Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Patch jest genialny, szczegolnie te zawody online, swietne wymagania i w koncu rankingi online :dance: To jest cos na co liczylem bo dzieki temu gra moze stac sie niesmiertalna. Teraz gram a raczej moj kierowca Iwasaki jezdzi i zdobywa mi expa. Jutro powinna sie pojawic DFGT w moim domku wiec wtedy dopiero zacznie sie granie ;)

 

nie ciesz sie za bardzo bo kilka pierwszych dni z kierownica nie nalezy do najlepszych. Ja dostalem swoja wczoraj i jest wiele do nauki. Gra calkiem inna niz padem, ale raz wejdziesz driftem w jakis zakret w dobry sposob to bedziesz wiedzial po co ja masz :) Polecam kierownice kazdemu- odczucia kompletnie inne mimo ze osiagi na poczatku to porazka.

Odnośnik do komentarza

Patch jest genialny, szczegolnie te zawody online, swietne wymagania i w koncu rankingi online :dance: To jest cos na co liczylem bo dzieki temu gra moze stac sie niesmiertalna. Teraz gram a raczej moj kierowca Iwasaki jezdzi i zdobywa mi expa. Jutro powinna sie pojawic DFGT w moim domku wiec wtedy dopiero zacznie sie granie ;)

 

nie ciesz sie za bardzo bo kilka pierwszych dni z kierownica nie nalezy do najlepszych. Ja dostalem swoja wczoraj i jest wiele do nauki. Gra calkiem inna niz padem, ale raz wejdziesz driftem w jakis zakret w dobry sposob to bedziesz wiedzial po co ja masz :) Polecam kierownice kazdemu- odczucia kompletnie inne mimo ze osiagi na poczatku to porazka.

ja wciąż czekam na swoja - zazdroszczę!

tymczasem gran na padzie, gdzie przejazd szkółki Jeff'a Gordon'a NASCAR nie jest wcale taki prosty.

jazda po luku, zwanej rynna to masakra, ciągle dobijając Analog w odpowiednia ze stron - naprawdę utrapienie, ale tylko na padzie, także domyślam sie, co znaczy jazda, za sterami kierownicy.

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Dlaczego nikt jeszcze nie wspomnial o tym, ze w training mode poza zniszczeniami mechanicznymi dodano facetracking ?

Gdybym tylko umiał go ustawić żeby działał jakoś znośnie to bym sie ucieszył. Jak daleko macie kamerke od siebie ? u mnie to jakies 2,5m (ale przy 46" bravii to minimum) - wiec zastanawiam sie czy dystans nie jest problemem.

Wyscigi sezonowe wczoraj ukonczylem na srebro (jeden na zloto) i chyba znow jakis blad sie wkradl pd do gry - bo za ukonczenie jednego z wyscigow na 6 miejscu dostalem 500 000 cr (zreszta w innych wysigach dostawalem po 200/300 000 cr za miejsca poza podium) ale nie narzekam na to bo przynajmniej w godzinkę nazbierałem sianko na CLK Tourning Car :thumbsup:

Kolejna sprawa zauwazylem w wyscigach sezonowych na trasie w tokio na pierwszym zakrecie po starcie przy bandzie stoja w slupku opony w ktore niefortunnie wydzwonilem a te sie rozjechaly po calej trasie - mala rzecz a cieszy ;)

Poprawcie mnie jesli to bylo w wersji grzy przed patchem.

Za sprawa tego update'u wrocila mi nadzieja ze jeszcze cos z tej gry wyciagne - najbardziej cieszy zdobywanie exp/cr w online.

 

Jak wasze wrazenia po updacie ?

Odnośnik do komentarza

Po instalacji patcha zauważyłem, że gra zapamiętuje ustawienia sortowania samochodów. Nie trzeba po każdym wejściu do garażu od nowa ustawiac sortowania. Mała rzecz, a cieszy.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

(...) u mnie to jakies 2,5m (ale przy 46" bravii to minimum) (...)

