Skocz do zawartości

Minecraft


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Minecraft Beta 1.8 Pre-release 2

 

http://t.co/A3aXYOG

 

ludzie beda EXPIC a potem sie okaze, ze przed dodaniem faktycznych korzysci trzeba zrobic nowy swiat ;]

Już wiadomo, że w pre 1.8 mamy max 1 Stronghold na cały świat, w oficjalnym 1.8 ma być max 3, w 1.9 ma być ich nieskończona liczba. W takim przypadku nie ma sensu robić coś na serio do czasu 1.9.

 

Ciekaw jestem kiedy ktoś odnajdzie tą całą twierdzę. Jak przeczytałem o jednej na cały świat to zaśmiałem się i zapomniałem w ogóle o tym :D.

Odnośnik do komentarza

Minecraft Beta 1.8 Pre-release 2

 

http://t.co/A3aXYOG

 

ludzie beda EXPIC a potem sie okaze, ze przed dodaniem faktycznych korzysci trzeba zrobic nowy swiat ;]

Już wiadomo, że w pre 1.8 mamy max 1 Stronghold na cały świat, w oficjalnym 1.8 ma być max 3, w 1.9 ma być ich nieskończona liczba. W takim przypadku nie ma sensu robić coś na serio do czasu 1.9.

 

Ciekaw jestem kiedy ktoś odnajdzie tą całą twierdzę. Jak przeczytałem o jednej na cały świat to zaśmiałem się i zapomniałem w ogóle o tym :D.

 

 

Znalazłem i powiem szczerze - że lepiej wchodzić z przekonaniem, że bez wydrążenia sobie wyjścia na powierzchnię nie ma szans powrócić - czyt. na pewno się zgubisz.

 

Obecnie gram na

Seed: 404

Stronghold jest kilka kilosów dalej, po drodze mijamy fajną osadę gdzie można zrobić sobie bazę wypadową ( po jednej ze stron jest rozpadlina z masą minerałów. Współrzędne ruin:

X: 100

Z: -580

 

Lepiej nie wchodzić do Mineshaftu, bo nie ma szans żeby stamtąd wyjść (labirynt).

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

Klikam

LOGIN i pojawia się

 

Login Failed ;/

 

W momencie odpalenia gry.

Teraz sprawdzałem i też takie coś mi wyskakiwało. Po próbuj parę razy (i spróbuj też zalogować się na stronę i potem odpalać grę). Mi po kilku próbach poszło.

 

P.S. Dobrze, że gra nie wymusza ściągnięcia 1.8. Poczekam do jego ściągnięcia aż będzie stabilnie chodził, bez błędów (w ogóle mam jeszcze parę mapek escape do przejścia, a nie wiem czy na 1.8 by tak dobrze chodziły, skoro były robione pod 1.7.3).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...