Skocz do zawartości

iPad


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem:

siora ma ipoda, ale by pobierać okładki w iTunes, trza mieć konto apple id. Założyłem jej to konto, ale wyobrażcie sobie, że Apple wymaga podania karty kredytowej. Wpisane z neta fejkowe karty, oznaczane są błędem, że karta nie jest z Polski. Hm, nie wiem czy pisać tu, czy w innej pomocy, ale potrzebuję danych karty kredytowej, która zadziała z tym durnym Apple ID na Polskę.

Teoretycznie powinna być możliwość założenia konta bez podawania danych karty kredytowej: http://support.apple.com/pl-pl/HT2534

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam taki problem:

siora ma ipoda, ale by pobierać okładki w iTunes, trza mieć konto apple id. Założyłem jej to konto, ale wyobrażcie sobie, że Apple wymaga podania karty kredytowej. Wpisane z neta fejkowe karty, oznaczane są błędem, że karta nie jest z Polski. Hm, nie wiem czy pisać tu, czy w innej pomocy, ale potrzebuję danych karty kredytowej, która zadziała z tym durnym Apple ID na Polskę.

Niech sobie założy darmową kartę internetową.

Odnośnik do komentarza

Nie no, do pobrania okładek albumów w iTunes, nie będzie podawała danych karty, nawet tej niby darmowej. Konto utworzone, ale by dokonać "zakupów" okładek, trza dodać kartę. Trochę biednei to u niej wygląda, chciałem by miała w playerze okładki, a tu jak zwykle mnóstwo pierdzielenia, rejestracja i podawanie danych.
edycja:
Szaman: faktycznie, można to usunąć, dzięki za link :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

1. Numer karty kredytowej nie jest potrzebny do założenia apple ID (patrz na mój link kilka postów wyżej).

2. iPad ma prawdopodobnie blokadę aktywacji (jeśli jest na iOSie 7 lub wyżej) i przywrócenie nic nie pomoże bo jest to zabezpieczenie przed kradzieżą, po prostu poprzedni właściciel musi wpisać hasło, albo usunąć urządzenie z iClouda.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jail jest? Jak jest to XBMC i udostępniach katalog. Jak nie to pewnie też się da ale pewnie jakimś programem który dekoduje w locie (chyba ktoś tu takie coś wklejał). Ja używam na Air2 XBMC i streamuje sobie z Ubuntu po udziale SMB (czyli takim jak robi windows). Wszystko śmiga. Mam wszystko w 1 miejscu a streamuje na 4 źródła (2 TV z Raspberry i XBMC i na iPada oraz Androida). Świetna sprawa. Teraz XBMC zmieniło nazwę na Kodi. To tak dla zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem sobie iPada Air 2, pierwszy raz w życiu mam kontakt ze sprzętem Apple, nie licząc zabawy w MM czy chwilę u kumpla iPhonem, w związku z czym mam 2 pytania. Jak wygląda sprawa gier a dokładnie czy działają one w natywnej rozdzielczości tabletu i obraz jest żyleta czy (pipi) rozmazane? i druga sprawa, kupiłem jakąś gierkę za 0.99 ojro, ale skroiło mi z konta 8.50zł, skąd taki z dupy przelicznik, to jest kwestia banku czy jak?

 

Pytam o tą cenę bo trochę strach kupić takie np. Baldur's Gate za 10 euro bo mnie skroją z 80zł

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Kupiłem sobie iPada Air 2, pierwszy raz w życiu mam kontakt ze sprzętem Apple, nie licząc zabawy w MM czy chwilę u kumpla iPhonem, w związku z czym mam 2 pytania. Jak wygląda sprawa gier a dokładnie czy działają one w natywnej rozdzielczości tabletu i obraz jest żyleta czy (pipi) rozmazane? i druga sprawa, kupiłem jakąś gierkę za 0.99 ojro, ale skroiło mi z konta 8.50zł, skąd taki z dupy przelicznik, to jest kwestia banku czy jak?

 

Pytam o tą cenę bo trochę strach kupić takie np. Baldur's Gate za 10 euro bo mnie skroją z 80zł

Jesli byly to Twoje pierwsze zakupy w app store, to przy dodawaniu karty przy zakladaniu konta apple id blokuje Ci srodki na koncie na czas ok 24-48h zeby sprawdzic czy wszystko smiga dobrze w platnosciach i czy dane karty sie zgadzaja - w skrocie czy Twoja karta dziala Po tym czasie srdoki powinny wrocic na Twoje konto, ofkors pomijajac te 0,99e. Zaloguj sie na swoje konto bankowe przez www, w zablokowanych srodkach powinienes widziec kwote o ktorej piszesz minus 0,99e za gre, ktora kupiles czyli ~ jakies 4,XX zl powinienes miec zablokowane. Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...