Skocz do zawartości

iPad


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Już się tak nie drocz, wiadomo przecież, że to wzmaga user experience i tak specjalnie zostało zaprojektowane. Gdyby Apple nie pomyślało za ciebie to byś siedział na nieaktualnych stronach, z nie odświeżonymi informacjami, nikt przecież tego nie chce a nie myśli, by co chwile samemu odświeżać.

 

 

 

może wsadzą w końcu te 2GB RAM to nie będzie się odświeżać, bo to żal jak opuścisz jakąś kartę, albo maila i potrafi zgubić wprowadzany wcześniej tekst

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jasne, że ewolucja, bo jakiej rewolucji można oczekiwać po sprzęcie prawie idealnym?  :) 

 

Widziałem, że kilka osób narzekało na brak lampy błyskowej, ale ciekawe, ile zdjęć z lampą by tym ajpadem robili...

 

Idealny wyświetlacz, lekka i cienka konstrukcja, szybkość, nic więcej nie potrzeba od czegoś, co tak naprawdę służy głównie do przeglądania internetu.

Odnośnik do komentarza

Widziałem, że kilka osób narzekało na brak lampy błyskowej, ale ciekawe, ile zdjęć z lampą by tym ajpadem robili...

No trochę dziwne, jak wyciągasz sprzęt za 2 koła i robi fotki jak Sony Ericsson k800 :confused: Co prawda, mało się używa aparatu w tablecie, ale skoro tak, to niech go w ogóle usuną? Dla mnie to na minus.
Odnośnik do komentarza

No spadek ceny mini retiny ok. Przy aktualnym kursie dolara, to amerykanie kupują mini retina za trochę ponad 900zł. 

Najnowszy ipad air 2 wifi, to u nich 1500zł.

 

 

:/ 

 

Sądzę, że ispot wyrzuci mini i będzie retina i mini retina 2. Pierwszy zejdzie do pułapu bez retiny- 1499, a mini 2 będzie za 1699. 

Chore ceny. Za 1200zł łykam mini retina :) 

Odnośnik do komentarza

W necie czytałem że ipad air 2  ma 1gb ramu jeżeli tak to moja kasa idzie w starszy model bo nie widzę sensu dopłacania. Poczekam jeszcze na jakies oficjalne info bo tego jeszcze nie moge znaleźć tak jakby bali się ujawnić że dali tylko 1gb :D

 

W takim wypadku poważnie się zastanowię czy nie brać mini 2 z retina po prostu bo cena jest mega spoko na ten moment.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...