Skocz do zawartości

Co to za film?


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna zagadka.Film składał się z 5 czy 7 epizodów powiązanych ze sobą miejscem, nowojorskim (chyba) metrem.W jednej ze scen starszy facet w płaszczu/garniaku szedł wzdłuż torów i gadał sam do siebie o czymś.O ile się nie mylę, gadał o jakiejś wojnie (secesyjnej może) albo o krachu na giełdzie, w każdym razie coś niemiłego, potem ze stoickim spokojem rzucił się pod nadjeżdżający pociąg.W innym epizodzie jakiś pobity koleś wdał się w dialog z babką, bla bla bla, poszli do klopa na bj'a czy coś, tyle.

Odnośnik do komentarza
Kolejna zagadka.Film składał się z 5 czy 7 epizodów powiązanych ze sobą miejscem, nowojorskim (chyba) metrem.W jednej ze scen starszy facet w płaszczu/garniaku szedł wzdłuż torów i gadał sam do siebie o czymś.O ile się nie mylę, gadał o jakiejś wojnie (secesyjnej może) albo o krachu na giełdzie, w każdym razie coś niemiłego, potem ze stoickim spokojem rzucił się pod nadjeżdżający pociąg.W innym epizodzie jakiś pobity koleś wdał się w dialog z babką, bla bla bla, poszli do klopa na bj'a czy coś, tyle.

Dołączam sie pod to, pamiętam ten film ale nie mogę znaleźć tytułu.

 

 

I jeszcze jedno, film prawdopodobnie chinski, na pewno w tytule miał słowo "słoń" i pod koniec było widać, jak oni budowali czy tam rozbierali dom.

Leciał jakiś rok temu na tvp1 czy tam 2. Wiem ze to cholernie mało ale teraz mi sie dopiero przypomnialo, a pamietam, ze był dobry. Tzn ta koncowka któa widzialem :huh:

Odnośnik do komentarza
Faktycznie Blind Fury. Wielkie dzięki. Coś mi się pomyliło, że w tym filmie grał David Carradine, a to był Rutger Hauer :D

 

Z Carradine'm też był podobny film, chyba gdzieś z połowy lat 70-tych. Grał tam ślepca, który walczył drewnianym fletem :P , tytuł o ile mnie pamięć nie myli to "Silent Flute", ale film był tak dziwny że nie dotrwałem do końca.

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

The Blob to film o galarecie. The Stuff jest o jogurcie. Film masakrator, widziałem kiedyś w TV jak jeszcze nie było w niej cenzury i można było obejrzeć o 20.00 na TVP takie filmy jak obcy i predator.

Odnośnik do komentarza

O 20 nigdy nie można było obejrzeć na TVP takich filmów jak Obcy czy Predator. Pamiętam jak szkrabem będąc zawsze się w(pipi)iałem, że nigdy nie mogę obejrzeć Predatora, bo leciał na jedynce w soboty dobrze po 23, a ja zawsze usypiałem Ze 2,3 podejścia miałem.

To dopiero potem komercyjne, bezbożne stacje pokroju Polsatu i TVNu zaczęły serwować takie obrazy w Mega Hitach o 20, umożliwiając tym samym dziatwie nasycenie umysłu takimi produkcjami.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ostatnio mnie naszło na odszukanie filmu, którego oglądałem 7-9 lat temu na polsacie. Byli w tym filmie kosmici, którzy obdzierali ludzkie ciała ze skóry, w lasach zastawiali pułapki typu sieć pajęcza, w jaskiniach trzymali stare urządzenia (radio itp.). Próbowali ich załatwić amerykańscy żołnierze.

Pamiętam też scenę jak jakiś człowiek mieszkający pod ziemią puścił im materiał na którym jest uwięziony obcy, a drugi obcy (jego partnerka) rodzi ().

Mam nadzieję, że niczego nie pomyliłem, ale tylko takie fragmenty pamiętam

Odnośnik do komentarza

Ostatnio mnie naszło na odszukanie filmu, którego oglądałem 7-9 lat temu na polsacie. Byli w tym filmie kosmici, którzy obdzierali ludzkie ciała ze skóry, w lasach zastawiali pułapki typu sieć pajęcza, w jaskiniach trzymali stare urządzenia (radio itp.). Próbowali ich załatwić amerykańscy żołnierze.

Pamiętam też scenę jak jakiś człowiek mieszkający pod ziemią puścił im materiał na którym jest uwięziony obcy, a drugi obcy (jego partnerka) rodzi ().

Mam nadzieję, że niczego nie pomyliłem, ale tylko takie fragmenty pamiętam

 

Pewnie chodzi ci o to http://horror.com.pl/filmy/recka.php?id=565

Edytowane przez Wojthas
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

nie wiem czy piszę w dobrym temacie, ale innego lepszego nie znalazlem. Chodzi mi o odcinek simpsonów, w któym Homer zaklada zespół Grungeowy, Sadgasm. Jak ktos wie o co chodzi, to powinien od razu sie kapnąć o jaki chodzi. I może ktoś wie jak się ten odcinek nazywal? Albo najlepiej jakby ktos od razu wrzucił link do niego.

Edytowane przez QstomPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...