Skocz do zawartości

Civilization V


Siarex

Rekomendowane odpowiedzi

No ja też, ale zawsze ludzie tak ostrzegają. I przestań, ja tutaj trzymam portfel na wodzy na SSS (i tak już dwie rzeczy w promocji GMG kupiłem), a Ty mnie kusisz i kusisz :D! Jak sobie pomyślę, że pewnie zanim będzie pierwsza promocja to minie mnóstwo czasu...

 

A fuck it, lecę na reddit.com/r/SteamGameSwap kupić dodatek za $13 :P.

O, teraz właśnie doczytałem, że w Rosji są sklepy sprzedają BNW za $12 (dlatego wszyscy sprzedają za min. $13, ale nie niżej). Jak myślisz, skoro wszędzie na zachodzie sprzedają za 25 ojro albo coś takiego, to skąd Ci na Allegro mają za 55 zł (nawet nie 15 euro)? Niby rosyjskie klucze dodadzą się bez problemu, ale podobno kiedyś komuś zabrali gierkę/konto za granie w ruskie gry nie w Rosji.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

reddit.com/r/steamgameswap i szukasz kogoś kto [H] Brave New World [W] PayPal, dodajesz go na Steamie, wysyłasz hajs i odbierasz gifta ;). Musisz tylko ogarnąć typa, który jakąś tam reputację ma, żeby przypadkiem Cię nie porobił czy coś takiego.

Odnośnik do komentarza

Dzięki ;).

 

Zawsze grałem na jednym dużym płacie lądowym, bez żadnych wysp i kontynentów.

Teraz sobie zrobiłem mape 'kontynenty' i cholera mam problem z przetransportowaniem wojska przez morze. Jak zaokrętuje jednostki, to nie są one w stanie płynac przez ocean, a samymi karawelami to ja miast nie podbije.

Ktoś pomoże? :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki ;).

 

Zawsze grałem na jednym dużym płacie lądowym, bez żadnych wysp i kontynentów.

Teraz sobie zrobiłem mape 'kontynenty' i cholera mam problem z przetransportowaniem wojska przez morze. Jak zaokrętuje jednostki, to nie są one w stanie płynac przez ocean, a samymi karawelami to ja miast nie podbije.

Ktoś pomoże? :)

A masz odkrytą astronomię?

Edytowane przez SzewczykDratewka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie no ja mam full, ale nie ma cracka to trza odpalać jakimś yct tool czy jak to się zwie, jak za starych dobrych czasów (nie wiem co za ch.ujowe zabezpieczenia ma ta gra, ale noooo... To tylko dobrze o niej świadczy) Orga mam civ5 i dodatku, także to też kupię, tylko nie w dniu premiery (bodaj ~30€ na steamie? Proooszę was...).

 

edit: dla wszystkich krakersów - to wiadomka, że niby jest witaminka, ale z nukiem, pelno bugów w grze i opcje jakies nie działają :P W ogóle scenowej wstawki nie ma jeszcze nawet tylko p2p.

Edytowane przez Oran
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...