Skocz do zawartości

Journey


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Bedzie demo tej gry? Bo naprawde jestem mocno do niej sceptycznie nastawiony i po prostu nie lykam tego hype'u, ktory sie toczy odkad pokazali pierwsze screeny. No bo, posuwanie niema postacia po pustyni, interakcja ze swiatem znikoma i w sumie tylko to smiganie postacia po piachu. To jest ten hicior? Naprawde?

Od razu uprzedzam "spienionych", nie skreslam gry i nie twierdze ze jest nudna/slaba, ale to co na razie widze, nie przekonuje mnie do kupna. Poczekam na opinie od graczy.

Odnośnik do komentarza

Bedzie demo tej gry? Bo naprawde jestem mocno do niej sceptycznie nastawiony i po prostu nie lykam tego hype'u, ktory sie toczy odkad pokazali pierwsze screeny. No bo, posuwanie niema postacia po pustyni, interakcja ze swiatem znikoma i w sumie tylko to smiganie postacia po piachu. To jest ten hicior? Naprawde?

Od razu uprzedzam "spienionych", nie skreslam gry i nie twierdze ze jest nudna/slaba, ale to co na razie widze, nie przekonuje mnie do kupna. Poczekam na opinie od graczy.

Journey to gra niszowa, nawet bardziej niz osławione Ico. Dema chyba nie bedzie, ale na Twoim miejscu bym zaryzykowal - koszt gry wyniesie prawdopodobnie 36 zl, gdyby gra byla w pudelku za 200 zyla to mozna by miec watpliwosci, ale niecale 4 dyszki to nie majatek. Ja juz nie moge doczekac sie premiery:->

Odnośnik do komentarza

Jeżeli wykupie PS+ na 3 miesiące, to tym terminie będę mógł odpalić np. Journey czy Trine2, bo z myślą o tych dwóch grach zastanawiam się nad PS+.

W przypadku Trine 2 to jest tak jak mówisz, będziesz mógł w niego grać za darmo tak długo jak masz aktywnego Plusa (czyli jak pisałeś - przez 3 miesiące).

Co do Podróży to dzięki PS+ dostajesz możliwość kupienia gra tydzień przed premierą. Grę i tak musisz kupić, PS+ daje Ci tylko możliwość zrobienia tego tydzień przed premierą.

 

P.S. Journey jest już na PSN (oczywiście tylko dla PS+ ;) ). Cena 47zł.

 

Edit: Lol, ja mu grzecznie odpowiadam, a typek mnie minusuje <_<.

Edytowane przez MBeniek
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupiłem i przeszedłem. 47 zł za grę którą przeszedłem w 1,5 godz ? Nie spiesząc się i zwiedzając lokacje. Na upartego spokojnie gra pęka w mniej niż godzinę. Masakra.

 

Fakt mało jest takich nietuzinkowych i emocjonalnych gier z wspaniałą ścieżką dźwiękową, ale czuję się lekko wydymany..

Odnośnik do komentarza

Kupiłem i przeszedłem. 47 zł za grę którą przeszedłem w 1,5 godz ? Nie spiesząc się i zwiedzając lokacje. Na upartego spokojnie gra pęka w mniej niż godzinę. Masakra.

 

Fakt mało jest takich nietuzinkowych i emocjonalnych gier z wspaniałą ścieżką dźwiękową, ale czuję się lekko wydymany..

czyli mam rację, że czekam aż będzie za free w plusie :P niczego innego po tym developerze się nie spodziewałem - robią gry inne ale współczynnik ilość h grania/cena u nich leży.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem i przeszedłem. 47 zł za grę którą przeszedłem w 1,5 godz ? Nie spiesząc się i zwiedzając lokacje. Na upartego spokojnie gra pęka w mniej niż godzinę. Masakra.

 

Fakt mało jest takich nietuzinkowych i emocjonalnych gier z wspaniałą ścieżką dźwiękową, ale czuję się lekko wydymany..

Zrobiłeś 100%?

Odnośnik do komentarza

Nie zrobiłem 100%, bo za pierwszym razem się nie da.

 

Poza tym ten co pisał recenzje na ps3site powinien dostać w głowe. 4 godziny grał ?! Jakim cudem ?!

 

Na gamezilli byli bliżej, bo napisali, że to dwie godziny gry. Mimo wszystko czuję się rozczarowany, bo jeszcze dobrze się nie rozsiadłem, a tu napisy końcowe. Byłem w szoku.

 

Warto zagrać, ale tylko w przypadku kwoty nie większej niż ~20zł.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jak gra, która starczy na 2h, gdzie głównym motywem gameplayu jest bieganie po pustyni, dostaje średnią ocen powyżej 90%, to już coś jest poważnie nie tak z tym dziennikarstwem growym. Rozumiem przywiązanie do artystycznej prezencji, ale gra to jednak GRA.

Odnośnik do komentarza

Nie zrobiłem 100%, bo za pierwszym razem się nie da.

 

Poza tym ten co pisał recenzje na ps3site powinien dostać w głowe. 4 godziny grał ?! Jakim cudem ?!

 

 

Biegałem po całej grze, zbierałem świecące znaki, szukałem tablic. liznąłem każdy zakamarek, bo byłem ciekaw jak daleko można pójść. Jeśli ktoś idzie przed siebie to zajmie mu to te 2 godziny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.