Skocz do zawartości

Co to za film?


Rekomendowane odpowiedzi

nie :( znowu pudło, ten film widziałem kilka lat temu i bardzo mało z niego pamiętam. o studiach sam nie jestem pewien.

raczej na pewno nie było narkotyków.

najbardziej zapamiętałem scenę z dziadkiem lubującym się w męskich paróweczkach, inną pamiętaną przeze mnie rzeczą jest rozmowa telefoniczna z matką, w której mimo swojej sytuacji zapewnia ją, że jest wszystko ok, albo pomyliłem ten fragment z innym filmem :unsure:

Odnośnik do komentarza

Siemka poszukuje filmu mozna powiedziec wojennego, rzecz dzieje sie gdzies na balkakanach dokladniej tereny bylej jugoslawi, podejrzewan Sarajewo ale nie jestem pewien >.< . Akcja toczy sie jakos w latach 90' opowiada historie snajperow, dwoch przyjaciol ale w trakcie wojny ktora wybuchla staneli po przeciwnych stronach.

Nie wiem moze ktos kojarzy?? Jak cos sobie jeszcze przypomne to dopisze

 

Z gory thx za pomoc :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

dawno dawno daaaawno temu na C+ widzialem kawalek filmu-azjatyckie kino akcji, karate, strzelanina itd itp - pamietam jedynie, ze wszystko sie dzialo w jakims wiezowcu, znalazl sie tam nawet na pietrze samochod, do ktorego koles wskoczyl z wyskoku przez tylnia szybe... wiem, ze to nie wiele i byc moze takich filmow jest milion, ale chetnie bym zobaczyl to glupkowate dzielo :)

Odnośnik do komentarza

Pamiętam, że kiedyś (parę lat temu) na dwójce leciał pewien thriller. Fabuła prezentowała się tak - goście jadą do jakiegoś domku na odludziu żeby wziąć udział w reality show. W pewnym momencie pojawia się morderca i zabija wszystkich. Koniec. Tzn tak mniej więcej to zapamiętałem, generalnie był to thriller zrealizowany w konwencji reality show. Jakieś pomysły ? : D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wiecie jak się nazywa film z rodzaju "śmieszno-makabryczny" wktórym jakiś koleś trafia do alternatywnej rzeczywistości. Pamiętam z tego filmu dwie sceny:

1. Kolesia wrzucają do studni gdzie atakuje go potwór przypominający Predatora, i ten koleś rozwala tego monstera piłą.

2. Tego samego kolesia w jakiejś chacie atakują małe potworki, i wchodzą na niego i atakują widelcami.

Macie jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Nie mogę sobie przypomnieć co to za film był, może ktoś skojarzy. Oto wskazówki:

 

- Jest to horror sprzed ponad 15 lat

 

Jedyne sceny i szczegóły jakie pamiętam:

 

- Złym gościem był jakiś ala demon (miał wygląd człowiek, ale nadludzką siłę),

- scena: Ten "demon" jechał samochodem i na stopa zatrzymywała go jakaś laska, zaraz po tym jak wsiadła zaczeła się malować przed lusterkiem i gadała coś do niego, ale on się nie odzywał i ona zaczeła zasypywać go pytaniami (mówiła coś o swoich włosach) on spojrzał na nią, złapał za włosy i wyrwał jej wszystkie jednym pociągnięciem, otworzył drzwi i wyrzucił (nie pamiętam, może się zatrzymał i wypuścił)

 

Może to Wam coś mówi :D Tak, to jakiś podrzędny horror klasy D, ale oglądałem to jak byłem dzieciakiem i do dziś nie mogę sobie przypomnieć tytułu, a że pamiętam tylko tyle, to interesuje mnie co za pierdoły ja wtedy oglądałem :D.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...