 

Ja przy swojej, też 46calowej siedzę tak blisko na ile pozwala mi stojak (wheelstandpro) czyli od głowy do ekranu coś koło 1.0-1.5 metra. W trakcie jazdy i tak na aliasing nie zwraca się uwagi a poczucie pędu jest o niebo lepsze.

 

P.S. Oczywiście replaye lepiej się ogląda z poziomu kanapy czyli 2.5 metra :tongue:

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza

Za zaliczenie wszystkich wyścigów z danej grupy dostaje się ticket'a na losowe auto. Jak widać ładnie Ci się poszczęściło :)

 

Co do wyścigów sezonowych to rzeczywiście super sprawa, chociaż chciałoby się więcej bo już wszystko zaliczone ;). W sumie najdłużej walczyłem z Fiacikiem, za którego jest najgorsza nagroda (ale trzeba przyznać, że te są naprawdę konkretne).

można wiedzieć jakim samochodem jechałeś (wygrałeś) Bonus Race No. 1 na Special Stage Route 5 (ten dla GT-R)?

bo ja max drugie miejsce ;/

Edytowane przez jan szabrownik
Odnośnik do komentarza

Nissan GT-R SpecV '09 (dostępny u dealera) . Lekki tuning do 492 BHP, opony sports soft, obniżone zawieszenie i trochę skrócone przełożenia skrzyni biegów.

 

 

Dzięki za info, GT-R '07 max 2 miejsce, trzeba będzie spróbować tym SpecV '09. Kombinowałem już chyba wszystkie możliwe ustawienia (aktywny dyferencjał, obniżone zawieszenie, dociśnięty tylny spojler, itp.) i ni chu chu max 2 miejsce i 7-8 sec straty do lidera :/ Kasę trzeba będzie tylko uzbierać bo dzięki nowym eventom udało mi się nabyć w końcu formule i na koncie zostało całe 80k :)

 

A jak ustawiłeś bestie Fiata 500 ?? :)

Odnośnik do komentarza

Nissan GT-R SpecV '09 (dostępny u dealera) . Lekki tuning do 492 BHP, opony sports soft, obniżone zawieszenie i trochę skrócone przełożenia skrzyni biegów.

dzięki za info, będę próbować :)

 

 

Nie wiem dlaczego, ale GTR wygrany za wszystkie złota w licencjach klasy S nie może brac udziału w tym wyścigu ... (jest to wersja GT Academy). Pod ręką miałem kilka innych Skyline'ów i Proto z GT4, więc stuningowałem R32, ale nim też max 2 miejsce bo 1 koleś odjeżdża na 15s. Dzisiaj kupie tego SpecV i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem dlaczego, ale GTR wygrany za wszystkie złota w licencjach klasy S nie może brac udziału w tym wyścigu ... (jest to wersja GT Academy).

Też chciałem użyć tego auta, ale jako że się nie dało to musiałem kupić coś innego. To chyba jakieś niedopatrzenie ze strony PD, bo to w sumie ten sam SpecV, który jest w dostępny w sklepie. Jeszcze co do Nissana to warto też maksymalnie zmniejszyć wagę.

 

A jak ustawiłeś bestie Fiata 500 ?? :)

Ustawienia Fiacika podobne, obniżone zawieszenie, skrócona skrzynia (ale nie maksymalnie, bo za często trzeba zmieniać biegi) i zmniejszony docisk z tyłu, żeby podbić trochę prędkość maksymalną.

Odnośnik do komentarza

Plus dla PD za update, wyścigi sezonowe bardzo fajna sprawa.

 

Dla mnie najtrudniejszy byl wyścig fiatem, tyle ze ja seryjną bestią jechałem, na ostatnim zakręcie tuż przed metą wyprzedziłem pierwszego (audi a2). Oj było ciężko i nerwowo...

Za ozłocenie wszystkiego sporo kasy i punktów doświadczenia wpada :thumbsup: Już czekam na następne wyzwania

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...