Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

W chwili obecnej u mnie jest to 13GB, ale wchodzą w to też replaye i zdjęcią, które w sumie zajmują pewnie z kilkaset MB. Na początku, po instalacji i z patchami będzie to najpewniej coś w okolicach 9-10GB. Później gra z czasem doinstalowuje jeszcze jakieś rzeczy, co w sumie da właśnie ze 12-13GB.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Moze ktos pozyczyc auto, ktore ma jakiekolwiek szanse na wygranie american championship?

 

sprawdzalem nascary,corvert ( tuning na maks), corveta po modyfikacjach wyscigowych itp

 

na prostej cisne ok 370 na zakreatach mam ok 300 i z goscmi nie moge sie nawet zrownac.

na prostej nawet z AI co jada brykami z lat 60 nie moge sie zrownac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli myślę o wyścigu, o którym piszesz (Indianapolis?) to... bierz podrasowanego wyścigowego Forda GT (któregoś ze spoilerem). Raczej powinieneś go mieć. Jeden jest do kupienia (premium, ten co był w Prologu) a drugi był do wygrania w karierze (biały standard - ten co w intrze GT4).

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

dodała - framerate lepszy i mniejszy screen tearing i to zauważalnie w porównaniu do tego co oferowało GT5 w chwili premiery. Są nawet na youtubie filmiki porównawcze (i tak np Londyn w chwili obecnej nie ma publiczności wokół trasy ale za to płynne 60fps zamiast 45-50fps z wersji gry 1.0).

 

Ponoć też poprawiali cienie i dym ale ja szczerze powiedziawszy tego nie widzę. Za to AI zdecydowanie jest lepsze(choć nie idealne) w porównaniu do tego początkowego.

Odnośnik do komentarza

Poprawili nieco cienie na replayach, ale do poziomu z Prologa nadal im bardzo daleko :/

Przy okazji niestety zepsuli trochę cienie na Tsukubie, gdzie akurat były w wysokiej rozdziałce (były jedynie na tej trasie, teraz nadal są tutaj najlepsza ale nieco gorsze niz na początku).

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo PL

dodała - framerate lepszy i mniejszy screen tearing i to zauważalnie w porównaniu do tego co oferowało GT5 w chwili premiery. Są nawet na youtubie filmiki porównawcze (i tak np Londyn w chwili obecnej nie ma publiczności wokół trasy ale za to płynne 60fps zamiast 45-50fps z wersji gry 1.0).

 

Ponoć też poprawiali cienie i dym ale ja szczerze powiedziawszy tego nie widzę. Za to AI zdecydowanie jest lepsze(choć nie idealne) w porównaniu do tego początkowego.

Możesz rzucić linkiem do tego porównania na YT?

Odnośnik do komentarza

Ostatnio zagrywam sie w GT Academy 2012 - podoba mi sie, poki co w czterech dostepnych etapach mam zloto, ale nie wykrecam jakis mega czasow. Dodatkowo mozna porownac czasy z osobami z lista znajomych, ktorzy brali udzial w tych testach. ;) Fajnie, ze za zdobycie zlota w calej jednej serii dostajemy samochod.

 

Wiadomo jak bedzie mozna odebrac zdobyte auta ?

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Robię właśnie licencję B na złoto i od paru h nie umiem zrobić licencji B-6, jakieś porady jak uzyskać ten czas 14.600, najlepszy mój wynik to 14.634 :( fajny hardcore :P

 

EDIT:

W ogole to gdzie są rankingi w grze, np. chciałbym porównać swój wynik z innymi graczami w próbie czasowej, ale nigdzie tego rankingu nie umiem znaleźć, help.

A da się ściągnąć powtórkę innych graczy np. jak robili daną licencję ?

Edytowane przez Jared
Odnośnik do komentarza

Ostatnio zagrywam sie w GT Academy 2012 - podoba mi sie, poki co w czterech dostepnych etapach mam zloto, ale nie wykrecam jakis mega czasow. Dodatkowo mozna porownac czasy z osobami z lista znajomych, ktorzy brali udzial w tych testach. ;) Fajnie, ze za zdobycie zlota w calej jednej serii dostajemy samochod.

 

Wiadomo jak bedzie mozna odebrac zdobyte auta ?

 

 

http://eu.gran-turismo.com/pl/news/d44162.html

 

 

 

Nowy update:

 

Pojawiła się nowa aktualizacja do Gran Turismo 5.

Główne zmiany wprowadzone w aktualizacji:

 

- Umożliwiono zmianę głośności muzyki odgrywanej podczas wyścigu oraz zmianę efektów dźwiękowych w menu „Szybkie opcje” w czasie wyścigu.

- Umożliwiono stworzenie kopii zapasowej zapisów gry.

- Dodano sekwencyjną zmianę biegów do kontrolera Guillemot „TH8 RS”.

- Dodano „Dostosowanie różnicy osiągów” do nagród za zawody sezonowe. (Odnosi się tylko do zawodów sezonowych, które odbędą się po tej aktualizacji).

- Poprawiony został efekt force feedback dla kontrolerów „Driving Force™GT”, „GT FORCE®Pro”, „G25 Racing Wheel”, „G27 Racing Wheel” oraz „T500 RS”.

- Kategoria samochodu, w którym zostały wprowadzone modyfikacje wyścigowe, zmieni się z samochodu tuningowanego na samochód wyścigowy.

- Zmieniono karę za przejazd skrótem poza torem.

 

- Na gran-turismo.com został uruchomiony stream zdjęć GT5. Po kliknięciu „Udostępnij” zdjęcia zrobione w Trybie Fotograficznym pojawią się na stronie, gdzie będą mogli je oglądać wszyscy odwiedzający.

- GT5 Photo Stream

 

 

[Naprawa znanych problemów]

- Naprawiono błąd, przez który gokarty i Ferrari F1 mogły jeździć z innymi samochodami w poczekalni

- Naprawiono rzadko występujący błąd, przez który system zawieszał się podczas opuszczania poczekalni

- Naprawiono błąd, przez który można było kupić koła 125 SPL Racing Kart w sklepie z podzespołami do tuningu (Koła kupione wcześniej znikną)

- Naprawiono błąd, przez który przy korzystaniu z kierownicy stabilność podczas jazdy po prostej Lancerem Evolution X była zmniejszona

- Naprawiono błąd, przez który po zmianie opon w części samochodów wyświetlał się nieprawidłowy kolor opon szutrowych i śniegowych

- Naprawiono błąd, przez który w przypadku przyspieszenia za pomocą kontrolera innego niż pedał kierownicy ruszanie w samochodach elektrycznych następowało z opóźnieniem

- Naprawiono rzadko występujący błąd, przez który po zakończeniu wyścigu system się zawieszał

- Naprawiono błąd, przez który trudno było słyszeć własny samochód podczas sieciowych wyścigów z innymi samochodami wyścigowymi

 

http://eu.gran-turismo.com/pl/news/d44118.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.