Skocz do zawartości

iPad


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

No właśnie, te appki chyba sporo ułatwiły sprawę w porównaniu do sytuacji jakiś czas temu.

 

Może skusze się na mini 2 32GB. Jak na sprzęt Apple ma niezły stosunek ceny do jakości i jest znacznie tańszy od mini 3 64GB, który nie różni się i tak prawie niczym.

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

No dokładnie. Mini jest bardzo wygodne jako czytniczek, bardzo lekki. Mini 3 ma praktycznie te same bebechy, troszeczkę lepszy ekran i chyba czytnik linii papilarnych. Nie wiem jaka jest różnica w cenie, ale ja bym dopłacił z 200 zł max za te bajery, jak jest droższy to mini 2 będzie cool :-)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

2mpeezs.jpg

 

 

Finalnie zdecydowałem się na mini 2, 32GB, w kolorze czarnym (biały jest piękny, ale odciąga uwagę od ekranu, więc IMO lepiej zostawić go dla telefonów). Miałem okazję sprawdzić dwie inne okładki, ale w każdej coś mi nie pasowało; wybrałem wobec tego Smart Case (też czarną, ponieważ z tego co widziałem inne szybko się przebarwiają). Nie jest to mój pierwszy sprzęt Apple, bo w 2008 sprawiłem sobie iPoda touch, z którego korzystałem całkiem sporo do momentu kiedy kupiłem lepszy telefon i laptopa.

 

Tablet sprawia bardzo dobre wrażenie i mam nadzieję, że będzie mi dobrze służył, głównie do oglądania filmów, ale też jako konsola przenośna i czytnik czasopism.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

A ja dziwnym trafem i na przeciw wszystkim, którzy mi doradzali zamieniłem IPada mini wifi na iPada 3 wifi+cellular. Wiadomo, mobilność mniejsza, waga trochę daje po łapach ale retina mi to wszystko wynagradza. Serio nie ma porównania co do jakości wyświetlacza a i mam dziwne wrażenie, że działa znacznie płynniej i szybciej od mini.

Odnośnik do komentarza

W takim razie strach pomyśleć jak ci działał piewszy mini, skoro trójka działa ci lepiej.

No właśnie co dziwne to porównywałem je obok siebie i 3 była szybsza od miniacza. Nie interesują mnie żadne bebechy, procesor niby ten sam co w mini ale grafika lepsza (2 kontra 4 rdzenie). Największą różnicę robi tutaj chyba 2x więcej ramu (512mb vs 1gb). Poza tym tak jak pisałem, na co dzień korzystam z HTC m8 i jak brałem mini bez retiny do ręki to od razu miałem odruch wymiotny. Retina jednak tutaj jest niezbędna i nie ma co się pchać w sprzęt bez niej.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...