Skocz do zawartości

Co to za film?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Poszukuje filmu. Oglądałem go bardzo dawno temu, jeszcze za dzieciaka. Z tego co pamiętam było to chyba o kolesiu któremu się nic nie chciało, bo zapamiętałem jedną scenę. Ów koleś postanowił sobie uwygodnic życie i nie ruszał się z łóżka. Nad łożem miał całą masę kiełbas, szynek.

Wiem, że mój opis nie powala ale może ktoś coś kojarzy:)

Odnośnik do komentarza

właśnie pisałem streszczenie starego filmu kung-fu którego szukam, ale właśnie go znalazłem :] ale i tak muszę się z wami podzielić tym filmem - master of a flying Guillotine. Szukałem tytułu od paru lat i w końcu się udało. Dla koneserów starych dobrych mordobić z Hongkongu.

 

 

jest nawet Arab, który umiał wydłużać ręce!

Odnośnik do komentarza

To powinniście znać, łatwe. Film (tak około) z początku lat 90tych. Bohaterami jest trójka nastolatków (dwóch chłopaków i jedna dziewczyna). Nie pamiętam ogólnego zarysu fabuły, ale była w nim następująca scena:

 

 

Jednego chłopaka ojciec/wujek (nie pamiętam dokładnie) posiada stare czerwone porsche (chyba) i postanawiają się nim przejechać. Oczywiście nabili sporo kilometrów, a licznik wcześniej miał nabite niewiele. Wstawili go do garażu, podłożyli lewarek i cofali licznik zostawiając auto na wstecznym. Lewarek się przewrócił, a garaż był tylko taką wiatą na skarpie i samochód runął w tę skarpę.

 

 

W zasadzie bardziej zależy mi na tytule piosenki którą śpiewa ten chłopak na paradzie jakiejś. Taka rock and rollowa, ale to już sam dojdę, pomóżcie tylko z tytułem. Z pewnością wiecie o co chodzi, bo opisana przeze mnie scena jest w zasadzie najśmieszniejszą z całego filmu i zapada w pamięć. :) Liczę na pomoc i z góry dziękuję za odpowiedzi. Plusa temu kto zgadnie ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Heh nie mogę sobie przypomieć nazwy filmu  ale w mega skrócie chodzi o to że jakiś koleś jedzie sobie samochodem nagle na jego maskę spada walizka z kupą forsy, oczywiście zabiera ja do domu i zaczyna wydawać, tymczasem brat złodzieja ktory kase ukradł szuka własnie osby która tą kase znalazła i kiedy ich znajduje żąda całkowitego zwrotu pieniędzy łącznie z tym co zdążyli już wydać co do centa 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Pamietam, ze to byla jakas komedia o alfonsach (glownie nigasach). Wiadomo - takich stereotypowych, obwieszonych bizuteria, chodzacych z laska itd.

Wiem ze byl jeden glowny pimp w rejonie, ktory mial u wszystkich rispekt.

Byl tez inny, poczatkujacy alfons co to sie dopiero uczyl "zawodu".

 

Juz dawno go widzialem, wiec szczegolow nie pamietam - ma ktos jakies pomysly jaki to mogl byc film?

Odnośnik do komentarza

Pamietam, ze to byla jakas komedia o alfonsach (glownie nigasach). Wiadomo - takich stereotypowych, obwieszonych bizuteria, chodzacych z laska itd.

Wiem ze byl jeden glowny pimp w rejonie, ktory mial u wszystkich rispekt.

Byl tez inny, poczatkujacy alfons co to sie dopiero uczyl "zawodu".

 

Juz dawno go widzialem, wiec szczegolow nie pamietam - ma ktos jakies pomysly jaki to mogl byc film?

 

Trochę mało szczegółów. To była taka luzacka komedia, głupia komedia, parodia czy co? Stary, nowy? Jak głupia parodia, to jest taki film braci Wayans "I'm gonna git you sucka", przetłumaczony wybitnie na polski jako "Dorwę Cię Krwiopijco".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Prawde mowiac juz sam nie pamietam jakiego rodzaju komedia to byla.

 

Jesli chodzi o to jak stary jest film - widzialem go w TV kiedys, najpozniej w 2008, ale rownie dobrze moglo to byc pare lat wczesniej.

 

W sumie to ogolnie z filmu prawie nic nie pamietam,ale jakbym go zobaczyl to na 100% bym go rozpoznal. Precyzyjnie na 100% nie zgadniecie, ale jak ktos zna cos co mogloby pasowac do tej definicji - to to sprawdze, moze akurat ktoras z waszych propozycji to bedzie to.

 

@ogqozo - niestety to nie jest I'm gonna git you sucka.

 

 

Ogolniki, ktore pamietam [tycza sie fragmentow filmu, bo tylko tyle zapamietalem]

- byl jeden glowny alfons [ i zdaje sie, ze uczyl zawodu innego typa, ale nie jestem pewien ]

- alfons tez mial swoich wrogow innych alfonsow - ogolnie miedzy nimi byla rywalizacja

- byl jeden typ co sie uczyl zawodu

- ubrani byli jak stereotypowi alfonsi

- na poczatku filmu (nie wiem jak potem ,bo nie pamietam) wiem, ze bohaterowie nie mieszkali w jakichs mega rezydencjach, prawde mowiac to byli oni raczej alfonsami z getta [tak mi sie wydaje]

- pamietam tez jedna scene jak ten glowny alfons opowiadal jak to on juz dlugo jest w swoim fachu, mowil na temat prawidel robody itd.

- [MEGA LUZNE SKOJARZENIE] - pamietam jedna scene, kiedy ktorys z alfonsow byl w lokalu u jakiegos innego typa (chyba wrogiego alfonsa) i tez tam byla jakas akcja (ale juz nie pamietam czy sie tlukli, czy sie to jakos inaczej potoczylo)

- zdaje mi sie, ze byl osadzony w latach przynajmniej 90

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...