Skocz do zawartości

Minecraft


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem to dla Ciebie sprawdzić, ale mam biały ekran, to chyba przez to, że mam mody na kompie do minecrafta.

 

Ale powiem Ci inaczej. Nic nie instalujesz. Gra wymaga do działania Javy min 1.5 [raczej masz] oraz dostępu do %appdata% gdzie umieszcza sobie folder .minecraft.

 

Cały myk polega na tym, że kupując grę, ssasz pliczek minecraft.exe który umieszczasz gdzie chcesz. Odpalasz, gra ściąga się z neta i umieszcza w rzeczonym katalogu w appdata. Możesz sobie wszystko zassać na jednym kompie i przenieść na drugi. Nic nie musisz instalować.

 

Mam nadzieję, że trochę Ci naświetliłem całą sprawę ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja pier,dole. Brak mi słów, by opisać za(pipi)istość tego projektu i niesamowitość tej gry. Tu można wszystko, jak tylko ma się łeb by to wymyślić.

 

Leżę zniszczony po prostu. Ja pierdole O_O.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

EDIT: Znalazłem, nie chcę bronić Notcha specjalnie bo mi za to nie płaci, ale nigdy nie powiedział że to jest niemożliwe ;)

 

Poza tym nie sądzisz chyba że jedna osoba nadgoni wszystko to, co setki osób z community sobie wymyśli. Modder zajmuje się jedną konkretną rzeczą, Notch musi zajmować się wszystkim. Będzie oficjalne wsparcie dla modów w becie, czy to Cię satysfakcjonuje? Więc, srsly, nie pier.dol ;)

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

No wiadomo, że zachowanie osoby, która robi grę, by zarobić kilka tysięcy na życie, a osoby, która nachapała się niespodziewanie milionów dolców jest inne. Mimo wszystko uważam, że gra jest i tak świetna :D.

Odnośnik do komentarza

ja całkowicie odpuściłem - wrócę jak wyjdzie final z casualowymi udogodnieniami pokroju mapy, tagowania miejsc (stawiania chorągiewek na mapie i możliwości podpisu "tu jest dużo węgla" etc), większej ilości ekwipunku i zbroi działającej jak zbroja a nie przedłużenie punktów życia

 

dziubanie w ziemi może i jest fajne ale nie mam czasu aby przysiąść na kilka godzin aby postawić jakiś domek czy też znaleźć kryształ

Odnośnik do komentarza

Wild Grass mod po prostu zabija, zwłaszcza w zestawieniu z Misa 64x64. Mistrzostwo (screeny moje, dodatkowo z BetterLight):

 

javaw2010121819153238.th.jpg javaw2010121819175136.th.jpg

 

 

@Greah: Powbijaj na serwery multi, to chęć do gry wróci :)

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Są już mody, które czynią grę bardziej casualową. Mam paczkę z pięknymi teksturami, mapą, 10 wybranymi przez siebie spawnpointami, "licznikiem" ile czasu zostało do rozwalenia danego bloku itp. - pograłem tak 2 dni i już bym nie mógł wrócić do podstawowej wersji.

jak możesz to wrzuć info nt. tego o czym piszesz, bo jeśli rzeczywiście istnieją już takie udogodnienia to może i warto się tym zainteresować

Odnośnik do komentarza

No mi też się wydaje że te hajresowe Texture packi są raczej słabe i wyglądają sztucznie w klimacie tej gierki.

Oj tam nie znacie się ;)

 

Jak tam ten pacz z dzisiaj?

Zmienił się napis w lewym górnym rogu.

 

Serio.

 

A, i można jajkami rzucać, które prawdopodobnie w ten sposób losowo spawnują czikeny.

Ale z takich epickich zmian, to nie ma nic, najwięcej dłubali w multi z tego co wiem.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...