Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawel_k

a ja dalej nie rozumiem na cholerę Polyphony odwzorowuje nowe tory jak w GT5 jest cała masa brakujących torów z poprzednich części, i to nie tylko ich projektu ale też te prawdziwe, chociażby jedna z moich ulubionych Valencia Circuit którą mieli w Tourist Trophy czy GT na psp... jeszcze jakby to był jakiś tor-legenda typu Spa, ale jakieś Willow Springs? no sorry...

Odnośnik do komentarza

Ostatnie 2 trailery ujawiniły 3 trasy, których nie ma w GT5.

Willow Springs (C7), Apricot Hill i Seattle Circuit (NSX).

Ciekawe czy to element jakiejś aktualizacji do GT5.. DLC.. czy może GT6...

Do tego ostatnie ujecie w trailerze NSX z animacja chmur.

Dotychczas niebo w Gt5 to byly zwykle "fotki".

Moze rzeczywiscie robia GT6 z takim bajerem.

Albo cos na wzor showroom z FM4.

Odnośnik do komentarza

Do tego ostatnie ujecie w trailerze NSX z animacja chmur.

Dotychczas niebo w Gt5 to byly zwykle "fotki".

Moze rzeczywiscie robia GT6 z takim bajerem.

Wielka rewolucja, dostaniemy pewnie w GT6 zamiast modelu zniszczeń :whistling:

 

Z innej beczki - nie chciałby ktoś podarować mi Forda Mark IV? Tylko tego mi brakuje z premium :(

Odnośnik do komentarza

Ostatnie 2 trailery ujawiniły 3 trasy, których nie ma w GT5.

Willow Springs (C7), Apricot Hill i Seattle Circuit (NSX).

Ciekawe czy to element jakiejś aktualizacji do GT5.. DLC.. czy może GT6...

 

nie kumam właśnie tego. Ale trailery przed premierą GT5 też pokazywały trasy, których ostatecznie nie było w fullu min. pikes peak czy el capitan. Umysł Kaza jest nieodgadniony. Ja jednak wolałbym Gt6 na ps4, GT5 trochę przydusił się przez ten engine i architekturę ps3.

Odnośnik do komentarza

Pojeździłem nową Corvettą w GT5 i muszę powiedzieć, że jeździ się miodnie. Kapitalny dźwięk i prowadzenie. Miałem okazję pojeździć na G27 zamiast na DFGT, więc na manualnej skrzyni jest już w ogóle pocisk :]

Tor Indianapolis, opony sportowe twarde, wszystko włącznie z ABS na OFF - czas 1;43;989 :i_am_so_happy:

Odnośnik do komentarza

Już w następną niedzielę, tj. 27.01, ruszamy z kolejnym, trzecim już z kolei, sezonem naszej ligii GT5 - GTEvent. Jako, że wciąż brakuje nam kilku dodatkowych kierowców na torze, by nadać zabawie większego kolorytu, zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rozgrywkach.

 

 

Nadal regularnie grywasz w GT5? Jesteś w stanie poświęcić póltorej godziny tygodniowo dla niesamowitych wrażeń w miłym, kulturalnym gronie? Nie zastanawiaj się dłużej. Nie zwlekaj i dołącz do nas. To właśnie w online GT5 pokazuje prawidziwy pazur i dostarcza wrażeń, jakich na próżno szukać w singlu. Razem ze zgraną ekipą możesz pomóc nam wycisnąć ostatnie soki z tej gry.

 

 

Inforamcje ogólne o Evencie:

 

- jeden godzinny lub nieco dłuższy wyścig tygodniowo (niedziela; kwalifikacje o 18:30, start o 19:00)

 

- czysta jazda w duchem zasad CRC (Clean Racers Club) oraz regulaminem Eventu.

 

- jazda bez wspomagaczy (ewentualnie jedynie z ABS - zależnie od wyścigu)

 

- system punktacji oraz kar

 

- wszelkiego rodzaju klasyfikacje

 

- uszkodzenia ciężkie (możliwe do naprawienia w pit stopie)

 

 

Po więcej szczegółowych informacji oraz w celu zgłoszenia swojego udziału, proszę pisać do mnie na priva.

 

 

Gorąco zachęcam wszystkich grających jeszcze w GT5 do dołączenia do ligii. Zabawa jest nietuzinkowa, emocje wylewają się z ekranu litrami, a tydzień oczekiwania na kolejny wyścig zdaje się ciągnąć latami;) Kilka osób z tego forum, które gościło już na Evencie, może to wszystko potwierdzić.

 

 

Zapraszamy

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No panowie, dziś już drugi wyścig sezonu, a was jakoś nie widać :> Mam nadzieję, że jednak się pojawicie bo do kompletu w pokoju jeszcze brakuje ;) Zapraszam na dzisiejszy wyścig i na kolejne także, w swoim i innych uczestników imieniu. Szczegóły w drugim poście tego tematu jak wcześniej było pisane. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Mam krótkie pytanie/problem - w GT5 (spatchowane) sixaxis przestaje mi działać w menu. Odpalam, działa przez 2-3 sekundy i później przestaje reagować. We wszystkich innych grach nie stwarza problemów, tylko tutaj - ktoś się z czymś takim spotkał? Dodam, że jest to jedyne, co mam "podpięte" pod PS3 - nie mam żadnej kierownicy, drugiego pada, ani niczego takiego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.