Skocz do zawartości

Minecraft


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kryjowke (ktora nazwalem we wczesniejszym poscie 'jaskinia'), w ktorej wykopalem tunel maksymalnie w dol i dokopalem sie do tej niezniszczalnej skaly. Teraz pozostaje mi zrobienie odchodzacych tuneli i obejrzenie calej masy poradnikow na yt.

 

edit: was tez tak denerwuje ten niezniszalny klocek? Bo chce sobie rozpoczac kopac tunel 3x3, ale oczywiscie zawsze musi byc jedna skala, ktorej nie da sie niczym zniszczyc.

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

... tak, kupiłem premiuma. Nie wiem jak siebie oraz ten czyn nazwać. Wiem jednak, że od 17 do teraz siedziałem przed lapkiem, kopałem, budowałem, kopałem, walczyłem, dalej budowałem... i tak non stop. Wciąga strasznie, w przeglądarkowej wersji o ile nie ma żarcia i wrogów, tak tutaj diametralnie sytuacja się zmienia. Z drugiej jednak strony, po co to wszystko robię? To jest odwieczne pytanie.

Odnośnik do komentarza

1.9 Pre-release 3

http://mycraft.pl/bu...pre-realese-v3/

Miksturki, kociołki, różowa zbroja, bugi i inne, krótko mówiąc: nocz.

śmieci, śmieci, śmieci

 

Zagrałem ostatnio w tego moda co to go na yogcast opisywali - reaktor, piece koksownicze, narzędzia górnicze i masa innych fajnych rzeczy. To było coś - czułem się jak za młodu kiedy składałem pierwsze modele Lego Technic a stworzenie wlasnego, działającego (!!!) reaktora jądrowego dało większe poklady zabawy niż jakieś rózowe zbroje czy czarowanie (sic!). Notch jest chyba oderwany od rzeczywistości - potęgą minecrafta była jego "inżynieryjność" tj. bawili się w niego ci, którzy lubią budować a nie miłośnicy farmville (małe zwierzęta) czy simsów (kolorowe ciuszki, barwniki, pierdoły). Dlaczego nie wprowadzi on takiego inwentarza jak ten z industrial moda?

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ogolnie pytanie brzmi PO CO COS TAKIEGO JEST DODAWANE. Jaki jest kurna cel? Alchemia daje nam jakies atrybuty np. szybszy bieg, ale... czemu? Przeciez i tak w tej grze nie ma przed czym uciekac a jak chcemy przemierzac dlugie polacie terenu to robimy tory i smigamy wózkiem.

 

Nie kumam co Ci ludzie robia.

Odnośnik do komentarza

Prawda niestety jest taka, że Minecraft jest uzależniony od raczej zachcianek nocza, a nie ludzi [chociaż w niedużym stopniu również].. Jest tyle opcji rozwoju przykładowo dokończyć NPC, zrobić jakieś meble, szmaty [by na przykład móc zrobić coś w stylu namiotu], półbloki pionowe, dywany, loga, herby, możliwość robienia notatek na kartkach, zapisywania czegoś w książkach. W końcu potem zrobić użytek z NPC podzielić ich na plemiona, miasteczka, miasta, dobrych, złych, rozbójników, pojedyńczych podróżników, przypadkowych handlarzy. Dodać grze klimatu, poranna rosa, świetliki, brzęczenie świerszczy, może powiewająca trawa, wiosna, lato, jesień, zima. Nadać grze większego sensu w trybie Survival, tak byśmy musieli codziennie wykonywać jakieś obowiązki, naprawde walczyć o to by coś osiągnąć. Oczywiście ostro puściłem wodze fantazji i szybka realizacja tego jest niemożliwa, ale to tylko przykład co możnaby dodać zamiast jakichś śmietankowych zbroi i (pipi) wie czego, może jeszcze latające chmurki i jednorożce. Nocz zamiast skupiać się na ulepszaniu tego co jest [choć ponoć niedługo ma się za to zabrać], zrobić użytek z niektórych rzeczy, które na chwile obecną są bezużyteczne robi z tej gry chaos i delikatną żenadę. Mało tego, teraz się bawi a jakiś (pipi)y enderworld i smoki. PO CO? oO

Edytowane przez Empro
Odnośnik do komentarza
Prawda niestety jest taka, że Minecraft jest uzależniony od raczej zachcianek nocza, a nie ludzi

 

GAME DEVELOPER SAM DECYDUJE JAK MA ROZWIJAĆ SIĘ JEGO GRA, CO ZA SKU.RWIEL!!!

 

 

 

 

Dobijacie mnie.

 

 

 

 

Niektórzy z was zapomnieli ze MC to tylko gra komputerowa jednej osoby, traktujecie to jako "coś więcej", jako coś większego od notcha, co powinien oddać w ręce ludu i zrobić z tego symulator wszystkiego, grę idealną.

Edytowane przez Mikes
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...