Skocz do zawartości

iPad


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie, ze ta api którą Ci podalem odpali wszystko, bo technicznie to jest streaming z przeglądarki na mocnym serwerze w USA. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś sam spróbował jak to u Ciebie działa, bo iSwifter jest tez w wersji bezpłatnej ograniczonej czasowo. Sciagnij, wklej adres z tvnu i zobacz czy ruszy. Pisze z iPhone'a więc nie mam jak teraz sprawdzić

Odnośnik do komentarza

No niestety save poszły się walić nie wiem dlaczego i jak, jeszcze do końca tej chmury chyba nie rozgryzłem. Reszta stuffu odzyskana, ale nie radze nikomu wyłączać ipada ani odcinać od netu w momencie jaki ściąga się aktualizacja softu. Co potem trfał rebulid przez iTunes to już moje, normalnie z z 2 h.

 

 

edit: @MichAelis, a gdzie ta kopia zapasowa ?

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Pamiętaj, że aby cieszyć się Ipadem w pełni to musisz mieć PC // Laptopa do zarządzania jjego treścią poprzez program iTunes.

 

Jeżeli masz jakąś stacjonarkę lub starego lapka to bierz iPada.

 

Ja używam swojego (żony :) ), do oglądania, grania, pracy (prezentacje, maile, net itp) i w sumie do wszystkiego czego dusza zapragnie :)

Odnośnik do komentarza

chłopy, ipad vs laptop. laptop byłby używany do: neta, filmów, przeglądania fotek, czasem pisanie w wordzie, maile, fejsbuki, czasem gry, programy z appstore, generalnie internet. da radę go zastąpić, w czymś będzie lepszy?

 

W killku prostych słowach: iPada kupiłem jakoś w styczniu czy lutym, od tamtej pory pozbyłem się netbooka, a domowy laptop stoi nie używany. Z iPada korzystam ja jak i moja kobita. Do codziennego przeglądania neta jest absolutnie wystarczający. Dla nas obydwojga. Laptop ożywa gdy wpadnie ktoś mniej uświadomiony technologicznie i przyniesie jakieś jotpegi na płycie, albo po prostu nie potrafiłby z niego (iPada) korzystać. Mam jeszcze stacjonarnego kompa, ale korzystam z niego pracując. Oprogramowanie w dużej mierze tego wymaga. I tyle. Tablety wg mnie wyparły laptopy i tym podobne wynalazki. Stacjonarka lub tablet albo jedno i drugie.

Odnośnik do komentarza

Na ipadzie (2) można robić prezentacje? Tak żebym później mógł to odtworzyć w PowerPoincie?

Tak można np programem Keynote.

 

 

ciekawe...

a powiedzcie mi, czy da radę dać internet z iphone'a? chodzi mi o 3G.

 

Nie wiem jaka karta sim z 3gjest w iPhone ale jeżeli micro sim to można. Ja poza kablowym netem w domu, mam formowy orange busienes everywhere modem do usb z kartą sim, na potrzeby iPada (2) wymienili mi na krte micro sim i teraz mam neta wszędzie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...