Skocz do zawartości

iPad


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Flash to spopularyzowana technologia ale tez bardzo niedopracowana i dla ktorej optymalizacja to odlegle pojecie. Apple wspiera HMTL5 i taka jest jego polityka. Mozesz psioczyc, narzekac ale tego nie zmienisz. Kto ma w tym cel, nigdy nie bedzie zgubny.

 

Ja ciesze sie z braku flasha. Pierwsze co w na komputerze z nim walcze w wiekszosci a w swoich przenosnych urzadzeniach jestem rad, ze go nie mam. Tego by brakowalo, zeby wszystkie adblocki trzeba bylo instalowac, wyskakujace okienka gdzie X pipier.dala po calym ekranie. Nagle jakas reklama ryknie, nie wiesz w ktorym oknie tudziez zakladce.

 

Uzywalem flasha przy JB i nie chce do tego wracac. Przy 3G bateria starczy na pol dnia maks. Uzywasz przegladarki, patrzysz sie na procentowy licznik baterii i procenty doslownie znikaja.

 

Poza tym, Apple to specyficzna firma - mozna ja kochac albo nienawidzic. Nie da sie im jednak zarzucic, ze ich polityka jest bledna czy tez zgubna. Ale patrzac na ich wyniki to raczej ludzie ich kochaja.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie podoba mi sie ten duo powered, wyglada malo stabilnie + gała i przyciski to jakiś chinski noname =/

iCade już nieco lepiej, ale rozmiar + wykonanie, pewnie z lekkiego tworzywa.. nie bedzie zbyt stabilne. na filmiku z thinkgeek widać jak to wszystko chodzi mimo ostrego dociskania palcami do półki.

 

 

Za to pomysł jest całkiem fajny, gdyby iCade byl z drewna..

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

AvplayerHD odtwarza większość formatów w tym mkv, sam szukałem czegoś dobrego i ten jest za(pipi)isty. Bez problemów lyka napisy srt, czasem sie mota z txt, ale konwersja to chwila przecież. I oczywiście z polska czcionka :-)

Kosztuje 2,39 albo 2,99 czyli tyle co nic. Testowalem wiele programów i ten najlepiej mi przypasowal

 

Mam zamiar zakupić sobie ipada 2 i poprosić was o udzielenie rady odnośnie gier. Jakie najlepiej zakupić gry do 50 euro ?

Do 50 euro?xd

 

Angry birds, Cut the rope, sailboatPRO, settlers

Odnośnik do komentarza

Eee, sorry, nie wiedziałem. Ja ściągnąłem za darmo. Widocznie była jakaś promocja.

 

Ale tu i tak nie widzę takiej opcji o jaką Ci chodzi. Możesz wybrać plik i go przekonwertować jak ci się podoba, ale nie ma opcji wyboru płyty ;\

 

Nie mam pomysłu, ale w necie znalazłem:

 

http://www.convertdvdtoipad.com/

http://www.dvdtoipad...vd-to-ipad.html

http://www.dvdtoipad.com/

 

zerknąłem też na jakieś forum i mówią, żeby używać Handbrake'a. Może pogrzeb w ustawieniach to Ci nie będzie odpalać od razu filmiku.

Edytowane przez estel
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

macie jakiś program którym mógłbym przekonwertować film z płyty dvd na mp4 / avi żeby na ipadzie czytało menu jak na odbiorniku dvd / pc ? używam hardbrakera ale tam od razu odpala filmidło ? jakieś rady ?

 

Nie ma takiej możliwości.

 

W takim razie, po proszę o polecenie jakiegoś programu co czyta divx / avi z napisami w formacie txt / sub dvd lub jakimś innym który można przekonwertować. Przeczesałem ten wątek z tym, że je mam Ios 5 i nie mam przeróbki.

 

edit: Ewentualnie orientujecie się jakie dopasować napisy do zkonwertowanej oryginalnej płyty DVD na np mp4 lub avi ? metodą prób i błędów ?

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...