Skocz do zawartości

Minecraft


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Strzał w dyszkę :)

 

Naprawdę ciężko jest ją odwzorować w tej grze :) i kapeć z tego wyszedł, ale jak już zacząłem to skończę, nie ma bata :D

 

Polecam obczaić mój pomysł na kopanie i "darmowe" oświetlenie wykopalisk. Znajdziecie to w piwnicy domku, który jest za plecami miejsca startowego od sejwa. Nie dało to co prawda mocnego efektu, ale wiem jak to poprawić, tylko musiałbym poeksperymentować :)

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Stona - super sprawa.

 

Ja zacząłem sobie grę od nowa i juz na samym początku trafiłem na tak gigantyczny system jaskiń, że to jest jakaś masakra. Można po nim błądzić długimi minutami :D. W każdym razie znowu kocham tą grę, a wraz z nowymi pomysłami na budowlę cały czas śmigam.

 

Aha, polecam kanał tego typka z pierwszego posta, niejakiego X. Jego "adventures in minecraft" świetnie się ogląda, mogą dużo nauczyć a przy okazji pokazują ogrom tej gry :).

Odnośnik do komentarza

Stworzyłem nowy świat (w starym przez przypadek spaliłem chate :P), zbudowałem podstawę domu i stwierdziłem że trochę pozwiedzam w nocy. Trafiłem do jakiegoś systemu jaskiń, a że było bogato to szedłem dalej i zbierałem minerały. W końcu wylazłem na powierzchnię ale nie miałem kompletnie pojęcia gdzie się znajduję. Wdrapałem się na pierwsze lepsze wzgórze (wysokie w ch#j), wzeszło słońce, w tle zagrała spokojna melodia a moim oczom ukazał się taki oto widok:

 

 

minecraft0.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Stworzyłem nowy świat (w starym przez przypadek spaliłem chate :P), zbudowałem podstawę domu i stwierdziłem że trochę pozwiedzam w nocy. Trafiłem do jakiegoś systemu jaskiń, a że było bogato to szedłem dalej i zbierałem minerały. W końcu wylazłem na powierzchnię ale nie miałem kompletnie pojęcia gdzie się znajduję. Wdrapałem się na pierwsze lepsze wzgórze (wysokie w ch#j), wzeszło słońce, w tle zagrała spokojna melodia a moim oczom ukazał się taki oto widok:

 

 

minecraft0.png

 

 

 

 

Kozacko aż prosi się zbudować tam chate w centralnym punkcie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...