Skocz do zawartości

Co to za film?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

poszukuje filmu który kiedyś widziałem na tvp2 opowiadał o chłopaku z getta grającego w koszykówkę posiadał on fenomenalny wyskok mimo ze był niewysoki potrafił dosięgnąć końca tablicy zginął od dragów nie wiem czy reżyserem nie był czasem Spike Lee choć w jego filmografii nie mogę tego filmu znaleźć na pewno w podobnym klimacie co filmy Spaika

 

z góry dziękuje :)

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Mr. Blue

Jak nazywa się film z Robinem Williamsem, gdzie najpierw giną jego dzieci, później on sam. Okazuje się, że trafiają do abstrakcyjnego nieba, gdzie każda żywa istota ma na własność swój własny świat, którym może rozporządzać według własnej woli. Sielankę przerywa fakt, że żona Robina (nie wiem, jak nazywa się postać którą grał) popełnia z rozpaczy samobójstwo, co oznacza zesłanie do piekła. Robin udaje się jej z pomocą...

 

Naprawdę mi zależy na tytule, za pomoc dziękuje.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Ok nie będzie takie łatwe

Film azjatycki jak dobrze pamiętam

pewnie lata 80 początek 90

tytuł na kasecie mam "Goryl" ale że jest to jakaś piracka nagrywka na kasetę pożyczona kiedyś z wypożyczalni to nie ręczę za to.

Pamiętam już nie wiele z tego filmu poza kilkoma urywkami

główny bohater chyba chronił mała chińską dziewczynkę ale mu nie wyszło bo na pewno wydłubali jej oczy (może to była jego córka albo znajoma )

była w tym filmie chyba na końcu scena walki na cysternie która płonie i wybucha.

Mam nadzieje że ktoś coś wie na temat tego filmu bo bardzo chętnie bym go dorwał.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

To nie jest film, ale dla seriali oddzielnego tematu nie ma.

 

Serial często leciał na dawnym rtl7 przypuszczam, że w latach 95-99.

Na jeden odcinek składały się 2 nadzwyczajne/paranormalne historie.

Pamiętam, ze w jednym jakis koleś wylał różowa maź na kobiete z gazety i ta ukazała mu się żywcem, w innym pewien małolat zamienił sie ciałem z dziadkiem, w jeszcze innym, jakaś stara kobieta wyhodowała dynie wielkości ciężarówki.

Oglądałem ten serial w dzieciństwie i nie pamiętam jego tytułu, a bardzo mi zalezy na odświeżeniu go.

 

Od razu dodam, że nie chodzi mi o ten serial gdzie na początku każdego odcinka grupka dzieci zbirała się przy ognisku w lesie i opowiadała sobie straszne historie.

Odnośnik do komentarza
To nie jest film, ale dla seriali oddzielnego tematu nie ma.

 

Serial często leciał na dawnym rtl7 przypuszczam, że w latach 95-99.

Na jeden odcinek składały się 2 nadzwyczajne/paranormalne historie.

Pamiętam, ze w jednym jakis koleś wylał różowa maź na kobiete z gazety i ta ukazała mu się żywcem, w innym pewien małolat zamienił sie ciałem z dziadkiem, w jeszcze innym, jakaś stara kobieta wyhodowała dynie wielkości ciężarówki.

Oglądałem ten serial w dzieciństwie i nie pamiętam jego tytułu, a bardzo mi zalezy na odświeżeniu go.

 

Od razu dodam, że nie chodzi mi o ten serial gdzie na początku każdego odcinka grupka dzieci zbirała się przy ognisku w lesie i opowiadała sobie straszne historie.

To chyba było "Amazing Stories":

http://www.imdb.com/title/tt0088478/episodes#season-1

Edytowane przez Humulus XP
Odnośnik do komentarza
Are you afraid of the dark . Nie wiem czy dobrze napisalem tytul

Od razu dodam, że nie chodzi mi o ten serial gdzie na początku każdego odcinka grupka dzieci zbirała się przy ognisku w lesie i opowiadała sobie straszne historie.

 

Raczej to Amazing Stories, bo tam były zawsze dwie historie no i leciało to na RTL7

Edytowane przez Junkhead
Odnośnik do komentarza
Are you afraid of the dark . Nie wiem czy dobrze napisalem tytul

Od razu dodam, że nie chodzi mi o ten serial gdzie na początku każdego odcinka grupka dzieci zbirała się przy ognisku w lesie i opowiadała sobie straszne historie.

 

Raczej to Amazing Stories, bo tam były zawsze dwie historie no i leciało to na RTL7

 

No raczej nie. Mastachi dobrze prawi. Serial nosi tytuł "Czy boisz się ciemności?". Jeszcze był taki jak "Gęsia skórka". Podobny do tego pierwszego

Odnośnik do komentarza

Bożeee, czy wy nie czytacie poprzednich postów? Ten sierial to Amazing Stories nie zadne Are you afraid of the dark. A więc Mastachi się myli, a Junkhead mowi prawde.

 

 

Pamiętam, ze w jednym jakis koleś wylał różowa maź na kobiete z gazety i ta ukazała mu się żywcem, w innym pewien małolat zamienił sie ciałem z dziadkiem, w jeszcze innym, jakaś stara kobieta wyhodowała dynie wielkości ciężarówki.

Tak w tym odcinku serialu Amazing Stories facet wylał rozową maz i niebieską maz na dziewczyne z gazety po czym ona ożyła.

 

Od razu dodam, że nie chodzi mi o ten serial gdzie na początku każdego odcinka grupka dzieci zbirała się przy ognisku w lesie i opowiadała sobie straszne historie.

No oczywiście, że nie, bo w serialu pod tytułem Amazing Stories NIE ZBIERALI sie w kołeczku, robili to w Are you afraid of the dark.

 

Jaśniej nie da mi sie tego wyjaśnić, więc następny, który napisze "to chyba był jednak Are you afraid of the dark" wyjdzie na debila.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
Bożeee, czy wy nie czytacie poprzednich postów? Ten sierial to Amazing Stories nie zadne Are you afraid of the dark. A więc Mastachi się myli, a Junkhead mowi prawde.

 

 

Pamiętam, ze w jednym jakis koleś wylał różowa maź na kobiete z gazety i ta ukazała mu się żywcem, w innym pewien małolat zamienił sie ciałem z dziadkiem, w jeszcze innym, jakaś stara kobieta wyhodowała dynie wielkości ciężarówki.

Tak w tym odcinku serialu Amazing Stories facet wylał rozową maz i niebieską maz na dziewczyne z gazety po czym ona ożyła.

 

Od razu dodam, że nie chodzi mi o ten serial gdzie na początku każdego odcinka grupka dzieci zbirała się przy ognisku w lesie i opowiadała sobie straszne historie.

No oczywiście, że nie, bo w serialu pod tytułem Amazing Stories NIE ZBIERALI sie w kołeczku, robili to w Are you afraid of the dark.

 

Jaśniej nie da mi sie tego wyjaśnić, więc następny, który napisze "to chyba był jednak Are you afraid of the dark" wyjdzie na debila.

 

Pozdrawiam.

 

sry racja. Źle przeczytałem i moje oczy przekazały do mózgu informacje, że chodzi o serial gdzie zbierają się przy ognichu ( czyli Are you afraid of the dark). Proszę o wybaczenie :(

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...