Skocz do zawartości

Co to za film?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę sobie przypomnieć co to za film był, może ktoś skojarzy. Oto wskazówki:

 

- Jest to horror sprzed ponad 15 lat

 

Jedyne sceny i szczegóły jakie pamiętam:

 

- Złym gościem był jakiś ala demon (miał wygląd człowiek, ale nadludzką siłę),

- scena: Ten "demon" jechał samochodem i na stopa zatrzymywała go jakaś laska, zaraz po tym jak wsiadła zaczeła się malować przed lusterkiem i gadała coś do niego, ale on się nie odzywał i ona zaczeła zasypywać go pytaniami (mówiła coś o swoich włosach) on spojrzał na nią, złapał za włosy i wyrwał jej wszystkie jednym pociągnięciem, otworzył drzwi i wyrzucił (nie pamiętam, może się zatrzymał i wypuścił)

 

Może to Wam coś mówi :D Tak, to jakiś podrzędny horror klasy D, ale oglądałem to jak byłem dzieciakiem i do dziś nie mogę sobie przypomnieć tytułu, a że pamiętam tylko tyle, to interesuje mnie co za pierdoły ja wtedy oglądałem :D.

 

 

Taaa, to Warlock. O dziwo doczekał się nawet 2 kontynuacji XD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bohaterem poszukiwanego prze zemnie filmu jest typ, który się zakochał w jednej dziewczynie, która jak to bywa go olewała, żeby jej udowodnić że jemu zależy przesiedział całe wakacje na jej podwórku. Był też motyw ze zboczonym kolegą, który walił arbuza i dziadkiem z którym "podlewał kwiatki" sąsiadowi. Film w stylu "Zakochana złośnica" albo "Cała ona".

 

Drugim filmem jaki szukam, był film o ruskich komandosach, gdzieś zamkniętych. Nie wiem o co kaman bo widziałem fragment w tv a musiałem gdzieś wyjść. Pamiętam że wrzucali nieśmiertelniki do garka, losowali i walczyli między sobą.

Odnośnik do komentarza

szukam takiego filmu:

 

- jest on z lat 80 albo wczesnych 90

- na podstawie jakiejś ksiazki stephena kinga, ale nie jestem tego pewien

 

- pamietam z niego jedna bardzo charakterystyczne scene:

 

bez chmurny dzien, kamera za plecami bohatera pod takim kątem, ze widoczne jest niebo na którym widać jakby dwie wielkie paszcze/ dziury (???)

Odnośnik do komentarza

cześć

kiedys oglądałem dobry film , to było chyba o jakimś matematyku co szukał jakiejś liczby czy jakos tak. chyba był żydem (albo cos mi sie pier.doli), film był zrobiony w konwencji czarno-białej. Na koncu koleś juz dostawał pier.dolca i chyba wiertarko sobie dziure we łbie wywiercił. O tyle, wiem ze wiecie o jaki film mi chodzi , no dalej konsolomaniaki tytuł

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak za małolata(a jakże) widziałem film gdzie grupa porywaczy(bandytów ogólnie) przetrzymywała rodzinę czarnych chyba w ich własnym domu. Były dość ostre sceny, gdzie łotr na oczach innych patroszył nożem jednego z uwięzionych. Klimat strasznego lamentu. Chyba były to pobudki rasistowskie. Kojarzy ktoś?

Odnośnik do komentarza

Plusa niewdzięczny skur.wysynie!

Minus za wulgaryzmy

 

Wracając do tematu, jak byłem mały to była reklama takiego filmu po którym sr.ałem w nocy,

jedyne fakty które pamietam to to że był to horror ,tym złym był jakiś karzeł , jeździł chyba na rowerku coś tam też ze złotymi monetami było. Nie musicie odpowiadac na tego posta bo dałem mało wskazówek no ale spróbować można

Edytowane przez canabis
Odnośnik do komentarza

Ja mam dosyć trudną zagadkę. Bardzo dawno temu, jakoś w połowie lat '90 leciał w państwowej telewizji film, komedia, z USA o jaskiniowcach. Od razu mówię że nie chodzi o Flinestonów. Film jest aktorski, z lat '60. Fabuła jest mniej więcej o tym iż mamy świetnie współżyjącą społeczność jaskinowców, do czasu aż przybywa do nich obcy. Facet wprowadza do ich spokojnego życia pieniądz. Cent, bo tak nazwą nowum walutowe w postaci małego kamienia sprawia że kochający i żyjący w pokoju ludzie, zamieniają się w chciwych wyzyskiwaczy. Pojawiają się szyldy, reklamy, wyzysk, niewolnictwo, hazadrd, przekupstwo i wszystko co najgorsze co wymyślił człowiek.

Ponieważ film widziałem prawie 20 lat temu kompletnie nie pamiętam obsady. Jedynie fabuła mi utkwiła w pamięci. Czy ktoś może wie co to za film?

Odnośnik do komentarza

Film o wydarzeniu, które zdarzyło się o tej samej godzinie i minucie z różnych perspektyw. Na początku (tak więc nie będzie to spoiler, ale oznaczę)

jakaś grupka wyrzuca ciało z mostu i to ciało spada na pędzący samochód

- więcej nie pamiętam bo nie byłem w stanie w ogóle, a w ogóle połowie (albo lepiej tutaj użyć "w trakcie trwania") ktoś wyłączył, jednak bardzo mnie ciekawi co próbowałem oglądać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...