylko pomyłka i wymieniałes 3 rodzaje mossów i dlatego dzialalo 3 razy

 

normalnie podczas jednego przejścia gry można zrobić tylko jedną wymiane danego itemu (każdy item z listy wymiany po jednym razie) , na NG+ pewnie mozna znowu po razie wymienić rzeczy

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

a czy to nie jest tak że różne rodzje moss można wymienic (czerowny, fiolet i zarosniety) moze to tylko pomyłka i wymieniałes 3 rodzaje mossów i dlatego dzialalo 3 razy

 

normalnie podczas jednego przejścia gry można zrobić tylko jedną wymiane danego itemu (każdy item z listy wymiany po jednym razie) , na NG+ pewnie mozna znowu po razie wymienić rzeczy

 

Lista wymiany z krukiem w początkowej lokacji:

 

http://darksoulswiki.wikispaces.com/Snuggly

Edytowane przez Xantu
Odnośnik do komentarza

Wyszło mi 3 razy bo zrąbałem za 4tym. Chodzi o to,żeby upuścić ten sam item zanim podniesie się reward od snuggliego, gra się zbugguje i po raz kolejny da to samo. Za 4tym podniosłem reward najpierw z rozpędu, sprawdziłem właśnie na red eyes cracked orbie i działa bug.

 

Sprawdźcie sobie zamiast rozkminiać teorie i gadać or rzeczach oczywistych. Ofc bug nie działa jeśli już się zrobiło trejd na dany item.

Odnośnik do komentarza

od kilku godzin próbuje zrobić sobie nowa broń, żeby podnieść dobrze demage, ale nie mam pomysłu... jedyne co potrafię zrobić, to zakląć raw i magic (u gościa za kratą przed new lando ruins). z wiki wiem, że tak zachwalany przez Was lightning jest dostępny dopiero u kowala w lando.

co poradzicie dobrego, stosunkowo szybkiego? jak rezygnowaliście z Drake'a, to co braliscie do łapy?

Odnośnik do komentarza

od kilku godzin próbuje zrobić sobie nowa broń, żeby podnieść dobrze demage, ale nie mam pomysłu... jedyne co potrafię zrobić, to zakląć raw i magic (u gościa za kratą przed new lando ruins). z wiki wiem, że tak zachwalany przez Was lightning jest dostępny dopiero u kowala w lando.

co poradzicie dobrego, stosunkowo szybkiego? jak rezygnowaliście z Drake'a, to co braliscie do łapy?

 

 

Laito katana +15 (dach w blightown), ale nie od razu najpierw miałem + 7 i tak powoli do maxa. Dodatkowo biegam z ognistym zwainhanderem do znalezienia na cmentarzu zaraz obok fairylink shrine. Na katanę nakładam ogień do kupienia u babki w kanale co sprzedaje ogniste strzały. Teraz dodatkowo rozwijam gravelord sworda. A i nie zapomnij żeby mieć zawsze łuk pod ręką. Są etapy gdzie dobry łuk (ja mam lonbow +10 i dragonslayer gratebow +5) oszczędził mi mnóstwa frustracji.

 

Nie chce twierdzić, że to jakiś uber zestaw ale ja z takim przeszedłem DS a teraz powolutku dalej cisnę ng+ co kto lubi.

Odnośnik do komentarza

A ja przerobiłem se postać na stricte pvp i czatuje w lesie-co chwile ktoś wpada. SL 82 patrzta jaki koks:

 

http://i119.photobuc...006599Large.jpg

 

Aktualnie jest 22:1 33:2 dla mnie, raz zginąłem bo typ zrobił mi 2 razy z rzędu backstaba od przodu, a drugi raz bo typ mnie zarżnął jak się mu kłaniałem. C.hamstwo panie.

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

Dark Souls ukończone :)

 

Pierwsze podejście zajęło mi ~70h, w tym czasie zdobyłem 77% pucharków (co ciekawe, bez trudu zdobyłem wszystkie trofea za upgrade broni) oraz wbiłem 75 poziomów.

 

Końcówka*, final boss** jak i samo zakończenie***, dosyć rozczarowujące... :P

 

Na szczęście gra jako całokształt, trzyma wysoki poziom - ode mnie mocne 9 :D

 

Zrobię sobie przerwę na Batmana, a później zaczynam NG+, celując w platynkę.

 

* - jeden z poziomów to wręcz totalna porażka - lokacja napchana jednym, beznadziejnym, upierdliwym typem wroga

** - dziadyga padł za drugim podejściem, wystarczył dobry spear, oraz odrobina cierpliwości i opanowania

*** - no comment -_-'

 

co poradzicie dobrego, stosunkowo szybkiego? jak rezygnowaliście z Drake'a, to co braliscie do łapy?

Ja nawet tego gówna nie używałem, najpierw zrobiłem sobie Wingedspear, co by kąsać zza tarczy, a od momentu powrotu do Asylum i zdobyciu Black Knight Sword'a, skupiłem się na upgradzie właśnie tego miecza, przy pomocy którego ukończyłem całą grę (mój styl gry - blok, obejście, backstab, albo pie*dąlnięcie z 2h), na NG+ przygotowałem sobie różnorodny oręż: fire, light etc - będzie w czym przebierać ;)

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...