Skocz do zawartości

Co to za film?


Rekomendowane odpowiedzi

szukam w miare nowego filmu w ktorym finalowa scena dziala sie w jakies wielkiej serwerowni. Bylo tam dwoch glownych bohaterow i walczyli w tym miejscu z jakas brygada antyterrorystyczna tlukac po kolei wszystkie szyby. Potem jeden z nich pobiegl na gore do jakiegos helikoptera ratowac jakas bliska mu kobiete i wiadomo roz.(pipi)al helikopter i zabil porywacza. Wiecej nie pamietam nic ale mnie to meczy od kilku dni ;/

 

ktorys matrix?

Equalibirum?

zadne z nich cos nowszego?

Jakie zakoczenie mialo Miami Vice? bo to moze to...

Odnośnik do komentarza

Facet trafia do nieba, gdzie przebywa w budynku biurowym. Pokazywane są mu fragmenty z życia, włącznie z tymi głupimi - pamiętam, że była pokazana scena mycia zębów.

Oczywiście zawarty tam był wątek miłosny - na końcu filmu,

gdy kobieta ma odjechać autobusem czy innym środkiem transportu, główny bohater wskakuje tam w ostatniej chwili.

 

 

Film widziałem tylko raz, jakieś 10 lat temu w telewizji.

 

Pierwsze skojarzenie

http://www.imdb.com/title/tt0120889/

Niestety to nie to. Oni oboje byli w tym samym miejscu, a i nie kojarzę samobójstwa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam.

Parę lat temu widziałem ten film w tv, pamiętam go pod tytułem "Prawie jak miłość" ale jak wpisuję w google i na filmwebie to nie znajduję.

Film opowiada historię chłopaka i dziewczyny. Chłopak w czasach szkolnych nie miał żadnych kolegów i nie był lubiany, tylko jedna dziewczyna się z nim kolegowała (choć na początku też nie chciała mieć z nim do czynienia). Po szkole bodajże ich kontakt się urywa i spotykają się dopiero na studiach gdzie traktują się jako dobrych przyjaciół, mają różnych partnerów, wspierają się wzajemnie i takie tam. Raz chyba spróbowali zostać parą ale im nie wyszło. Pod koniec filmu dziewczyna wylatuje gdzieś (chyba do Włoch) samolotem i mają się już nigdy nie spotkać, jednak w ostatniej chwili orientuje się, że jednak kocha tego chłopaka i wybiega z samolotu. Film raczej ckliwy ale mi się podobał.

Może ktoś skojarzył, to poproszę o tytuł.

pzdr

 

Z drugiego filmu pamiętam tylko to że był o takim facecie który widział grupkę zmarłych i musiał pomóc im dokończyć sprawy, których im się za życia nie udało a jak już to zrobił to po każdego z nich przyjeżdżał autobus i zabierał do nieba.

Odnośnik do komentarza

Eee, to widziałem - chłam - i nie o to mi chodzi. No kurczę, na prawdę nie pamiętam więcej szczegółów z tego filmu. Raczej z lat 80 i wczesnych 90, nie wiem czy kultowy ale na pewno mocny. Osamotniony dom, wokół pustka, stary, niewielki, bodajże 1 piętrowy no i te ściany, które broczyły krwią jakby żywe. Google raczej nic nie podpowiedzą, czego bym już sam nie sprawdzał.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

film polski,komedia. rok produkcji między 2000/05. film o kolesiu co wyjechał na studia(chyba), ale coś mu nie wyszło, pracował na magazynie, odzszedł z roboty, następnej nie znalazł. sprzedawał fanty w kantorze by miec kasę na żarcie. pamiętam scenę jak łysy dziadek na magazynie biegnąc za nim wołał: Piotruś nie uciekaj.. mam tubkę wazelinki, czy coś takiego. oraz to, że jak już dostał coś kasy to zawsze mu dwóch typków w(pipi) fundowało, a na koniec filmu został guru

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...