Skocz do zawartości

Minecraft


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

widzę, że na oficjalnej stronie minecrafta życzą sobie 20 ojro za gierkę. na allegro masa kodów, co wyglądają niepewnie bo kosztują po 12-60zł.

a że na święta mam dla kuzyna kupić to muszę się jakoś dowiedzieć gdzie to zrobić. czy w ogóle jest sens kupowania w sklepach internetowych/allegro, czy tylko na oficjalnej stronie warto?

Odnośnik do komentarza

Zawsze uważałem, i zdania nie zmienię, że kupowanie Keyów na allegro to dobrowolne wchodzenie do sadzawki z gównem.

Wolę zapłącić więcej ale mieć pewność, że:

a) nie wspieram złodzieja

b) nie ryzykuję, że mi gra zniknie

c) że mi zbanują całe konto (dowolnej platformy)

 

 

Trzeba było kupić za czasów bety, było by o 20 zł taniej ;)

Odnośnik do komentarza

punkt a prowadzi do nie kupowania gier nigdy i nigdzie i od nikogo :D

capcom zlodzieje, ubisoft zlodzieje, m$ zlodzieje, sony zlodzieje itp itd

 

ale tak na powaznie to chodzi mu o to ze na allegro klucz okazja ma minimalna szanse ze jest z kradzionej karty czy kradzione konto czy inny cwany sposob

troche jak "nie wyjde z domu bo jest szansa ze meteoryt na mnie spadnie"

osobiscie jeszcze sie nie naciolem na allego na keyach

Odnośnik do komentarza

ale tak na powaznie to chodzi mu o to ze na allegro klucz okazja ma minimalna szanse ze jest z kradzionej karty czy kradzione konto czy inny cwany sposob

troche jak "nie wyjde z domu bo jest szansa ze meteoryt na mnie spadnie"

osobiscie jeszcze sie nie naciolem na allego na keyach

^This

 

A moi znajomi już nie raz ;)

Odnośnik do komentarza

Osobiście ja wolę nie kusić losu. Zapłaciłem oficjalnie, nie małą kwotę, mimo, że mogłem znacznie taniej. Niestety, jeżeli coś jest tańsze, nie oznacza, że będzie lepsze.

 

BTW. widzieliście już tego moda, który pozwala dodawać własnych NPC i przypisywać im funkcje? Niby fajna opcja, ale do gry w pojedynke może być trochę za łatwo- tworzy się takich 10, przypisuje status strażnika i leci na "potworów" :S

Odnośnik do komentarza

Biorac pod uwage ich odpowiedz sadze, ze nic nie zrobili a notch jest glabem

 

http://www.reddit.co...hs_twitterings/

 

To... zupełnie zmienia mój odbiór tej sprawy. Chyba nie należy ufać grubym ludziom ;/. Wychodzi na to, że notch to kawał trolla i gnoja, nie oni. Sam już nie wiem, nieciekawa sprawa.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...