Skocz do zawartości

Journey


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

wiem że wyjde na oziębły sopel lodu ale ja płakałem jedynie w momencie gdy po 2 godiznach zobaczylem THE END i uświadomiłem sobie że 2h wcześniej wydalem 54zł na tą gre :confused:

 

 

jasne byla emocjonalna, artystyczna, itp itp, ale byla też okropnie krótka i prwie nic sie w niej nie działo, cena którą bym był w stanie zapłacić za takie doznanie z czystym symieniem to z 15zł , a tak to poczułem sie orżnięty.

przykładowo trine 1 i 2 też są super piękne i mają bajeczny świat, a przy okazji można sobie pograć

 

może to dlatego że nigdy też nie rozumiałem jak można płacić miliony za jakiś bohomaz (mowie o sztuce współczesnej)

 

zanim mnie zminusujecie sami sobie odpowiedzcie czy 54 zł to dobra cena za ten kawałeczek sztuki?

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Mnie najbardziej wzruszała historia, przy kolejnych podejściach

Przy pierwszym to wiadomo, że końcówka jest po prostu mocna i fakt podróżowania z kimś do końca

 

Fabuła w momencie wspinania się na tej wieży do góry, zawsze mnie rozwala i ciężko jest mi się opanować, a jako, że już to końcówka to taki stan towarzyszy mi już do końca

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Właśnie skończyłem Journey i musze powiedzieć MEGA, dawno gra mnie tak nie wchłoneła, czułem to samo co napisał CoATI... ciekawość, tajemnica, strach, radość, dodałbym jeszcze smutek po biskim spotkaniu z pewnym "jegomościem". Niejednokrotnie goście lecieli dalej a ja rozglądałem sie dookoła rozkoszując się widokami i chłonąłem klimat, piasek czułem aż w pokoju... polecam gorąco podróż bo naprawde warto.

 

Nie jestem w stanie powiedzieć ile zajęło mi przejście gry, bo nie pamiętam od której zacząłem a w grze chyba nie ma takowej informacji, na oko 3,5h

Edytowane przez grabipl
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Mam pytanko. Grę skończyłem i chciałem teraz udać się do pojedynczych poziomów w celu zdobycia hieroglifów itd. I oczywiście w miejscu wyboru rozdziału mogę wejść sobie np do 4 poziomu, ale później nie dam rady go zrestartować, lub powrócić do miejsca, gdzie wybieram poziomy, tylko muszę grać od nowa i ponownie dojść tam gdzie czaptery się wybiera. Jest jakiś inny sposób wybierania poziomów?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...