Skocz do zawartości

Co to za film?


Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno widzialem jakis dramat obyczajowy w tv. Lecial pozno, zapomnialem tytul. Ogolnie film rozgrywal sie w jakiejs malej miescinie, bohaterami byla paczka ziomkow-metalowcow i caly ambaras polegal na tym, ze gosciu(taki grubasek) udusil kolezanke. Byl taki motyw, ze uciekal przed policja i ukryl sie w domu jakeigos starego ziomka, ktory tez sie ukrywal. Razem palili ziolo :potter: . Moze ktos kojarzy ?

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

ja mam zagadke

 

dzieciak odkrywa ze jego sasiad(?) jest ukrywającym sie hitlerowcem, trzyma mundur i inne (pipi)y w szafie, zaczyna szantazowac dziadka, kaze mu nawet pajacowac w tym mundurze, ale to chyba nie konczy sie dla gnojka najlepiej.

Wszystko dzieje sie w czasach chyba terazniejszych. Film widzialem z 5 lat temu, hitlerowca grał chyba jakis znany aktor.

Odnośnik do komentarza

ja mam zagadke

 

dzieciak odkrywa ze jego sasiad(?) jest ukrywającym sie hitlerowcem, trzyma mundur i inne (pipi)y w szafie, zaczyna szantazowac dziadka, kaze mu nawet pajacowac w tym mundurze, ale to chyba nie konczy sie dla gnojka najlepiej.

Wszystko dzieje sie w czasach chyba terazniejszych. Film widzialem z 5 lat temu, hitlerowca grał chyba jakis znany aktor.

 

uczen szatana

 

 

hitlerowca gral gandalf

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nie wiem czy piszę w dobrym temacie, ale innego lepszego nie znalazlem. Chodzi mi o odcinek simpsonów, w któym Homer zaklada zespół Grungeowy, Sadgasm. Jak ktos wie o co chodzi, to powinien od razu sie kapnąć o jaki chodzi. I może ktoś wie jak się ten odcinek nazywal? Albo najlepiej jakby ktos od razu wrzucił link do niego.

"That 90's Show" - 11 odcinek 19 sezonu.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

ja mam zagadke

 

dzieciak odkrywa ze jego sasiad(?) jest ukrywającym sie hitlerowcem, trzyma mundur i inne (pipi)y w szafie, zaczyna szantazowac dziadka, kaze mu nawet pajacowac w tym mundurze, ale to chyba nie konczy sie dla gnojka najlepiej.

Wszystko dzieje sie w czasach chyba terazniejszych. Film widzialem z 5 lat temu, hitlerowca grał chyba jakis znany aktor.

 

uczen szatana

 

 

hitlerowca gral gandalf

 

 

kurde,wiedziałem ze ten homoseksualista go grał, dzieki

Odnośnik do komentarza

Poszukuje jednego filmu... a raczej tytulu. Film dosyc stary, pamietam go z dziecinstwa. Opowiadal o gosciu, ktory samochodem uciekal przez Ameryke (nie, nie "Mistrz kierownicy ucieka" :P). Oczywiscie gonila go policja. Jedyne watki jakie pamietam, to: byl nie wierzacym, i kiedy bral slub, to wczesniej zaliczal wszystkie sakramenty swiete, a dwa: na koniec filmu rozbija sie samochodem (celowo) o blokade drogowa...

Jest jakis cien szansy, aby ktos znal tytul tego filmu ??:)

Odnośnik do komentarza

Poszukuje jednego filmu... a raczej tytulu. Film dosyc stary, pamietam go z dziecinstwa. Opowiadal o gosciu, ktory samochodem uciekal przez Ameryke (nie, nie "Mistrz kierownicy ucieka" :P). Oczywiscie gonila go policja. Jedyne watki jakie pamietam, to: byl nie wierzacym, i kiedy bral slub, to wczesniej zaliczal wszystkie sakramenty swiete, a dwa: na koniec filmu rozbija sie samochodem (celowo) o blokade drogowa...

