Skocz do zawartości

Minecraft


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

To może ja coś napisze.

Premiera.. Gra w obecnym stanie nie zasługuje na premiere gdy NPC nadal stoją jak głąby z nosami jak kutasy i nic nie robią. Zresztą większych zmian nie ma, od pre release prawie niczym sie nie różni.

Teraz tylko czekać aż ako skoczy na mojego posta, zminusuje i powie, że jak się nie podoba to żebym nie grał i (pipi)ł, mimo tego, że taka prawda, heh.

Jak się nie podoba to nie graj i (pipi)! Herp derp!

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No końcówka mnie żenuje troche, ten nowy wymiar jest dodany tak totalnie z dupy że to aż boli. Zamiast pójść w stronę w którą to szło od początku, czyli od (pipi)a itemów i jakikolwiek sens eksploracji (terraria!) to oni do(pipi)ali kolejny zupełnie pusty wymiar i troche expa za zabicie smoke. Aha no i enchanting, który daje tylko tyle ze trzeba zabic od (pipi)a TYCH SAMYCH mobów żeby mieć lepszy mieczyk. No żałosne

 

Ale wydajność poprawili za(pipi)iśćie więc mogę grać na netbooku

 

I gram - (pipi)any notch :/

Edytowane przez Mikes
Odnośnik do komentarza

Ja proszę tylko o Minecrafta PE na urządzeniach mobilnych, tylko nie jakąś tam biedną alfę, tylko choćby betę, przed tymi wszystkimi The Endowimi pierdołami. Fajnie było do czasu 1.9, potem już straciłem rachubę. Enchanting? Po ch*j to komu. Więcej mobów, przedmiotów, skrzynie wykopywane z ziemi, anioły w chmurach, diabły w lochach, pszczoły, muchy, fazy księżyca czy cholera wie co jeszcze. Walę z głowy, takich pierdół można dużo namnożyć, tylko po co, skoro pokazywanie na filmikach jak się programuje eksplodujące strzały jest ważniejsze...

Odnośnik do komentarza

A jaki jest problem w zrobieniu tego i tego?

Taki, że nie wychodzi ani jedno ani drugie i obie strony narzekają :)

Zawsze uważałem, że jak ktoś kupił MC dla przygód rodem z RPG to zrobił naiwny zakup i teraz wywiera presję na developerze, zmuszając go do robienia rzeczy które w(pipi)iają tę początkowa listę klientów-builderów.

 

MC powinno zostać typowym builderem, a jak ktoś chce RPG to ma Terrarię.

Odnośnik do komentarza

ale to całkiem inne gry, nie chce grać w gierkę co wygląda jak te akwarium z mrówkami, chce minecrafta z rpg, są adventure mapy, to tylko w nie gram, można? Można. Ale fakt, faktem, że strasznie ujowe są, nie ma npc ani nic takiego, powinien notch dać możliwość robienia własnych misji i by było okeeeeeeeeej. : )'

 

Taki kriejtiw mołd dla twórców adwenczer map

Edytowane przez Oran
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi lata dobrze, z tym, że ja nie mam netbooka, a normanego lapka, chociaż specyfikacją nie zaskakuję, bo i3, 4gb ram i intel HD jako grafika. Próbowałeś bawić się w ustawieniach? Zmiana odległości widzenia, tekstury, itd.? O dziwo, wcześniej jak było od groma drzew- a grałem na tiny lub shorty, to miałem chrupnięcia, teraz ani widu, ani słychu po nich i szpilam na normalu.

Odnośnik do komentarza

U mnie zawsze było płynnie, tylko co sekundę czy coś były takie ścinki z du,py że traciło po kilka fpsów i mimo, że niby było smooth, to nie było ;f. Zrobię update i się obaczy, jak to działa.

 

BTW, widzieliście jak notch obsmarował Yogscast na twitterze? Może nie tyle obsmarował, ale napisał, jakie ch,uje z chłopaków są. Cytaty z ćwierkacza grubasa:

Zaczęło się od:

"We also learned who not to work with at Minecon. Shame.. :confused:"

"I'm very sorry about the behavior of the people we won't work with any more. Celebrity or not, you don't f-bomb kids."

Zgadywanie o co mu chodzi, aż ludzie w końcu wpadli na trop i nocz zaczyna gadać:

"Yes, Yogscast."

"Wow. Hate, insults and threats are flooding in from Yogscast fans. I'll stop biting my tongue now."

"Yogscast repeatedly insulted people, talked behind their backs, refused to cooperate, and acted like total spoiled divas nonstop."

"They called us "a bunch of nerds who don't know how to run a company", demanded that we pay them to come here (nobody else got paid)."

"And they claim they're the reason minecraft is big and that we should thank them more than anyone else in the community. They're total dicks"

"A kid wanted them to sign something I had signed, and they said they'd cross it out and put "fuck you" there instead."

"Everyone else in the Minecraft community is all about respecting and caring. They're not. They're an isolated island of egos."

 

Niezłe gnoje.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

nocz debil. jeszcze z milion osób przestanie grać w minecrafta, bo obraził yogscast :D Bez kitu, ale to jest możliwe :D Oni se jaja robią non stop, a on wielki obrońca ucisnionych, że chcieli napisać FAK JU na czymś tam dziecku i skreślić autograf nocza? Obraził się grubasek? Ojoj : (

 

@netbook & minecraft

 

no ja mam acera d255 jakies tam 2gb ramu i intel atomi jakieś zintegrowane cuś, więc... no nie wiem taka gra jak minecraft to powinna chodzić na tym jakoś...

Odnośnik do komentarza

Ja tam w ogóle o nich niesłyszałem do bardzo niedawna, więc wiecie :P. Do popularności MC przyczyniło się wiele rzeczy, jedną z nich jest Yogscast. Ale robić z siebie z tego powodu gwiazdy i przy okazji sukinsynów to gruba przesada.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...