Skocz do zawartości

Minecraft


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Cudo.. jak ktoś nie ma tryliard gb ramu to sobie pogra na 16 fpsach przy niskich detalach.

Nie bardzo rozumiem, co owe zdanie miało wnieść do tematu... ewentualnie co za stanowisko miało prezentować.

 

Twój komentarz jest niemniej zbędny, ale wiadomo trzeba zaspokoić troll ego. :D

Przy 8 gb ramu chodzi mi to na max 25 fpsach więc mówie jak jest u mnie, gdyby było chociaż 30~ wtedy możnaby to nazwać cudem. No ale jak ktoś lubi pokaz slajdów to spoko :D

Edytowane przez Empro
Odnośnik do komentarza

Trollowanie? Nic z tych rzeczy.

Raczej piję do tego, że dziwi mnie stanowisko "mnie działa licho więc nic specjalnego".

 

To tak samo jak mówić, ze Ferrari jest takie se, bo nie masz gdzie się nim rozpędzić w Polsce bo same dziury, albo że grafika BF3 jest na poziomie gier z PS2, bo Twój komp uciąga grę ledwo na LOW i 25 FPS.

Odnośnik do komentarza

Nawet jak się ma tryliard GB RAMu to i tak trzeba samemu w javie go odblokować, żeby gra z niego korzystała... ciekawe czy ktoś oprócz mnie tak robi? Ja mam odblokowane 2GB i to mi starcza. Nie wpływa co prawda to na ilość FPS tylko na szybkość renderowania świata. ( śmigam słabszych teksturach + oszczędzaniu energii żeby lapek się nie przegrzewał ).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Trollowanie? Nic z tych rzeczy.

Raczej piję do tego, że dziwi mnie stanowisko "mnie działa licho więc nic specjalnego".

 

To tak samo jak mówić, ze Ferrari jest takie se, bo nie masz gdzie się nim rozpędzić w Polsce bo same dziury, albo że grafika BF3 jest na poziomie gier z PS2, bo Twój komp uciąga grę ledwo na LOW i 25 FPS.

 

Niezbyt trafne porównanie. Jak dla mnie, to raczej jakby kupić Ferrari bez silnika za pełną cenę :D

 

Widzieliście nowego snapshota? Ja jestem mega zadwolony, odkąd do Mojangu dołączył nowy gościu coś tam intensywniej zaczeli dłubać.

Edytowane przez Empro
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Nawet jak się ma tryliard GB RAMu to i tak trzeba samemu w javie go odblokować, żeby gra z niego korzystała... ciekawe czy ktoś oprócz mnie tak robi? Ja mam odblokowane 2GB i to mi starcza. Nie wpływa co prawda to na ilość FPS tylko na szybkość renderowania świata. ( śmigam słabszych teksturach + oszczędzaniu energii żeby lapek się nie przegrzewał ).

 

Możesz napisać coś więcej? Nie gram w to cholerstwo bo mnie już irytowało, jak przy generowaniu nowych chunków gra gubiła kilka fps, co przy 40-50 fps i tak skutkowało chrupaniem niezależnie od jakości wyświetlanej grafiki.

 

Orientuje się ktoś w tym nowym projekcie nocza? Jakaś gra w kosmosie z abonamentem cośtam. Grubemu siano się skończyło czy kolejny przebłysk geniuszu? Oczywiście będzie sprzedawać grę już od pierwszych grywalnych wersji hehehehe.

Odnośnik do komentarza

Możesz napisać coś więcej? Nie gram w to cholerstwo bo mnie już irytowało, jak przy generowaniu nowych chunków gra gubiła kilka fps, co przy 40-50 fps i tak skutkowało chrupaniem niezależnie od jakości wyświetlanej grafiki.

Niewiele to zmieni w tym wypadku, sam mam 8gb, winde i jave 64bit, a zdarza się chrupanie. Za to duża różnica jest jak się ustawi maksymalną widoczność i wrzuci jakieś graficzne wodotryski (teksturki w HD, shaderki) - wtedy bez większej ilości ramu gra lubi crashować.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...