Skocz do zawartości

Minecraft


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, po co są jajka i wełna?

 

Narazie nie mają zastosowania tak samo jak wędka.

 

W aktualizacji na haloween będzie pięć nowych rodzajów klocków, jeden mob i nowy "wymiar". Mógłby skończyc te biomy, to by się najbardziej przydalo razem z naprawieniem fizyki wody.

Odnośnik do komentarza

Czekam na zmienne warunki pogodowe, lub możliwość ustawienia pogody w opcjach gry. A póki co - mam 2 światy wygenerowane, na jednym bawię się w mega survival w śniegu, na drugim dorobiłem się trochę, a teraz jadę sobie spokojnie na Peaceful, buduję zamki, tworzę ogrody, wykopuję dziesiątki diamentów itd. - polecam, kiedy już zdobędziecie trochę prochu, pajęczyny, płyt, czy innych rzeczy, które są tylko w potworach, zmienić poziom trudności i też się tak bawić ;)

BTW czekam na update, łowienie rybek może być ciekawe, chociaż wiem, że będę się wkurzać gasnącymi pochodniami ;)

Odnośnik do komentarza

Po apdejcie wszystkie istniejace pochodnie zmienia sie w lampy. Lampy nie będą gasły.

 

Ja z kolei wymyśliłem serię wiszących wysp, jedną już mam, ale musze pozbierać rzeczy by zrobić ładny domek z cegieł. Ostatnio sie tego nie tykałem więc nic specjalnego nie mam do pokazania, sporo czasu zajęło mi wykończenie mojego domu clearstone'em a teraz jeszcze podwodny tunel minecartowy (łączący dom z latającą wyspą-hubem).

 

Będzie zajo.

Odnośnik do komentarza

Też macie od wczoraj errora przy logowaniu i możliwość grania jedynie w trybie offline?

 

btw również zostałem pochłonięty na amen i łupię non stop. A myślałem, że gierki mnie już nie kręcą. Za dnia łażę z parą solidnych drzwi na plecach i mocnym kilofem w dłoni eksplorując teren i będąc gotowym na nadejście nocy, podczas której oddaję się eksploracji złóż. Najlepsze jest to, że co rusz przychodzą nowe pomysły na "co by tu zbudować", a czasu na wszystko nie starcza.

W sumie to już jestem w stanie zrozumieć typów budujących w Minecrafcie statek Enterprise w skali 1:1 i tym podobne monstra.

Odnośnik do komentarza

Ojtam ojtam, na(pipi)any byłem ;f

 

Właśnie się przekonałem, że jeden minecart z napędem nie wystarczy by podjechać pod strome wzgórze. Argh. Teraz pytanie, albo przeprojektuje trasę albo będe się (pipi)ał z dwoma...

 

http://www.pcgamer.com/2010/10/22/minecraft-halloween-update-preview-meet-the-ghasts/

 

jest nowe info. Nowy mob- Ghast który występuje tylko w alternatywnym świecie który jest używany głównie do szybkich podróży. Super

Odnośnik do komentarza

A mnie w(pipi)iają te syczące dynamity chodzące. Dziobię se dziobię, nagle ssssssssssss za plecami i booom! i teraz od kilku żyć próbuję się dostać do moich precjozów, zabezpieczyć miejsce i rozpocząć dalsze kopanie <_<

 

To się pospiesz, bo po kilku minutach te przedmioty leżące znikają po prostu. Już raz prawie przestałem grać przez to, bo straciłem duuużo cennych rzeczy daleko od bazy. Ale się pozbierałem i jazda dalej :D.

Odnośnik do komentarza

Wiem że znikają ale ja mam taki myk że zrobiłem sobie domek przy spałnie i w domku kopałem w dół aż usłyszałem wycie zombiaków, Dokopałem się do nich i odkryłem super jaskinkę ze wszystkim :D zainstalowałem drabinę w dół i teraz po śmierci tylko wziuuuuuuuuuu na drabinę i czynię zemstę :D

Odnośnik do komentarza

Na jakim poziomie trudności gracie?

 

No i jaka jest różnica w np. easy a hard?

Ja gram na hardzie, róznica jest taka jak napisałeś - na hardzie po mapie biega więcej wszelkiego rodzaju potworków i występują duże Slime'y.

 

http://www.pcgamer.c...eet-the-ghasts/

 

jest nowe info. Nowy mob- Ghast który występuje tylko w alternatywnym świecie który jest używany głównie do szybkich podróży. Super

Już się nie mogę doczekać, zapowiada się kapitalnie.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Miałem niezłą akcję i już myślałem, że straciłem wszystko. Oto co się stało (jeśli kogoś interesuje).

Naprawdę rzadko zdarzało mi się znaleźć wrogów w kopalniach, ale byłem przygotowany. Idę sobie, a tu dwa szkielety łucznicy. Najpierw wziąłem nogi za pas, ale jak zrobiło się bezpiecznie, to wziąłem mój żelazny miecz, miałem na sobie skórę i pełno żarcia, to postanowiłem wrócić (wiem idiota ze mnie). Lecę na jednego, a drugi gdzieś mi zniknął. Atakuje tego pierwszego. Nagle dostałem strzałą od drugiego i mnie odepchnęło. Zaraz po nim strzelił ten pierwszy i poleciałem... prosto w dół do lawy.

 

Dałem "return to title" i szybko zamknąłem program jak było saving chunks. Wystraszyłem się, że sejw mi siądzie, działa, ciekaw jestem czy gdzieś nie będę miał jakiegoś errora. Zresztą autor pisał gdzieś (chyba nawet na głównej), że nie ma co się przywiązywać do sejwów, z powodu zmian jakie mogą nastąpić do wyjścia bety.

 

Utraconych w lawie przedmiotów już nie odzyskam?

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...