Jest jakis cien szansy, aby ktos znal tytul tego filmu ??:)

Znikający punkt .Biały Dodge Challlenger i Kowalsky za kierownicą :)

Odnośnik do komentarza

Poszukuje jednego filmu... a raczej tytulu. Film dosyc stary, pamietam go z dziecinstwa. Opowiadal o gosciu, ktory samochodem uciekal przez Ameryke (nie, nie "Mistrz kierownicy ucieka" :P). Oczywiscie gonila go policja. Jedyne watki jakie pamietam, to: byl nie wierzacym, i kiedy bral slub, to wczesniej zaliczal wszystkie sakramenty swiete, a dwa: na koniec filmu rozbija sie samochodem (celowo) o blokade drogowa...

Jest jakis cien szansy, aby ktos znal tytul tego filmu ??:)

Znikający punkt .Biały Dodge Challlenger i Kowalsky za kierownicą :)

Masz gosciu jaja wielkosci Australii :P. DZIEKI WIELKIE :)

Odnośnik do komentarza

szukam w miare nowego filmu w ktorym finalowa scena dziala sie w jakies wielkiej serwerowni. Bylo tam dwoch glownych bohaterow i walczyli w tym miejscu z jakas brygada antyterrorystyczna tlukac po kolei wszystkie szyby. Potem jeden z nich pobiegl na gore do jakiegos helikoptera ratowac jakas bliska mu kobiete i wiadomo roz.(pipi)al helikopter i zabil porywacza. Wiecej nie pamietam nic ale mnie to meczy od kilku dni ;/

Odnośnik do komentarza

Facet trafia do nieba, gdzie przebywa w budynku biurowym. Pokazywane są mu fragmenty z życia, włącznie z tymi głupimi - pamiętam, że była pokazana scena mycia zębów.

Oczywiście zawarty tam był wątek miłosny - na końcu filmu,

gdy kobieta ma odjechać autobusem czy innym środkiem transportu, główny bohater wskakuje tam w ostatniej chwili.

 

 

Film widziałem tylko raz, jakieś 10 lat temu w telewizji.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

szukam w miare nowego filmu w ktorym finalowa scena dziala sie w jakies wielkiej serwerowni. Bylo tam dwoch glownych bohaterow i walczyli w tym miejscu z jakas brygada antyterrorystyczna tlukac po kolei wszystkie szyby. Potem jeden z nich pobiegl na gore do jakiegos helikoptera ratowac jakas bliska mu kobiete i wiadomo roz.(pipi)al helikopter i zabil porywacza. Wiecej nie pamietam nic ale mnie to meczy od kilku dni ;/

 

ktorys matrix?

Odnośnik do komentarza

Facet trafia do nieba, gdzie przebywa w budynku biurowym. Pokazywane są mu fragmenty z życia, włącznie z tymi głupimi - pamiętam, że była pokazana scena mycia zębów.

Oczywiście zawarty tam był wątek miłosny - na końcu filmu,

gdy kobieta ma odjechać autobusem czy innym środkiem transportu, główny bohater wskakuje tam w ostatniej chwili.

 

 

Film widziałem tylko raz, jakieś 10 lat temu w telewizji.

 

Pierwsze skojarzenie

http://www.imdb.com/title/tt0120889/

Odnośnik do komentarza

szukam w miare nowego filmu w ktorym finalowa scena dziala sie w jakies wielkiej serwerowni. Bylo tam dwoch glownych bohaterow i walczyli w tym miejscu z jakas brygada antyterrorystyczna tlukac po kolei wszystkie szyby. Potem jeden z nich pobiegl na gore do jakiegos helikoptera ratowac jakas bliska mu kobiete i wiadomo roz.(pipi)al helikopter i zabil porywacza. Wiecej nie pamietam nic ale mnie to meczy od kilku dni ;/

 

ktorys matrix?

Equalibirum?

Odnośnik do komentarza

wysiada gotek (lub dwoch) z cadillaca, lata 70, plaza, biale domki, za(pipi)isty klimat.

ida do budybku, policzyc sie z gangsterami latino chyba.

sprawa sie komplikuje, tamci uzywaja PIŁY LANCUCHOWej, jest jatka.

 

ogolnie film na wypasie, tylko nie mowcie mi, ze to scarface, w sumie nie przypominam sobie takiej akcji w filmie, ale moge sie mylic.

 

ktos wie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...