Skocz do zawartości

iPad


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę ruszyło się w kwestii Li-Ion bateryjek. Ostatnio w kilku kompach wymienialismy ogniwa w bateriach (zamienniki to zło ;-) ) i firma która to robiła była w stanie wstawić lepsze i bardziej pojemne ogniwa. Doopy to nie urywało jakoś ale z baterii ok 5000mah byli w stanie zrobić 6200mah na ogniwach Panasonica. Generalnie po testach rzeczywiście wychodzi, że bateria jest większa a jest przecież w tym samym rozmiarze (fizycznym). Więc może lekko jest zmniejszona ale pojemność nie ucierpiała jakoś specjalnie? To oczywiście tylko moje domysły :-) prawdy nie znam. Dobrze, że dali te 2gb ramu. Optymalizacja softu super, ale kurde obrazki ze stron muszą się gdzieś zmieścić :-)

Odnośnik do komentarza

W dobie telefonów z ekranami po 5 cali, ja serio nie kumam jaki jest sens kupowania ipada mini. Ani to małe i zgrabne do jednej ręki więc nie jest bardziej mobilne niż standardowy ipad a ekran ma mniejszy i jest mniej wygodnie niż na dużym ipadzie.

 

Teraz jest iP6+ i to jeszcze bardziej ułatwia sprawe. Nie wiem jaki jest sens kupowania małego ipada, skoro można mieć większego i widzieć lepiej na dużym.

Odnośnik do komentarza

Ja mojego tabletu często używam w lóżku. Moja ręka przy mini czy innym tablecie z 8" się nie męczyła. Galaxy Tab 2 i iPad 2 odpadał. No każdy ma swój sposób, nie jesteś w grupie odbiorców iPada Mini ale są ludzie którzy to chcą kupić, zresztą sporo tego schodzi. No i dla mnie proporcje mają znaczenie. Do czytania te 4:3 jest fajne, telefony są 16:9, 16:10.

Odnośnik do komentarza

Ja się chyba szarpnę na iPada Mini Retina (ale starszy, 2). W bebebach zmian nie ma, dodali ten touch id i tyle. 32gb kosztuje na stronie 1500 z fakturą, wrzucę w koszta. W Andku wkurzają mnie proporcje 16:9 a małych z 4:3 z robrą rozdziałką nie mogę znaleźć. Do iOS 8.1 jest jailbreak na chwilę obecną.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam taki problem:
siora ma ipoda, ale by pobierać okładki w iTunes, trza mieć konto apple id. Założyłem jej to konto, ale wyobrażcie sobie, że Apple wymaga podania karty kredytowej. Wpisane z neta fejkowe karty, oznaczane są błędem, że karta nie jest z Polski. Hm, nie wiem czy pisać tu, czy w innej pomocy, ale potrzebuję danych karty kredytowej, która zadziała z tym durnym Apple ID na Polskę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...